favore.pl
Favore.plUsługiUsługi remontowo - budowlaneUsługi remontowe

Drzwi zewnętrzne i wewnętrzne (sprzedaż i montaż)

Chcesz mieć bezpieczne, ładne drzwi? Chcesz dostosowac wejścia do pomieszczeń dla osób niepełnosprawnych? Dobrze trafiłeś. Zobacz oferty producentów drzwi z różnych materiałów, o różnej odporności i w różnych stylach. Wybierz najlepsze produkty lub poradź się fachowców. Zobacz dostępne oferty i wybierz najlepszą dla siebie! rozwiń
KATEGORIE
ZAMIAST SZUKAĆ, NAPISZ CO POTRZEBUJESZ, A FIRMY WYŚLĄ CI SWOJE OFERTY, BYŚ MÓGŁ WYBRAĆ NAJLEPSZĄ

Drzwi łazienkowe w Twoim domu nadają się już tylko do wymiany? Potrzebujesz zamontowania nowej klamki do drzwi wejściowych? A może podobają Ci się drzwi dwuskrzydłowe i chętnie widziałbyś takie w swoim domu? Zaufaj naszym fachowcom - doradzą i wykonają wszelkie prace związane z drzwiami, abyś mógł się nimi cieszyć jak najdłużej.

Opisz w szczegółach, jakiej usługi potrzebujesz – wymiany drzwi, a może naprawy?

Przykładowe zapytanie
Pan Grzegorz chce położyć kafle na schodach...
Witam,

zlecę wyrównanie i położenie glazury na schodach zewnętrznych.
Powierzchnia schodów do ułożenia ok. 10m2. Termin wykonania: 14 dni.
Proszę o kontakt i wycenę robocizny, materiały są już zakupione.

Pozdrawiam
Grzegorz Kowalski
Wysłanie zapytania jest bezpłatne i do niczego Cię nie zobowiązuje
 [rozwiń]
Oświadczam, że znam i akceptuję Regulamin Favore.pl i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu korzystania z Serwisu favore.pl oraz dla wypełnienia prawnie usprawiedliwionych celów realizowanych przez Favore.pl Sp. z o.o. albo odbiorców danych zgodnie z Polityką Prywatności. Administratorem danych osobowych jest Favore.pl Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Postępu 14A.
Twoje dane osobowe będą przetwarzane w szczególności w celu wykonania Umowy zawartej z Tobą na podstawie Regulaminu, w tym do umożliwienia świadczenia usługi drogą elektroniczną oraz pełnego korzystania z serwisu favore.pl, w tym dodawania i publikowania zapytań/zleceń do Dostawców interesujących Cię usług i produktów oraz kontaktowania Cię z nimi. Gwarantujemy spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych. [zwiń]

1 2 3 4 5 6   z 55  

Czym są drzwi? - Drzwi - Ogólnie rzecz ujmując prosta sprawa. Wszyscy widzieli drzwi w swoim życiu, natomiast nie każdy wie jakie są typy drzwi, z jakiego drewna się je produkuje a z jakiego nie. Niby każdy wie co i jak, ale tak do końca nie jest. Tłumacząc językiem profesjonalnym drzwi to ruchoma przegroda zamocowana do ściany budynku. Ma także element mocowania, który jest konieczny. Jest bardzo dużo typów drzwi, mają one różnorakie kształty, różniste rozmiary i stosowane są prawie wszędzie. Doświadczony monter drzwi zdaje sobie sprawę jakie parametry muszą one mieć jak tylko zobaczy, gdzie mają być zainstalowane. Jeśli chodzi o konstrukcję drzwi, też nie jest ona taka prosta. Oczywiście ogólnie można wymienić skrzydło, klamkę, ościeżnicę. Jednak współczesna architektura wykształciła sobie „tendencje niecodzienne”. W obecnych czasach projektanci wnętrz i architekci budynków starają się pominąć mnóstwo klasycznych elementów na rzecz innowacyjności i zaciekawiania odbiorców. W zasadzie można wymienić we współczesnym budownictwie płaty drzwiowe zamiast skrzydła. Konstrukcja drzwi może być sterowana elektrycznie, fotokomórkami, mogą być otwierane przy udziale specjalnych przycisków, są przesuwne, obrotowe bądź tzw. harmonijka. Z uwagi na takie elementy, drzwi są mniej lub bardziej szczelne, posiadają większe lub mniejsze okna. Jeżeli chcielibyśmy wypisać wszystkie rodzaje drzwi, lista była by następująca: rolowane i odchylne. Harmonijkowe, przesuwne lub składane; zawiasowe i wahadłowe. Można wymienić wewnętrzne lub zewnętrzne. Można wymienić drzwi hybrydowe, stworzone z wyżej wymienionych lub inne, bardziej skomplikowane. Podsumowując pełnią podobne funkcje i tworzone są w podobnych ogólnikowo celach.

Wybierz kategorię usług

Wybierz lokalizację