favore.pl
KATEGORIE
ZAMIAST SZUKAĆ, NAPISZ CO POTRZEBUJESZ, A FIRMY WYŚLĄ CI SWOJE OFERTY, BYŚ MÓGŁ WYBRAĆ NAJLEPSZĄ

Zakładasz ogród i zastanawiasz się nad jego nawodnieniem? Masz zamiar zamontować zraszacze ogrodowe? A może masz już system nawadniania trawnika i potrzebujesz jego serwisu? Nasi specjaliści wykonają dla Ciebie wszelkie usługi związane z systemami nawadniania!

Opisz dokładnie jakie nawodnienie Cię interesuje: powierzchnia, miejsce itd.

Przykładowe zapytanie
Pan Grzegorz chce położyć kafle na schodach...
Witam,

zlecę wyrównanie i położenie glazury na schodach zewnętrznych.
Powierzchnia schodów do ułożenia ok. 10m2. Termin wykonania: 14 dni.
Proszę o kontakt i wycenę robocizny, materiały są już zakupione.

Pozdrawiam
Grzegorz Kowalski
Wysłanie zapytania jest bezpłatne i do niczego Cię nie zobowiązuje
 [rozwiń]
Oświadczam, że znam i akceptuję Regulamin Favore.pl i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu korzystania z Serwisu favore.pl oraz dla wypełnienia prawnie usprawiedliwionych celów realizowanych przez Favore.pl Sp. z o.o. albo odbiorców danych zgodnie z Polityką Prywatności. Administratorem danych osobowych jest Favore.pl Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Postępu 14A.
Twoje dane osobowe będą przetwarzane w szczególności w celu wykonania Umowy zawartej z Tobą na podstawie Regulaminu, w tym do umożliwienia świadczenia usługi drogą elektroniczną oraz pełnego korzystania z serwisu favore.pl, w tym dodawania i publikowania zapytań/zleceń do Dostawców interesujących Cię usług i produktów oraz kontaktowania Cię z nimi. Gwarantujemy spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych. [zwiń]

1 2 3 4 5 6   z 28  

Własny ogród

Wiele osób marzy o własnym ogrodzie, gdzie mogłyby w otoczeniu natury spędzać wolny czas, wśród pachnących kwiatów, równo ściętej trawy oraz skryć się w cieniu jednego, czy dwóch drzewek. Jednak aby taki ogród pozostawał w dobrym stanie, a przebywanie w nim dostarczało również wizualnych przyjemności, musi być on zadbany. Należy kontrolować, czy roślinność nie została zaatakowana przez szkodniki, czy chwasty zanadto się nie rozpleniły, czy trawa jest odpowiednio przycięta oraz czy ogród został należycie nawodniony.

Jak zaplanować instalację nawadniającą dla ogrodu?

Instalację należy dobrze zaplanować, podobnie jak samo zakładanie trawnika, unikniemy wtedy niepotrzebnych problemów. Należy pamiętać o przeciągnięciu rurek w odpowiednich miejscach pod powierzchnią ziemi, umieszczeniu zraszaczy tak, aby obejmowały całą powierzchnię trawnika oraz instalacji skrzynki z odpowiednimi elektrozaworami. Zanim instalacja zostanie zakopana, należy dokładnie sprawdzić jej działanie. Dla niektórych osób samodzielne montowanie może okazać się zbyt skomplikowane lub czasochłonne, warto więc niekiedy skorzystać z usług firmy zajmującej się zakładaniem systemów nawadniających.

Podsumowując – czy warto założyć nawadnianie w ogrodzie?

Jeśli zależy Ci na pięknym zielonym trawniku i wspaniałych doznaniach estetycznych oraz chcesz zaimponować znajomym, jak wspaniale wypoczywa się Twoim ogrodzie, to warto ponieść koszt instalacji takiego systemu nawadniającego, a z pewnością pozwoli on lepiej czuć się przed swoim domem.

Wybierz kategorię usług

Wybierz lokalizację