Favore.plUsługiUsługi finansowe i prawne BytomUsługi ubezpieczenia Bytom

Ubezpieczenia OC dla firm, Bytom

ZLECENIA - BYTOM
INNE MIASTA
ZAMIAST SZUKAĆ, NAPISZ CO POTRZEBUJESZ, A FIRMY WYŚLĄ CI SWOJE OFERTY, BYŚ MÓGŁ WYBRAĆ NAJLEPSZĄ
Przykładowe zapytanie
Pan Grzegorz chce położyć kafle na schodach...
Witam,

zlecę wyrównanie i położenie glazury na schodach zewnętrznych.
Powierzchnia schodów do ułożenia ok. 10m2. Termin wykonania: 14 dni.
Proszę o kontakt i wycenę robocizny, materiały są już zakupione.

Pozdrawiam
Grzegorz Kowalski
Szukasz optymalnego wariantu ubezpieczenia dla swojej firmy? Chciałbyś, aby ktoś Ci profesjonalnie doradził? W naszej bazie znajdziesz specjalistów w dziedzinie ubezpieczeń OC dla firm – znajdą idealną ofertę dla Twojego przedsiębiorstwa!

Opisz dokładnie, jakie ubezpieczenie Cię interesuje, kwota itd.
Wysłanie zapytania jest bezpłatne i do niczego Cię nie zobowiązuje
 [rozwiń]
Wyślij zapytanie
Oświadczam, że znam i akceptuję Regulamin Favore.pl i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu korzystania z Serwisu favore.pl oraz dla wypełnienia prawnie usprawiedliwionych celów realizowanych przez Favore.pl Sp. z o.o. albo odbiorców danych zgodnie z Polityką Prywatności. Administratorem danych osobowych jest Favore.pl Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Wawrzyszewska 11 lok. 6.
Twoje dane osobowe będą przetwarzane w szczególności w celu wykonania Umowy zawartej z Tobą na podstawie Regulaminu, w tym do umożliwienia świadczenia usługi drogą elektroniczną oraz pełnego korzystania z serwisu favore.pl, w tym dodawania i publikowania zapytań/zleceń do Dostawców interesujących Cię usług i produktów oraz kontaktowania Cię z nimi. Gwarantujemy spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych. [zwiń]

  • Nie znaleziono usług Określiłeś wyszukiwanie dla lokalizacji (Bytom) - wyszukaj na terenie całej Polski Przeglądaj katalog usług

Kiedy dokładnie i w jakim momencie stykamy się z ubezpieczeniami grupowymi ? W sytuacjach najbardziej oczywistych, czyli – przy różnego rodzaju wyprawach, wtedy, gdy opłaca się zakupić zbiorowe świadczenie na eskapadę. Nie trzeba wtedy konieczności, aby każdy uczestnik wyprawy musiał się sam ubezpieczać. Jest to bardzo , użyteczne i wygodne. Ubezpieczenia grupowe można zakupić nawet poprzez Internet. Mając na względzie rożne te niebezpieczne sytuacje, a także za i przeciw umowom zawieranym w Internecie, warto wiedzieć, czy agent ubezpieczeniowy jest rzeczywiście osobą, za którą się podaje. Praktycznie większość polskich ubezpieczycieli oferuje taki rodzaj ubezpieczeń, jak właśnie ubezpieczenia dla firm, czy grup. Ubezpieczenie pracowników jest sprawą ważną i nie cierpiącą zwłoki. W firmie nawet źle rozdysponowany asortyment do pierwszej pomocy mogą być przyczyną jakiegoś zaniechania, a koszty poniesione w firmie zgłoszone przez pracownika straty moralne, mogą niejednokrotnie doprowadzić firmę do problemów finansowych. Dlatego nawet sprzęt gaśniczy i oznaczenia do ewakuacji muszą być dobrze rozplanowane – inaczej odpowiedzialność ponosi oczywiście pracodawca, właściciel firmy. Dobrze ubezpieczeni pracownicy stwarzają znacznie mniej problemów i można dzięki temu oczywiście uniknąć dużej ilości nieprzyjemności. Można ich ubezpieczać w różnych aspektach, jak np. na okoliczność wypadku. Występują również zdrowotne pakiety, dla rodziny i kompleksowe.