favore.pl
Favore.plUsługiUsługi finansowe i prawneUsługi finansowe

Usługi brokerskie, brokerzy finansowi oraz ubezpieczeniowi, pośrednictwo w finansach i ubezpieczeniach

Chcesz uzyskać kredyt lub zainwestować pieniądze? Zastanawiasz się jak to zorganizować bez marnowania czasu i pieniędzy? Profesjonalni brokerzy bankowi wybiorą najkorzystniejsze dla Ciebie oferty, określą Twoje możliwości i potrzeby finansowe, pomogą wypełnić dokumenty i sfinalizować umowę z bankiem. Zobacz dostępne oferty i wybierz najlepszą dla siebie! rozwiń
KATEGORIE
ZAMIAST SZUKAĆ, NAPISZ CO POTRZEBUJESZ, A FIRMY WYŚLĄ CI SWOJE OFERTY, BYŚ MÓGŁ WYBRAĆ NAJLEPSZĄ

Poszukujesz pomocy przy uzyskaniu kredytów? Chcesz powierzyć wybór ubezpieczenia doświadczonej osobie? Skorzystaj z usług brokerskich – czekają na Ciebie brokerzy finansowi oraz ubezpieczeniowi. Pośrednictwo w finansach i ubezpieczeniach na najwyższym poziomie tylko u nas!

Opisz dokładnie, jaki kredyt, ubezpieczenie Cię interesuje, potrzeby finansowe itd.

Przykładowe zapytanie
Pan Grzegorz chce położyć kafle na schodach...
Witam,

zlecę wyrównanie i położenie glazury na schodach zewnętrznych.
Powierzchnia schodów do ułożenia ok. 10m2. Termin wykonania: 14 dni.
Proszę o kontakt i wycenę robocizny, materiały są już zakupione.

Pozdrawiam
Grzegorz Kowalski
Wysłanie zapytania jest bezpłatne i do niczego Cię nie zobowiązuje
 [rozwiń]
Oświadczam, że znam i akceptuję Regulamin Favore.pl i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu korzystania z Serwisu favore.pl oraz dla wypełnienia prawnie usprawiedliwionych celów realizowanych przez Favore.pl Sp. z o.o. albo odbiorców danych zgodnie z Polityką Prywatności. Administratorem danych osobowych jest Favore.pl Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Wawrzyszewska 11 lok. 6.
Twoje dane osobowe będą przetwarzane w szczególności w celu wykonania Umowy zawartej z Tobą na podstawie Regulaminu, w tym do umożliwienia świadczenia usługi drogą elektroniczną oraz pełnego korzystania z serwisu favore.pl, w tym dodawania i publikowania zapytań/zleceń do Dostawców interesujących Cię usług i produktów oraz kontaktowania Cię z nimi. Gwarantujemy spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych. [zwiń]

1 2 3 4 5 6   z 8  

Krajowy parkiet jest jednym z niewielu, gdzie prywatny inwestor jest ciągle w stanie zarobić duże pieniądze. Niemal wszystkie banki oferują Usługi maklerskie, które pozwalają każdemu, za niewielki procent, spróbować swoich sił w grze na giełdzie. Jeżeli osoba nie jest biegła w osobistym inwestowaniu w instrumenty finansowe, wszystkie banki oferują usługi brokerskie czyli będą obracać kapitałem|pieniędzmi w imieniu klienta. W zamian za usługę maklerską, czyli pośredniczenie i udostępnienie klientowi narzędzi ułatwiających inwestycje na parkiecie, banki często chcą niewielką opłatę w postaci danego procentu od kupionego instrumentu. Istnieje bardzo wiele instrumentów, którymi możemy obracać na giełdzie. Bardzo powszechnymi instrumentami głównymi są akcje inwestycyjne, czyli wycenione udziały w firmie będącej na giełdzie. Także znane są instrumenty pochodne, kontrakty, opcje i swapy. Kontrakt jest to zakup obowiązku kupna określonego dobra po danej cenie, opcja z kolei jest zakupem możliwości zakupu dobra po ustalonej cenie. Swap jest to możność wymiany między podmiotami danymi instrumentami. Jeśli ktoś natomiast nie jest pewien posiadanych umiejętności , może próbować szczęścia w grze na demie, to znaczy fikcyjnej giełdzie, ale jednak z prawdziwymi cenami. Na demie takim obraca się fikcyjnym kapitałem, jest to świetny sposób na bezstratne zdobycie wiedzy.

Wybierz kategorię usług

Wybierz lokalizację