favore.pl
Favore.plUsługiUsługi edukacja, naukaUsługi nauka języków

Nauka angielskiego, kursy języka angielskiego, angielski metodą Callana

Marzysz o tym, aby swobodnie posługiwać się angielskim? Znajomość tego uniwersalnego języka przyda się dziś naprawdę każdemu. Tu znajdziesz szeroką ofertę usług związanych z nauką angielskiego poprzez ćwiczenia, konwersacje i repetytoria. Dzięki nim rozwiniesz się w każdym wieku i stopniu zaawansowania! Zobacz dostępne oferty i wybierz najlepszą dla siebie! rozwiń
KATEGORIE
ZAMIAST SZUKAĆ, NAPISZ CO POTRZEBUJESZ, A FIRMY WYŚLĄ CI SWOJE OFERTY, BYŚ MÓGŁ WYBRAĆ NAJLEPSZĄ

Chcesz się nauczyć języka, w którym porozumiesz się na całym świecie bez problemu? Szukasz odpowiedniego kursu albo lekcji prywatnych? A może interesują Cię konwersacje po angielsku? Naucz się angielskiego dzięki naszym lektorom!

Opisz dokładnie, jaki poziom lekcji angielskiego Cię interesuje, miejsce, cena itd.

Przykładowe zapytanie
Pan Grzegorz chce położyć kafle na schodach...
Witam,

zlecę wyrównanie i położenie glazury na schodach zewnętrznych.
Powierzchnia schodów do ułożenia ok. 10m2. Termin wykonania: 14 dni.
Proszę o kontakt i wycenę robocizny, materiały są już zakupione.

Pozdrawiam
Grzegorz Kowalski
Wysłanie zapytania jest bezpłatne i do niczego Cię nie zobowiązuje
 [rozwiń]
udostępnionych przeze mnie danych osobowych w celu korzystania z Serwisu favore.pl oraz w celu realizacji prawnie uzasadnionych celów Współadministratorów danych. Współadministratorami są Favore.pl Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Postępu 14A, We Net Group S.A. z siedzibą w Warszawie przy ul. Postępu 14A oraz We Net Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Postępu 14A. Oświadczam, że są mi znane cele przetwarzania danych osobowych oraz moje uprawnienia. [zwiń]

1 2 3 4 5 6   z 64  

Rozmowa po angielsku - jak mówić płynnie?

Większości ludzi uczących się języka angielskiego zależy im najbardziej na umiejętności płynnego mówienia. Chociaż w środowisku pracy znaczna część komunikacji odbywa się za pośrednictwem poczty e-mail, nadal największą rolę odgrywa bezpośrednia komunikacja. Podobnie sytuacja wygląda w naszym życiu prywatnym. Bardzo ważna jest łatwość komunikacji. Biegła znajomość języka angielskiego i łatwość komunikacji trudno przecenić. To kompetencja, która ułatwia nam znalezienie dobrej pracy lub zmiany stanowiska na lepsze, poprawia komfort podróżowania, podnosi pewność siebie, otwiera nowe perspektywy i umożliwia nawiązanie nowych, ciekawych znajomości na całym świecie. Osoby, które z łatwością porozumiewają się po angielsku, mogą liczyć na wyższe zarobki w niektórych branżach.

Najczęściej występującym problemem przed mówieniem w języku angielskim jest „blokada językowa” która sprawia że w bliskim kontakcie z językiem często nie jesteśmy w stanie wykrztusić ani słowa. Jest to bardzo powszechny problem który utrudnia realizacje założonego celu – swobodne komunikowanie się w języku angielskim.

Źródła problemu należy upatrywać w dwóch rzeczach: błędnych przekonaniach i skupianiu się na nauce w sposób, który jest mało skuteczny. Przyzwyczajeni do nauki języków obcych w szkole boimy się jak odbiorą nas inni. Popełnienie błędu wydaje nam się straszne i wstydzimy się, że nie jesteśmy doskonali w tym, co robimy. Pokonanie oporu wobec mówienia po angielsku wymaga przede wszystkim zrozumienia, że nikt od razu nie mówi poprawnie , że popełnianie błędów jest naturalną częścią procesu nauki. W większości przypadków nikt nas nie osądza, nie wyśmiewa i nie oczekuje, że będziemy mówić perfekcyjnie. Liczy się chęć przeprowadzenia rozmowy. Drugą sprawą jest to jak się uczymy. Jeśli chcesz zacząć porozumiewać się po angielsku w sposób swobodny, nie możesz opierać swojej nauki na czytaniu i rozwiązywaniu problemów gramatycznych. Mówienie jest praktyczną umiejętnością, którą można osiągnąć tylko poprzez ćwiczenie jej w praktyczny sposób. Jeśli ćwiczysz za mało lub wcale, nie nauczysz się mówić.

Rozmowa z Anglikiem lub innym native speakerem to najskuteczniejszy sposób na pokonanie oporów przed mówieniem. Dobra lekcja konwersacji pomoże Ci odkryć, że mówienie tylko po angielsku nie jest poza zasięgiem. Wiele osób uważa, że konwersacje mogą odbywać się tylko stacjonarnie. To nie prawda gdyż konwersacje online są równie dobre!

Wybierz kategorię usług

Wybierz lokalizację