favore.pl
Chcesz się odizolować od otoczenia? Fachowcy powiedzą Ci jak zrobić to skutecznie i bezpiecznie! Tutaj zebraliśmy oferty usług związanych z izolacjami wszelkiego rodzaju. dowiadczeni fachowcy doradzą Ci jak tanio i efektywnie wykonać izolacje oraz wykonają je solidnie i szybko. Zobacz dostępne oferty w miejscowości Kraków i wybierz najlepszą dla siebie! rozwiń
KATEGORIE
ZLECENIA - KRAKÓW
INNE MIASTA
ZAMIAST SZUKAĆ, NAPISZ CO POTRZEBUJESZ, A FIRMY WYŚLĄ CI SWOJE OFERTY, BYŚ MÓGŁ WYBRAĆ NAJLEPSZĄ

Zastanawiasz się komu zlecić izolację fundamentów? Szukasz fachowca, który zna się na ociepleniach pianką poliuretanową? A może interesuje Cię izolacja natryskowa? Nasi eksperci od izolacji i ociepleń zaproponują Ci nowoczesne rozwiązania i materiały.

Opisz szczegółowo, jakiego rodzaju izolacji potrzebujesz, kiedy itd.

Przykładowe zapytanie
Pan Grzegorz chce położyć kafle na schodach...
Witam,

zlecę wyrównanie i położenie glazury na schodach zewnętrznych.
Powierzchnia schodów do ułożenia ok. 10m2. Termin wykonania: 14 dni.
Proszę o kontakt i wycenę robocizny, materiały są już zakupione.

Pozdrawiam
Grzegorz Kowalski
Wysłanie zapytania jest bezpłatne i do niczego Cię nie zobowiązuje
 [rozwiń]
Oświadczam, że znam i akceptuję Regulamin Favore.pl i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu korzystania z Serwisu favore.pl oraz dla wypełnienia prawnie usprawiedliwionych celów realizowanych przez Favore.pl Sp. z o.o. albo odbiorców danych zgodnie z Polityką Prywatności. Administratorem danych osobowych jest Favore.pl Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Wawrzyszewska 11 lok. 6.
Twoje dane osobowe będą przetwarzane w szczególności w celu wykonania Umowy zawartej z Tobą na podstawie Regulaminu, w tym do umożliwienia świadczenia usługi drogą elektroniczną oraz pełnego korzystania z serwisu favore.pl, w tym dodawania i publikowania zapytań/zleceń do Dostawców interesujących Cię usług i produktów oraz kontaktowania Cię z nimi. Gwarantujemy spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych. [zwiń]

1 2   z 2  

Izolacje dla domu - Jeśli ktoś chce kupić mieszkanie musi skrupulatnie sprawdzić jego projekt. Jest to normalne. Jeżeli mieszkania czy nieruchomość nie posiadają podpiwniczenia, należy zastosować pewne środki zabezpieczające. Czyli zabezpieczyć fundamenty przed działaniami wilgoci i co równie ważne utratą ciepła. Izolacja domu jest tutaj najlepszym rozwiązaniem. Czy to ocieplenie lub docieplenie. W projekcie domu czy mieszkania, które chcemy nabyć na pewno będzie zawarta informacja o izolacjach pionowych i poziomych. Deweloper rozliczany jest z wdrożenia projektu budowy dlatego taka informacja musi być dostępna. Czasami izolacja pionowa nie jest potrzebna, staje się wówczas zbędnym kosztem, bywa natomiast że jest konieczna i trzeba o tym wiedzieć. Współczesne osiedla mieszkaniowe i budynki,a także w zasadzie wszelkie współczesne nieruchomości, które nie poziomu piwnicy, muszą być zaopatrzone właśnie w izolację pionową. Izolacja pozioma jest o wiele bardziej istotna. Ponieważ odcina ona dostęp wilgoci i nie może ona podejść pod ściany budynku. Izolacja pozioma generalnie składa się z dwóch warstw. Są to: Folia z polietylenu oraz papa bitumiczna. Da się zainstalować dużo dodatkowych zabezpieczeń izolacyjnych, między innymi zabezpieczyć izolację pionową przy pomocy emulsji z asfaltu i kauczuku. Tego typu izolacja wykładana jest z obu stron. Reasumując, warto pamiętać aby dokładnie zobaczyć jakie izolacje są położone a jakich nie ma. Zwrócić uwagę na to jak budynek jest skonstruowany i z jakich materiałów. Czy jest odporny na np. mróz lub wilgoć czy raczej nie. Dobra izolacja pozwoli na utrzymanie domu w nieskazitelnym stanie przez długie lata.

Wybierz kategorię usług

Wybierz lokalizację