favore.pl
Chcesz docieplić ściany lub sufit? To bardzo proste - tu czekają na Ciebie najlepsze oferty. Fachowcy wykonają dla Ciebie profesjonalne izolacje posadzek, dachów i ścian. Pianka poliuretanowa, okładziny bitumieczne, folie, laminaty i inne nowoczesne materiały i technologie. Zobacz dostępne oferty i wybierz najlepszą dla siebie! rozwiń
KATEGORIE
ZAMIAST SZUKAĆ, NAPISZ CO POTRZEBUJESZ, A FIRMY WYŚLĄ CI SWOJE OFERTY, BYŚ MÓGŁ WYBRAĆ NAJLEPSZĄ

Zastanawiasz się komu zlecić izolację fundamentów? Szukasz fachowca, który zna się na ociepleniach pianką poliuretanową? A może interesuje Cię izolacja natryskowa? Nasi eksperci od izolacji i ociepleń zaproponują Ci nowoczesne rozwiązania i materiały.

Opisz szczegółowo, jakiego rodzaju izolacji potrzebujesz, kiedy itd.

Przykładowe zapytanie
Pan Grzegorz chce położyć kafle na schodach...
Witam,

zlecę wyrównanie i położenie glazury na schodach zewnętrznych.
Powierzchnia schodów do ułożenia ok. 10m2. Termin wykonania: 14 dni.
Proszę o kontakt i wycenę robocizny, materiały są już zakupione.

Pozdrawiam
Grzegorz Kowalski
Wysłanie zapytania jest bezpłatne i do niczego Cię nie zobowiązuje
 [rozwiń]
Oświadczam, że znam i akceptuję Regulamin Favore.pl i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu korzystania z Serwisu favore.pl oraz dla wypełnienia prawnie usprawiedliwionych celów realizowanych przez Favore.pl Sp. z o.o. albo odbiorców danych zgodnie z Polityką Prywatności. Administratorem danych osobowych jest Favore.pl Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Wawrzyszewska 11 lok. 6.
Twoje dane osobowe będą przetwarzane w szczególności w celu wykonania Umowy zawartej z Tobą na podstawie Regulaminu, w tym do umożliwienia świadczenia usługi drogą elektroniczną oraz pełnego korzystania z serwisu favore.pl, w tym dodawania i publikowania zapytań/zleceń do Dostawców interesujących Cię usług i produktów oraz kontaktowania Cię z nimi. Gwarantujemy spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych. [zwiń]

1 2 3 4 5 6   z 12  

Nowoczesna izolacja termiczna

Ocieplanie naszego domu jest bardzo ważne dla komfortu mieszkańców, ponieważ zapobiega nadmiernemu nagrzewaniu się pomieszczeń latem i wychładzaniu zimą. Musimy więc zadbać, by było ono wykonane solidnie oraz z dobrych jakościowo materiałów izolacyjnych.

Dzisiaj izolacja termiczna to już nie tylko styropian czy wełna mineralna – producenci dostarczają coraz doskonalsze produkty, dając nam większy wybór. Nowoczesne materiały są wydajniejsze od tradycyjnych – mają lepsze parametry cieplne. Zwarta budowa sprawia, że izolacja jest odporniejsza na czynniki zewnętrze i mniej nasiąkliwa – nadaje się więc do miejsc narażonych na bezpośrednie zetknięcie z wodą czy śniegiem.

Zastosowanie neoporu

Płyty styropianowe stały się lepiej izolujące odkąd zaczęto w nich stosować domieszkę grafitu. Jest to granulat zwany neoporem, za pomocą którego uzyskuje się szare płyty. Lub też, poprzez łączenie z tradycyjnym styropianem – powstają wtedy białe płyty w szare kropki. Noepor ma mniejszą gęstość i jest lżejszy od zwykłego styropianu, a jego izolacyjność jest lepsza – nie trzeba więc go stosować tak dużo.

Izolowanie szybkie w montażu

Podczas budowy ważnym czynnikiem jest czas – istotny jest np. okres schnięcia ściany. Wyroby nienasiąkliwe można układać na podłożach wilgotnych, umożliwiają odprowadzenie pary na zewnątrz. Jeszcze niedawno można było to uzyskać jedynie za pomocą wełny mineralnej – teraz jednak nadaje się do tego również styropian, a konkretnie wykonane z niego płyty perforowane i takie z rowkami. Nie są one ciężkie, więc nadają się również do stosowania w zabytkowych budynkach.

Wybierz kategorię usług

Wybierz lokalizację