favore.pl
Favore.plUsługiUsługi dla firmy i biuraUsługi drobne

Stojaki reklamowe, standy, ekspozytory, wobblery

Zamierzasz zaprezentować swoją ofertę podczas targów branżowych lub imprez masowych? Chcesz wyeksponować promowane produkty w sklepach, na wystawach i innych miejscach publicznych? Tutaj mamy dla Ciebie oferty producentów ekspozytorów, wobblerów i standów różnego typu. Zobacz dostępne oferty i wybierz najlepszą dla siebie! rozwiń
KATEGORIE
  • Drobne
  • Standy, wobblery, ekspozytory (79)
ZAMIAST SZUKAĆ, NAPISZ CO POTRZEBUJESZ, A FIRMY WYŚLĄ CI SWOJE OFERTY, BYŚ MÓGŁ WYBRAĆ NAJLEPSZĄ

Chcesz się dobrze i oryginalnie zareklamować? Potrzebujesz stojaka reklamowego, by zaprezentować swoje usługi? A może interesują Cię wobblery czy ekspozytory? Wśród naszych firm znajdziesz taką, która spełni Twoje oczekiwania!

Opisz szczegółowo jakiej ilości produktów potrzebujesz, rozmiar, termin wykonania itd.

Przykładowe zapytanie
Pan Grzegorz chce położyć kafle na schodach...
Witam,

zlecę wyrównanie i położenie glazury na schodach zewnętrznych.
Powierzchnia schodów do ułożenia ok. 10m2. Termin wykonania: 14 dni.
Proszę o kontakt i wycenę robocizny, materiały są już zakupione.

Pozdrawiam
Grzegorz Kowalski
Wysłanie zapytania jest bezpłatne i do niczego Cię nie zobowiązuje
 [rozwiń]
udostępnionych przeze mnie danych osobowych w celu korzystania z Serwisu favore.pl oraz w celu realizacji prawnie uzasadnionych celów Współadministratorów danych. Współadministratorami są Favore.pl Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Postępu 14A, We Net Group S.A. z siedzibą w Warszawie przy ul. Postępu 14A oraz We Net Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Postępu 14A. Oświadczam, że są mi znane cele przetwarzania danych osobowych oraz moje uprawnienia. [zwiń]

1 2 3   z 3  

Standy reklamowe

Są to nośniki reklamowe, a dokładniej mówiąc nośniki reklamy zewnętrznej, które nie mają określonej wielkości i formy. Można je zaliczyć do grupy materiałów przeznaczonych do punktów sprzedaży, tj. pozainternetowych i innych materiałów reklamowych w środkach masowego przekazu oraz wspierających sprzedaż. Innymi słowy, są to po prostu stoiska umieszczone w różnych miejscach, aby wyeksponować różne produkty. Ponadto standy reklamowe często zawierają logo firmy i informacje dla klientów, co jest dobrym sposobem na jej promocję. W przypadku braku sprecyzowanych standardów, jak takie stoisko powinno wyglądać, możemy precyzyjnie dostosować je do naszych potrzeb i oczekiwań.

Wobblery reklamowe

Reklama wobberów zawieszona w ruchu przy pomocy nawet lekkiego podmuchu szybko zostanie zauważona przez potencjalnych odbiorców. Reklama w formie ruchomych webblerów może mieć dowolny rozmiar i kształt. Sam decydujesz jaki komunikat będzie niósł wobbler, jak będzie wyglądał i oczywiście gdzie się pojawi czy bezpośrednio przy wejściu do sklepu, przy ladzie w alejce handlowej albo bezpośrednio w recepcji.

Ekspozytor reklamowy

Jest to po prostu stół reklamowy, który nadają się do otwartych przestrzeni, zawierający ulotki informacyjne, drobne produkty trudne do przechowywania, takie jak guma do żucia, jajka-niespodzianki dla dzieci lub inne drobne artykuły promocyjne. Zrobione są one zazwyczaj z kartonu lub metalu. Jednak ich producenci konkurują o nowe kształty i materiały, dostosowując każdy projekt indywidualnie. Sama konstrukcja ekspozytorów reklamowych jest stabilna, wykonana z trwałych materiałów, odpornych na rdzę oraz warunki atmosferyczne czy różnego rodzaju uszkodzenia mechaniczne. Wystawiony tam towar jest lepiej reklamowany niż na zwykłej ladzie czy półce.

Wybierz kategorię usług

Wybierz lokalizację