favore.pl
Favore.plUsługiUsługi remontowo - budowlaneUsługi instalacyjne

Technologia Smart Home, inteligentny dom, instalacje

Technologia Smart Home, inteligentny dom, instalacje. Chcesz wykorzystywać w domu nowoczesne systemy? Wybierz usługodawców oferujących technologię Smart Home. Zobacz dostępne oferty i wybierz najlepszą dla siebie! rozwiń
KATEGORIE
ZAMIAST SZUKAĆ, NAPISZ CO POTRZEBUJESZ, A FIRMY WYŚLĄ CI SWOJE OFERTY, BYŚ MÓGŁ WYBRAĆ NAJLEPSZĄ

Marzysz o sterowaniu domem za pomocą jednego urządzenia? Chcesz zainwestować w najnowsze technologie? Opisz, na czym najbardziej Ci zależy, a nasi wykonawcy dobiorą odpowiednią technologię Smart Home.

Przykładowe zapytanie
Pan Grzegorz chce położyć kafle na schodach...
Witam,

zlecę wyrównanie i położenie glazury na schodach zewnętrznych.
Powierzchnia schodów do ułożenia ok. 10m2. Termin wykonania: 14 dni.
Proszę o kontakt i wycenę robocizny, materiały są już zakupione.

Pozdrawiam
Grzegorz Kowalski
Wysłanie zapytania jest bezpłatne i do niczego Cię nie zobowiązuje
 [rozwiń]
udostępnionych przeze mnie danych osobowych w celu korzystania z Serwisu favore.pl oraz w celu realizacji prawnie uzasadnionych celów Współadministratorów danych. Współadministratorami są Favore.pl Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Postępu 14A, We Net Group S.A. z siedzibą w Warszawie przy ul. Postępu 14A oraz We Net Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Postępu 14A. Oświadczam, że są mi znane cele przetwarzania danych osobowych oraz moje uprawnienia. [zwiń]

Technologia Smart home – co to jest?

Ciągły postęp technologii sprawił że smartfony i Smart TV stały się ważne w naszym życiu. W dzisiejszych czasach coraz więcej przedmiotów można ze sobą połączyć i zdalnie nimi zarządzać, tworząc sieć Smart Home. Można wtedy sterować domem za pomocą jednego urządzenia np. smartfonu przy użyciu odpowiedniej aplikacji. Zainwestowanie w tą technologie sprawia że zarządzanie gospodarstwem domowym staje się łatwiejsze.

Smart home to nowoczesny system który może zdalne sterować domowymi sprzętami. Podstawowymi elementami układu są urządzenia wyposażone w pełni elektroniczną, inteligentnie sterowaną i zarządzającą każdym elementem mieszkania technologię Smart. Pozwala to na połączenie przedmiotów do sieci, dzięki czemu mogą się one ze sobą komunikować oraz wchodzić w interakcję z użytkownikami. Dla wielu technologia inteligentnego domu brzmi skomplikowanie, jednak jej działanie okazuje się bardzo łatwe.

Systemy smart home to rozwiązania technologiczne, które mają ułatwić Ci zarządzanie domem, poprawić komfort codziennego życia i zapewnić najwyższy poziom bezpieczeństwa. Systemy są modułowe więc można wybrać najbardziej funkcjonalne opcje oraz zaprojektować system w domu tak by używało się bo najwygodniej. W ten sposób można osiągnąć najlepsze efekty zarządzania domemoraz poprawić jakość swojego życia.

Szacuje się, że średni koszt fizycznego inteligentnego systemu dla nieruchomości o wielkości około 100 m2 to około 20 - 30 000 zł. Najtańszy kosztuje od 10 do kilku tysięcy złotych. Dodatkowo przyjmuje się, że cena minimalna za montaż podstawowego systemu to około 200 zł/m².

Wybierz kategorię usług

Wybierz lokalizację