favore.pl
Chcesz skorzystać z usług drukarni? W Twojej firmie stale potrzebne są druki do księgowości, administracji i obsługi klientów? Druki wszelkiego rodzaju i formatu oferują firmy poligraficzne prezentujące tu swe usługi. Sprawdź sam, porównaj usługi i ceny, zapytaj o możliwość stałej współpracy. Zobacz dostępne oferty i wybierz najlepszą dla siebie! rozwiń
KATEGORIE
ZAMIAST SZUKAĆ, NAPISZ CO POTRZEBUJESZ, A FIRMY WYŚLĄ CI SWOJE OFERTY, BYŚ MÓGŁ WYBRAĆ NAJLEPSZĄ

Chcesz zrobić oryginalny prezent koledze i dać mu T-shirt z nadrukiem? A może Twoja firma szuka kogoś, kto wydrukuje baner reklamowy? Niezależnie, czy interesuje Cię wydruk plakatów, czy druk 3D – nasze rzetelne i profesjonalne firmy kompleksowo zajmą się Twoim zleceniem.

Opisz szczegółowo, jaki rodzaj druku potrzebujesz, termin, format itp.

Przykładowe zapytanie
Pan Grzegorz chce położyć kafle na schodach...
Witam,

zlecę wyrównanie i położenie glazury na schodach zewnętrznych.
Powierzchnia schodów do ułożenia ok. 10m2. Termin wykonania: 14 dni.
Proszę o kontakt i wycenę robocizny, materiały są już zakupione.

Pozdrawiam
Grzegorz Kowalski
Wysłanie zapytania jest bezpłatne i do niczego Cię nie zobowiązuje
 [rozwiń]
Oświadczam, że znam i akceptuję Regulamin Favore.pl i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu korzystania z Serwisu favore.pl oraz dla wypełnienia prawnie usprawiedliwionych celów realizowanych przez Favore.pl Sp. z o.o. albo odbiorców danych zgodnie z Polityką Prywatności. Administratorem danych osobowych jest Favore.pl Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Postępu 14A.
Twoje dane osobowe będą przetwarzane w szczególności w celu wykonania Umowy zawartej z Tobą na podstawie Regulaminu, w tym do umożliwienia świadczenia usługi drogą elektroniczną oraz pełnego korzystania z serwisu favore.pl, w tym dodawania i publikowania zapytań/zleceń do Dostawców interesujących Cię usług i produktów oraz kontaktowania Cię z nimi. Gwarantujemy spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych. [zwiń]

1 2 3 4 5 6   z 34  

Profesjonalne wydruki - Czy wyobrażamy sobie życie bez druku? Przywykliśmy do tego, że mamy możliwość wydrukowania co tylko potrzebujemy. Jednak nie wszystko jesteśmy w stanie zrobić samodzielnie. Oferta drukarni bardzo dobrze dopasowała się do tej sytuacji. Dzięki nieustannego rozwijania się technologii, druk pojawił się w domach. Drukarki zamieniły się w urządzenia właściwie przenośne, prawie każdy ma możliwość czerpania z dóbr poligrafii we własnym zakresie. Obecnie całe społeczeństwo drukuje, począwszy od jednostek, przed firmy, aż po specjalistyczne drukarnie. Nic więc dziwnego, że powszechność druku spowodowała, że ludzie zaczęli zwracać uwagę na jego jakość. Ostatnimi czasy klient pytając o usługi drukarni, nie zwraca uwagi jedynie na cenę, ale również, a może przede wszystkim na jakość wydruku. Drukarnia ma za zadanie odpowiednie dostosowanie rezultatów wydruku do wymagań klienta. Nie należy się więc dziwić, że duże przedsiębiorstwa wolą korzystanie z usług profesjonalnych drukarni niż realizację zleceń we własnym zakresie. Drukarnie oferują niższy koszt wydruku, a jednocześnie najlepszą jakość. W ten sposób można zyskać niepospolity wygląd. Dla właścicieli firm ma to o tyle duże znaczenie, że materiały reklamowe wymagają coraz większego nagromadzenia barw i efektów, aby zwrócić uwagę. Cyfrowy wydruk jest niezwykle skutecznym narzędziem służącym do indywidualizacji wszelkich produktów. Coraz bardziej popularna jest personalizacja fotografii. Takie zdjęcia mogą zostać wykonane na plakatach, kalendarzach lub pocztówkach. Można to wykorzystać jako świetny prezent lub reklama. Druk wielkoformatowy to kolejny punkt w ofercie drukarni. Ma on zastosowanie do wykonywania plakatów, billboardów, bannerów. Stanowi on obecnie jedną z najlepszych reklam, która daje Klientowi możliwość dowolnej ekspozycji swojej marki.

Wybierz kategorię usług

Wybierz lokalizację