favore.pl
Favore.plUsługiUsługi remontowo - budowlaneUsługi remontoweUsługi izolacyjne

Hydroizolacje, izolacje wodne

Stawiasz fundamenty pod budowę domu? Aby miał solidne podwaliny, potrzebna będzie hydroizolacja. Przyda się również jeśli sciany Twojego domu są narażone na wilgoć! Skorzystaj z zebranych przez nas ofert by zasięgnąć porad specjalistów lub zlecić wykonanie izolacji. Zobacz dostępne oferty i wybierz najlepszą dla siebie! rozwiń
KATEGORIE
ZAMIAST SZUKAĆ, NAPISZ CO POTRZEBUJESZ, A FIRMY WYŚLĄ CI SWOJE OFERTY, BYŚ MÓGŁ WYBRAĆ NAJLEPSZĄ

Zastanawiasz się komu zlecić izolację fundamentów? Szukasz fachowca, który zna się na ociepleniach pianką poliuretanową? A może interesuje Cię izolacja natryskowa? Nasi eksperci od izolacji i ociepleń zaproponują Ci nowoczesne rozwiązania i materiały.

Opisz szczegółowo, jakiego rodzaju izolacji potrzebujesz, kiedy itd.

Przykładowe zapytanie
Pan Grzegorz chce położyć kafle na schodach...
Witam,

zlecę wyrównanie i położenie glazury na schodach zewnętrznych.
Powierzchnia schodów do ułożenia ok. 10m2. Termin wykonania: 14 dni.
Proszę o kontakt i wycenę robocizny, materiały są już zakupione.

Pozdrawiam
Grzegorz Kowalski
Wysłanie zapytania jest bezpłatne i do niczego Cię nie zobowiązuje
 [rozwiń]
Oświadczam, że znam i akceptuję Regulamin Favore.pl i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu korzystania z Serwisu favore.pl oraz dla wypełnienia prawnie usprawiedliwionych celów realizowanych przez Favore.pl Sp. z o.o. albo odbiorców danych zgodnie z Polityką Prywatności. Administratorem danych osobowych jest Favore.pl Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Postępu 14A.
Twoje dane osobowe będą przetwarzane w szczególności w celu wykonania Umowy zawartej z Tobą na podstawie Regulaminu, w tym do umożliwienia świadczenia usługi drogą elektroniczną oraz pełnego korzystania z serwisu favore.pl, w tym dodawania i publikowania zapytań/zleceń do Dostawców interesujących Cię usług i produktów oraz kontaktowania Cię z nimi. Gwarantujemy spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych. [zwiń]

1 2 3 4 5 6   z 12  

Czym jest hydroizolacja?

Z pewnością zależy Ci na tym, aby w Twoim domu nie było wilgoci, zacieków na ścianach oraz rozwijającego się grzyba. Musisz więc zadbać, aby pomieszczenia mieszkalne było dobrze odizolowane od czynników zewnętrznych, a w szczególności wody – do tego służy hydroizolacja.

Hydroizolacja łazienki

Łazienka musi być również hydroizolowana z powodu możliwych wycieków z wanny, czy umywalki oraz znajdującej się w powietrzu dużej ilości pary wodnej. By chronić podłogę tego pomieszczenia przed wilgocią dawnej używano papy, teraz natomiast stosuje się specjalistyczne preparaty w postaci mas i folii. Stosowane przez nas płytki ceramiczne dają nam poczucie dobrej izolacji, jednak nawet droższe fugi nie stanowią pełnego zabezpieczenia – należy więc stosować wspomniane substancje. Oto czym się charakteryzują:

• Folia płynna – stworzona na bazie żywic syntetycznych. Niekiedy należy ją zmieszać, aby wyrównać konsystencję. Stosuje się ją w pomieszczeniach, gdzie występuje woda spływająca bez nacisku na podłoże. Ze względu na jej wysoką cenę, stosuje się ją najczęściej nie w całym pomieszczeniu, a jedynie strefach mokrych, jak np. podłoga, ściany przy brodziku, za wanną, umywalką i przy podłodze.

Masa uszczelniająca – są gęstsze niż folie i tworzone na bazie żywic syntetycznych i cementu. Stosuje się je na powierzchnie betonowe, cementowe i płyty gipsowo-kartonowe.

Hydroizolacja balkonu i tarasu

Również balkony i tarasy muszą być dobrze hydroizolowane, ponieważ, jako elementy wysunięte poza obrys budynku, są szczególnie narażone na działanie czynników zewnętrznych. W tym przypadku wybierając materiały izolacyjne musi zwrócić uwagę na powierzchnię podłoża i położenie – czy jest na gruncie, czy też nad ziemią. Aby więc hydroizolacja była skuteczna, to znaczy szczelna, odporna na mróz i starzenie się, najlepiej stosować materiały na bazie mineralnej, wzbogacane polimerami. Przy uszczelnianiu należy pamiętać o narażonych na korozję elementach, jak narożniki, czy blachy.

Wybierz kategorię usług

Wybierz lokalizację