favore.pl
Favore.plUsługiUsługi edukacja, naukaUsługi szkoły

Szkoły dla dorosłych, licea dla dorosłych, licea zaoczne, szkoły wieczorowe

KATEGORIE
  • Szkoły
  • Szkoły dla dorosłych (163)
ZAMIAST SZUKAĆ, NAPISZ CO POTRZEBUJESZ, A FIRMY WYŚLĄ CI SWOJE OFERTY, BYŚ MÓGŁ WYBRAĆ NAJLEPSZĄ

Szukasz odpowiedniego dla siebie liceum dla dorosłych? Chcesz skończyć szkołę i jednocześnie pracować? Wybierz liceum zaoczne lub wieczorowe – pogodzisz rozwój osobisty z zawodowym. Zebraliśmy najlepsze szkoły dla dorosłych – jedna z nich z pewnością już na Ciebie czeka.

Opisz dokładnie, jaki rodzaj szkoły dla dorosłych Cię interesuje, tryb itd.

Przykładowe zapytanie
Pan Grzegorz chce położyć kafle na schodach...
Witam,

zlecę wyrównanie i położenie glazury na schodach zewnętrznych.
Powierzchnia schodów do ułożenia ok. 10m2. Termin wykonania: 14 dni.
Proszę o kontakt i wycenę robocizny, materiały są już zakupione.

Pozdrawiam
Grzegorz Kowalski
Wysłanie zapytania jest bezpłatne i do niczego Cię nie zobowiązuje
 [rozwiń]
udostępnionych przeze mnie danych osobowych w celu korzystania z Serwisu favore.pl oraz w celu realizacji prawnie uzasadnionych celów Współadministratorów danych. Współadministratorami są Favore.pl Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Postępu 14A, We Net Group S.A. z siedzibą w Warszawie przy ul. Postępu 14A oraz We Net Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Postępu 14A. Oświadczam, że są mi znane cele przetwarzania danych osobowych oraz moje uprawnienia. [zwiń]

1 2 3 4 5 6   z 6  

Szkoły dla dorosłych

Gimnazjum dla dorosłych to gimnazjum dla dorosłych, którzy nie ukończyli wcześniej szkoły. Kursy prowadzone są w przystępnej formie, a po gimnazjum można kontynuować naukę w liceum.

Licea dla dorosłych to szkoły średnie, do których można się zapisać po ukończeniu szkoły średniej/podstawowej/zawodowej. Licea ogólnokształcące umożliwiają kontynuowanie nauki na poziomie średnim, co jest świetnym punktem wyjścia do dalszej nauki i dostępu do określonych specjalizacji. Po ukończeniu szkoły średniej można również przystąpić do matury dla dorosłych, która daje możliwość nauki.

Szkoła policealna to szkoła policealna dla dorosłych, która umożliwia zdobycie określonego kierunku kształcenia w 8 kierunkach przyszłości. Kształcenie policealne trwa od 2 do 4 semestrów. Na koniec nadawany jest tytuł zawodowy wraz z dyplomem potwierdzającym kwalifikacje zawodowe. Aby się zapisać, nie trzeba mieć matury.

Studium Medyczne to szkoła policealna dla dorosłych, która daje Ci dostęp do jednej z najbardziej poszukiwanych na rynku pracy karier medycznych. Tu praktyka trwa 2 lub semestry i, podobnie jak w przypadku kształcenia policealnego, kończy się uzyskaniem dyplomu w określonym zawodzie.

Szkoła dla dorosłych przynosi ogrom korzyści:

Więcej możliwości na rynku pracy dzięki pozycji, jaką zajmujemy w miejscu pracy, zależy od naszego wyszkolenia lub umiejętności. Szkoły dla dorosłych dają ogromne możliwości, pozwalając na ukończenie szkolenia lub zdobycie zupełnie nowych kwalifikacji.

Studiowanie nie wpływa na życie zawodowe. Szkoła dla dorosłych oferuje dwie formy nauki: zaoczne i wieczorowe. Oczywiście ta forma oznacza, że nie musisz wybierać między edukacją a pracą.

Niskie koszty edukacji. Edukacja w szkołach dla dorosłych jest bezpłatna lub tania. Korzyści płynące z nauki przewyższają koszty, ponieważ opłaca się również w przyszłości. Praktyka zawodowa, która pozwala na zdobycie doświadczenia, a jak wiadomo dla przyszłego pracodawcy oprócz dyplomu bardzo ważne jest również doświadczenie zdobyte podczas praktyk. Praktyka jest idealna dla wybranych miejsc pracy.

Wybierz kategorię usług

Wybierz lokalizację