favore.pl
Favore.plUsługiUsługi dla firmy i biuraUsługi doradztwo, audyt

Doradztwo ubezpieczeniowe, porównanie ofert

Rynek ubezpieczeń jest dla Ciebie zbyt szeroki? Nie wiesz jak wybrać najlepszą polisę? Pomogą Ci w tym doradcy ubezpieczeniowi, którzy z gąszczu ofert wybiorą tę najlepiej dopasowaną. Skorzystaj ze sprawnej i profesjonalnej obsługi oraz najlepszych rozwiązań rynku ubezpieczeniowego. Zobacz dostępne oferty i wybierz najlepszą dla siebie! rozwiń
KATEGORIE
ZAMIAST SZUKAĆ, NAPISZ CO POTRZEBUJESZ, A FIRMY WYŚLĄ CI SWOJE OFERTY, BYŚ MÓGŁ WYBRAĆ NAJLEPSZĄ

Zastanawiasz się nad wybraniem polisy ubezpieczeniowej? Chciałbyś, aby była dopasowana do Twoich potrzeb? Masz problem z samodzielnym porównaniem ofert? Specjalistów do spraw doradztwa ubezpieczeniowego znajdziesz w naszej bazie. Pomogą Ci dobrać najlepszą polisę ubezpieczeniową dla Ciebie!

Opisz dokładnie, jakiego rodzaju pomocy z zakresu doradztwa ubezpieczeniowego potrzebujesz.

Przykładowe zapytanie
Pan Grzegorz chce położyć kafle na schodach...
Witam,

zlecę wyrównanie i położenie glazury na schodach zewnętrznych.
Powierzchnia schodów do ułożenia ok. 10m2. Termin wykonania: 14 dni.
Proszę o kontakt i wycenę robocizny, materiały są już zakupione.

Pozdrawiam
Grzegorz Kowalski
Wysłanie zapytania jest bezpłatne i do niczego Cię nie zobowiązuje
 [rozwiń]
Oświadczam, że znam i akceptuję Regulamin Favore.pl i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu korzystania z Serwisu favore.pl oraz dla wypełnienia prawnie usprawiedliwionych celów realizowanych przez Favore.pl Sp. z o.o. albo odbiorców danych zgodnie z Polityką Prywatności. Administratorem danych osobowych jest Favore.pl Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Wawrzyszewska 11 lok. 6.
Twoje dane osobowe będą przetwarzane w szczególności w celu wykonania Umowy zawartej z Tobą na podstawie Regulaminu, w tym do umożliwienia świadczenia usługi drogą elektroniczną oraz pełnego korzystania z serwisu favore.pl, w tym dodawania i publikowania zapytań/zleceń do Dostawców interesujących Cię usług i produktów oraz kontaktowania Cię z nimi. Gwarantujemy spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych. [zwiń]

1 2 3 4 5 6   z 6  

Na wstępie krótkie objaśnienie czym zajmuje się doradca ubezpieczeniowy – to osoba, która sprzedaje lub oferuje klientom różnorodne, od tych na przedmioty po ubezpieczenie na życie. Głównym zadaniem doradcy jest znalezienie klienta, udzielenie informacji o ubezpieczeniu, podpisanie umowy. Firmy, które w swoich usługach świadczą doradztwo ubezpieczeniowe zatrudniają pracowników z wykształceniem wyższym, niekarane i po egzaminie KNF. Trzeba mieć świadomość, że praca w charakterze doradcy wymaga od doradcy dużych zdolności w zdobyciu klientów. Niestety częściej trzeba się o nich starać samemu. Okoliczności, w których klienci sami ubiegają się o ubezpieczenie należą do rzadkich sytuacji. Pomocne staje się poszukanie wśród swoich znajomych i znajomych znajomych, osób które ubezpieczenia mogą potrzebować. Jeśli np. znamy kogoś, kto wykonuje prace ziemne i wiemy, że zajęcie te wiąże się z pewnym ryzykiem, jest to dla nas świetna okazja do zaoferowania ubezpieczenia. Jakie jest wynagrodzenie doradcy? Może być bardzo wysokie bo poza podstawową gażą doradca dostaje prowizję od każdej podpisanej umowy z klientem. Jeśli agent nie podpisuje umów, nie zarabia. Jeśli klienci przestają płacić, agent przestaje zarabiać. Do roli agenta należy zatem troszczyć się o to, by klienci nie zapominali płacić składek - zwłaszcza w pierwsze 12 miesięcy od podpisania umowy.

Wybierz kategorię usług

Wybierz lokalizację