Favore.plUsługiUsługi finansowe i prawne KielceUsługi ubezpieczenia Kielce

Ubezpieczenia OC dla firm, Kielce

KATEGORIE
ZLECENIA - KIELCE
INNE MIASTA
ZAMIAST SZUKAĆ, NAPISZ CO POTRZEBUJESZ, A FIRMY WYŚLĄ CI SWOJE OFERTY, BYŚ MÓGŁ WYBRAĆ NAJLEPSZĄ
Przykładowe zapytanie
Pan Grzegorz chce położyć kafle na schodach...
Witam,

zlecę wyrównanie i położenie glazury na schodach zewnętrznych.
Powierzchnia schodów do ułożenia ok. 10m2. Termin wykonania: 14 dni.
Proszę o kontakt i wycenę robocizny, materiały są już zakupione.

Pozdrawiam
Grzegorz Kowalski
Szukasz optymalnego wariantu ubezpieczenia dla swojej firmy? Chciałbyś, aby ktoś Ci profesjonalnie doradził? W naszej bazie znajdziesz specjalistów w dziedzinie ubezpieczeń OC dla firm – znajdą idealną ofertę dla Twojego przedsiębiorstwa!

Opisz dokładnie, jakie ubezpieczenie Cię interesuje, kwota itd.
Wysłanie zapytania jest bezpłatne i do niczego Cię nie zobowiązuje
 [rozwiń]
Wyślij zapytanie
Oświadczam, że znam i akceptuję Regulamin Favore.pl i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu korzystania z Serwisu favore.pl oraz dla wypełnienia prawnie usprawiedliwionych celów realizowanych przez Favore.pl Sp. z o.o. albo odbiorców danych zgodnie z Polityką Prywatności. Administratorem danych osobowych jest Favore.pl Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Wawrzyszewska 11 lok. 6.
Twoje dane osobowe będą przetwarzane w szczególności w celu wykonania Umowy zawartej z Tobą na podstawie Regulaminu, w tym do umożliwienia świadczenia usługi drogą elektroniczną oraz pełnego korzystania z serwisu favore.pl, w tym dodawania i publikowania zapytań/zleceń do Dostawców interesujących Cię usług i produktów oraz kontaktowania Cię z nimi. Gwarantujemy spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych. [zwiń]

  • Ubezpieczenie firmy Kielce W Kieleckim Centrum Ubezpieczeń realnie ubezpieczysz swoją firmę. Dzięki nam będziesz mógł wybrać ofertę spośród 10 towarzystw ubezpieczeniowych. ...brak zdjęcia   Rabat Kielceświętokrzyskie
  • brak zdjęcia

Kiedy i w jakim momencie stykamy się z ubezpieczeniami grupowymi ? W momentach bardzo oczywistych, to jest – przy różnych wyprawach, wtedy, gdy opłaca się zakupić zbiorowe świadczenie na daną wyprawę. Nie ma wtedy konieczności, aby każdy uczestnik eskapady miał konieczność się sam ubezpieczać. Jest to , użyteczne i wygodne. Ubezpieczenia grupowe można zakupić nawet przez Internet. Mając na względzie rożne niebezpieczne sytuacje, a także za i przeciw transakcjom internetowym, warto wiedzieć, czy agent ubezpieczeniowy jest rzeczywiście tą osobą, za którą się podaje. Zdecydowana większość polskich ubezpieczycieli gwarantuje taki rodzaj ubezpieczeń, jak ubezpieczenia dla firm, czy grup. Ubezpieczenie pracowników jest sprawą bardzo ważną i nie cierpiącą zwłoki. W firmie nawet nieodpowiednio rozkolowany asortyment do pierwszej pomocy mogą być przyczyną do spowodowania jakiejś szkody, a koszty poniesione w firmie zgłoszone przez pracującego straty na tle moralnym, mogą doprowadzić firmę do problemów finansowych. Dlatego nawet sprzęt gaśniczy i oznaczenia ewakuacyjne muszą być dobrze rozlokowane – inaczej odpowiedzialność ponosi oczywiście pracodawca, właściciel firmy. Dobrze ubezpieczeni pracownicy powodują znacznie mniej problemów i można dzięki temu oczywiście uniknąć znacznej ilości nieprzyjemności. Można ich ubezpieczać w różnych aspektach, jak np. na okoliczność nieszczęśliwego wypadku. Występują także zdrowotne pakiety, dla rodziny i kompleksowe.