favore.pl
Favore.plUsługiUsługi remontowo - budowlaneUsługi remontoweUsługi izolacyjne

Hydroizolacje, izolacje wodne

Stawiasz fundamenty pod budowę domu? Aby miał solidne podwaliny, potrzebna będzie hydroizolacja. Przyda się również jeśli sciany Twojego domu są narażone na wilgoć! Skorzystaj z zebranych przez nas ofert by zasięgnąć porad specjalistów lub zlecić wykonanie izolacji. Zobacz dostępne oferty i wybierz najlepszą dla siebie! rozwiń
KATEGORIE
strony internetowe
ZAMIAST SZUKAĆ, NAPISZ CO POTRZEBUJESZ, A FIRMY WYŚLĄ CI SWOJE OFERTY, BYŚ MÓGŁ WYBRAĆ NAJLEPSZĄ

Zastanawiasz się komu zlecić izolację fundamentów? Szukasz fachowca, który zna się na ociepleniach pianką poliuretanową? A może interesuje Cię izolacja natryskowa? Nasi eksperci od izolacji i ociepleń zaproponują Ci nowoczesne rozwiązania i materiały.

Opisz szczegółowo, jakiego rodzaju izolacji potrzebujesz, kiedy itd.

Przykładowe zapytanie
Pan Grzegorz chce położyć kafle na schodach...
Witam,

zlecę wyrównanie i położenie glazury na schodach zewnętrznych.
Powierzchnia schodów do ułożenia ok. 10m2. Termin wykonania: 14 dni.
Proszę o kontakt i wycenę robocizny, materiały są już zakupione.

Pozdrawiam
Grzegorz Kowalski
Wysłanie zapytania jest bezpłatne i do niczego Cię nie zobowiązuje
 [rozwiń]
udostępnionych przeze mnie danych osobowych w celu korzystania z Serwisu favore.pl oraz w celu realizacji prawnie uzasadnionych celów Współadministratorów danych. Współadministratorami są Favore.pl Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Postępu 14A, We Net Group S.A. z siedzibą w Warszawie przy ul. Postępu 14A oraz We Net Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Postępu 14A. Oświadczam, że są mi znane cele przetwarzania danych osobowych oraz moje uprawnienia. [zwiń]

1 2 3 4 5 6   z 13  

Czym jest hydroizolacja?

Z pewnością zależy Ci na tym, aby w Twoim domu nie było wilgoci, zacieków na ścianach oraz rozwijającego się grzyba. Musisz więc zadbać, aby pomieszczenia mieszkalne było dobrze odizolowane od czynników zewnętrznych, a w szczególności wody – do tego służy hydroizolacja.

Hydroizolacja łazienki

Łazienka musi być również hydroizolowana z powodu możliwych wycieków z wanny, czy umywalki oraz znajdującej się w powietrzu dużej ilości pary wodnej. By chronić podłogę tego pomieszczenia przed wilgocią dawnej używano papy, teraz natomiast stosuje się specjalistyczne preparaty w postaci mas i folii. Stosowane przez nas płytki ceramiczne dają nam poczucie dobrej izolacji, jednak nawet droższe fugi nie stanowią pełnego zabezpieczenia – należy więc stosować wspomniane substancje. Oto czym się charakteryzują:

• Folia płynna – stworzona na bazie żywic syntetycznych. Niekiedy należy ją zmieszać, aby wyrównać konsystencję. Stosuje się ją w pomieszczeniach, gdzie występuje woda spływająca bez nacisku na podłoże. Ze względu na jej wysoką cenę, stosuje się ją najczęściej nie w całym pomieszczeniu, a jedynie strefach mokrych, jak np. podłoga, ściany przy brodziku, za wanną, umywalką i przy podłodze.

Masa uszczelniająca – są gęstsze niż folie i tworzone na bazie żywic syntetycznych i cementu. Stosuje się je na powierzchnie betonowe, cementowe i płyty gipsowo-kartonowe.

Hydroizolacja balkonu i tarasu

Również balkony i tarasy muszą być dobrze hydroizolowane, ponieważ, jako elementy wysunięte poza obrys budynku, są szczególnie narażone na działanie czynników zewnętrznych. W tym przypadku wybierając materiały izolacyjne musi zwrócić uwagę na powierzchnię podłoża i położenie – czy jest na gruncie, czy też nad ziemią. Aby więc hydroizolacja była skuteczna, to znaczy szczelna, odporna na mróz i starzenie się, najlepiej stosować materiały na bazie mineralnej, wzbogacane polimerami. Przy uszczelnianiu należy pamiętać o narażonych na korozję elementach, jak narożniki, czy blachy.

Wybierz kategorię usług

Wybierz lokalizację