favore.pl
Favore.plUsługiUsługi remontowo - budowlaneUsługi instalacyjne

Instalacje gazowe, pogotowie gazowe

Korzystasz z pieca lub kotłowni gazowej? Dla bezpieczeństwa i oszczędności miej zawsze pod ręką związane z tym oferty. Tu znajdziesz usługi fachowców, którzy przyjadą sprawdzić szczelność instalacji, naprawią kocioł, junkers czy palnik czy zainstalują nowe urządzenie. Zobacz dostępne oferty i wybierz najlepszą dla siebie! rozwiń
KATEGORIE
ZAMIAST SZUKAĆ, NAPISZ CO POTRZEBUJESZ, A FIRMY WYŚLĄ CI SWOJE OFERTY, BYŚ MÓGŁ WYBRAĆ NAJLEPSZĄ

Masz do wykonania projekt i budowę instalacji gazowej? Chcesz zmodernizować ogrzewanie, wymienić piec lub sprawdzić szczelność instalacji gazowej? Nasi specjaliści chętnie podejmą się realizacji prac, bezpiecznie i w atrakcyjnych cenach.

Opisz dokładnie, jakich usług z zakresu instalacji gazowych potrzebujesz i czekaj na atrakcyjne oferty.

Przykładowe zapytanie
Pan Grzegorz chce położyć kafle na schodach...
Witam,

zlecę wyrównanie i położenie glazury na schodach zewnętrznych.
Powierzchnia schodów do ułożenia ok. 10m2. Termin wykonania: 14 dni.
Proszę o kontakt i wycenę robocizny, materiały są już zakupione.

Pozdrawiam
Grzegorz Kowalski
Wysłanie zapytania jest bezpłatne i do niczego Cię nie zobowiązuje
 [rozwiń]
udostępnionych przeze mnie danych osobowych w celu korzystania z Serwisu favore.pl oraz w celu realizacji prawnie uzasadnionych celów Współadministratorów danych. Współadministratorami są Favore.pl Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Postępu 14A, We Net Group S.A. z siedzibą w Warszawie przy ul. Postępu 14A oraz We Net Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Postępu 14A. Oświadczam, że są mi znane cele przetwarzania danych osobowych oraz moje uprawnienia. [zwiń]

1 2 3 4 5 6   z 53  

Instalacja gazowa – o czym należy pamiętać?

Rozpoczynasz budowę domu i chciałbyś/ałabyś wyposażyć swój dom w instalację gazową? Przede wszystkim musisz sprawdzić, czy istnieje taka możliwość dla Twojego położenia tzn. jak wygląda sytuacja z dostępnością do sieci gazowej. Jeśli nic nie stoi temu na przeszkodzie, możesz zacząć działania związane z wykonywaniem instalacji.

Po pierwsze, zadbaj o odpowiedni projekt instalacji gazowej. Taki projekt może wykonać tylko osoba, która posiada uprawnienia do projektowania instalacji gazowych. Jeżeli projekt jest gotowy, należy uzyskać pozwolenie budowlane na budowę domu, do którego projektu dołączymy schemat planowanej instalacji gazowej. Do wniosku o pozwolenie należy także załączyć opinię z zakładu kominiarskiego.

Kiedy wszystkie formalności są już przygotowane, należy wybrać wykonawcę instalacji gazowej . Mogą ją wykonać jedynie osoby, które posiadają specjalistyczne uprawnienia. Mają one obowiązek również prowadzić dziennik budowy. Jeżeli chodzi o ceny wykonania takiej instalacji, należy skontaktować się bezpośrednio z fachowcami, ponieważ ceny mogą się różnić w zależności od użytych materiałów.

Po wykonaniu instalacji gazowej musi ona zostać sprawdzona pod kątem szczelności. Jeżeli wszystko jest w porządku, możesz udać się do Twojego dostawcy gazu w celu podpisania umowy, a następnie instalacji gazomierza. Dostawa gazu zostanie uruchomiona, jeżeli wszystkie formalności zostały spełnione i nie ma przeciwwskazań do rozpoczęcia dostaw .

Wybierz kategorię usług

Wybierz lokalizację