favore.pl
Favore.plUsługiUsługi dla firmy i biuraUsługi poligraficzneUsługi druku

Druk wielkoformatowy, drukowanie banerów i billboardów

Chcesz zlecić profesjonalistom wykonanie druków wielkoformatowych? Wydrukować reklamę dla swojej firmy, a może fototapetę do domu? Tu znajdziesz oferty firm świadczących usługi w zakresie druków wielkoformatowych w różnych technikach i na różnych podłożach, ale zawsze w najlepszej jakości! Zobacz dostępne oferty i wybierz najlepszą dla siebie! rozwiń
KATEGORIE
  • Druki
  • Druk wielkoformatowy (187)
ZAMIAST SZUKAĆ, NAPISZ CO POTRZEBUJESZ, A FIRMY WYŚLĄ CI SWOJE OFERTY, BYŚ MÓGŁ WYBRAĆ NAJLEPSZĄ

Chcesz zrobić oryginalny prezent koledze i dać mu T-shirt z nadrukiem? A może Twoja firma szuka kogoś, kto wydrukuje baner reklamowy? Niezależnie, czy interesuje Cię wydruk plakatów, czy druk 3D – nasze rzetelne i profesjonalne firmy kompleksowo zajmą się Twoim zleceniem.

Opisz szczegółowo, jaki rodzaj druku potrzebujesz, termin, format itp.

Przykładowe zapytanie
Pan Grzegorz chce położyć kafle na schodach...
Witam,

zlecę wyrównanie i położenie glazury na schodach zewnętrznych.
Powierzchnia schodów do ułożenia ok. 10m2. Termin wykonania: 14 dni.
Proszę o kontakt i wycenę robocizny, materiały są już zakupione.

Pozdrawiam
Grzegorz Kowalski
Wysłanie zapytania jest bezpłatne i do niczego Cię nie zobowiązuje
 [rozwiń]
Oświadczam, że znam i akceptuję Regulamin Favore.pl i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu korzystania z Serwisu favore.pl oraz dla wypełnienia prawnie usprawiedliwionych celów realizowanych przez Favore.pl Sp. z o.o. albo odbiorców danych zgodnie z Polityką Prywatności. Administratorem danych osobowych jest Favore.pl Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Wawrzyszewska 11 lok. 6.
Twoje dane osobowe będą przetwarzane w szczególności w celu wykonania Umowy zawartej z Tobą na podstawie Regulaminu, w tym do umożliwienia świadczenia usługi drogą elektroniczną oraz pełnego korzystania z serwisu favore.pl, w tym dodawania i publikowania zapytań/zleceń do Dostawców interesujących Cię usług i produktów oraz kontaktowania Cię z nimi. Gwarantujemy spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych. [zwiń]

1 2 3 4 5 6   z 7  

Druk w dzisiejszych czasach ma niewiele wspólnego z dawnym drukarstwem. Gwałtowny rozwój technologii całkowicie zmienił jego oblicze. Jedną z nowoczesnych metod drukowania jest druk wielkoformatowy. Czym jest i do czego się go wykorzystuje?

Czym jest druk wielkoformatowy?

Druk wielkoformatowy to metoda druku na wielu powierzchniach (materiał bannerowy, folie, papier) w rozdzielczościach odpowiednio dopasowanych do potrzeb i wymagań technologicznych. Jest najczęściej wykorzystywany w agencjach i firmach reklamowych, pozwalając na wydruk, począwszy od reklam zewnętrznych, po elementy poligrafii cyfrowej.

Rodzaje druku wielkoformatowego

Istnieją 2 rodzaje druku wielkoformatowego:

- druk solwentowy,

- druk lateksowy.

Druk solwentowy to metoda, w której wykorzystuje się atramenty solwentowe (na bazie rozpuszczalników organicznych). Można go wykonywać na wszystkich podłożach z zawartością PVC i innych, nieprzyczepnych dla atramentów wodnych. Taki rodzaj atramentu jest odporny na promieniowanie ultrafioletowe i inne czynniki atmosferyczne, więc nie musisz martwić się o jego trwałość. Ze względu na toksyczność, wydruk może prezentować się tylko na otwartej przestrzeni. Jest stosunkowo tani, przez co używany jest powszechnie.

Druk lateksowy, jak sama nazwa mówi, opiera się na lateksie. Jest to ekologiczna, bezpieczna alternatywa dla druku solwentowego. Ze względu na takie właściwości, jest od niego kilkakrotnie droższa. Wydruki tą metodą również mogą liczyć na długą żywotność, ale i dobrą ostrość.

Zastosowanie druku wielkoformatowego

Jak już zostało wyżej wspomniane, druk ten jest wykorzystywany szczególnie w agencjach i firmach reklamowych. Może mieć różne rozmiary, zazwyczaj od 155cm szerokości do nawet 50 m długości. Dzięki temu można stworzyć banery reklamowe, plakaty, naklejki, fototapety czy też różnego rodzaju druki na płótnie.

Wybierz kategorię usług

Wybierz lokalizację