favore.pl
Favore.plUsługiUsługi remontowo - budowlane Warszawa

Pomoc domowa, Warszawa

Potrzebujesz kogoś, kto wyręczy Cię w domowych obowiązkach? Tutaj znajdziesz oferty firm i osób świadczących usługi związane z codziennymi, domowymi pracami. Zamów jednorazową usługę lub nawiąż stałą współpracę, zobacz gdzie możesz zamówić jedzenie albo oddać dywan do czyszczenia. Zobacz dostępne oferty w miejscowości Warszawa i wybierz najlepszą dla siebie! rozwiń
ZAMIAST SZUKAĆ, NAPISZ CO POTRZEBUJESZ, A FIRMY WYŚLĄ CI SWOJE OFERTY, BYŚ MÓGŁ WYBRAĆ NAJLEPSZĄ

Szukasz osoby, która pomoże Ci w codziennych obowiązkach? Dobrze trafiłeś! Nasi specjaliści zajmują się praniem, sprzątaniem, gotowaniem, zmywaniem, myciem okien, wyprowadzaniem zwierząt i zakupami! Zapewnią Ci pomoc, jakiej potrzebujesz i wtedy - kiedy potrzebujesz.

Wyszukaj usługę wśród kategorii lub opisz dokładnie, jakiego rodzaju usługi potrzebujesz, w jakim terminie, miejscu itd.

Przykładowe zapytanie
Pan Grzegorz chce położyć kafle na schodach...
Witam,

zlecę wyrównanie i położenie glazury na schodach zewnętrznych.
Powierzchnia schodów do ułożenia ok. 10m2. Termin wykonania: 14 dni.
Proszę o kontakt i wycenę robocizny, materiały są już zakupione.

Pozdrawiam
Grzegorz Kowalski
Wysłanie zapytania jest bezpłatne i do niczego Cię nie zobowiązuje
 [rozwiń]
udostępnionych przeze mnie danych osobowych w celu korzystania z Serwisu favore.pl oraz w celu realizacji prawnie uzasadnionych celów Współadministratorów danych. Współadministratorami są Favore.pl Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Postępu 14A, We Net Group S.A. z siedzibą w Warszawie przy ul. Postępu 14A oraz We Net Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Postępu 14A. Oświadczam, że są mi znane cele przetwarzania danych osobowych oraz moje uprawnienia. [zwiń]

1 2 3 4 5 6   z 25  

Kobiety do czasu urodzenia dziecka, dbają o siebie, robią wszystko aby wyglądać ładnie. Jednak w momencie gdy w wspólnym życiu dochodzi do rutyny, rodzi się dziecko a kobieta pozostaje w domu - całe życie się wywraca do góry nogami. Kobieta, aby podtrzymać ogień ogniska rodzinnego stara się, troszczy się o małżonka i dom. Całymi dniami sprząta, pierze, prasuje, robi zakupy i niejednokrotnie jeszcze pracuje. Niestety chwili, aby zatroszczyć się o własny wygląd już nie ma. Dodatkowo mężowie może i nieświadomie zaostrzają sprawę, mówiąc że nie wygląda najlepiej. Dlatego warto na początku podzielić się obowiązkami, on również może robić zakupy wystarczy zrobić listę niezbędnych rzeczy, wynieść śmieci to także żaden wyczyn, jednak więcej czasu i sił dla nas. Prawdziwy problem zaczyna się gdy żona urodzi dziecko i pozostaje w domu sama na cały dzień. Z dnia na dzień wszystko ulega komplikacji, gdyż opieka nad dzieckiem absorbuje tak bardzo, że nie starcza nam czasu ani sił aby zaopiekować się całym domem i naraz pojawiają się pretensje. Często mężczyzna mógłby zlecić porządki fachową, którzy wykonują sprzątanie domów zawodowo, lub sam pomóc, ale przecież żona ma czas i wszystko zrobi. Oczywiście że wszystkim się zajmie, ale jakim kosztem. Nie dość, że samo siedzenie w domu odbiera kobietą poczucie pewności siebie oraz seksowności to ponadto są strofowane przez mężów. Gdy dochodzi do sprzeczki mężczyźni na ogół idą do kolegów na piwo. Często wypady na miasto kobiet sprowadzają się do podstawowych zakupów za gotówkę otrzymaną od mężów, więc muszą być w taki sposób wykonane, jak mąż sobie życzy. W praktyce wygląda to na ogół ,tak że kobieta biega z siatkami pełnymi zakupów i piwa. Na szczęście jest coraz więcej programów ćwiczeniowych i telewizyjnych dla mam z małymi dziećmi. Dzięki temu kobiety bez wychodzenia z domu mogą zadbać o siebie, dostarczyć spora dawkę endorfin, dzięki temu z uśmiechem energią mogą powitać mężów, którzy od razu chętniej z nimi rozmawiają oraz pomagają. Może właśnie sposobem na kobiece problemy jest wspólne ćwiczenie wykonywane z dziećmi, które pozwala na równoczesne zajmowanie się maluchami i sobą.

Wybierz kategorię usług

Wybierz lokalizację