Favore.plUsługiUsługi finansowe i prawne RzeszówUsługi ubezpieczenia Rzeszów

Ubezpieczenia OC dla firm, Rzeszów

KATEGORIE
ZLECENIA - RZESZÓW
INNE MIASTA
ZAMIAST SZUKAĆ, NAPISZ CO POTRZEBUJESZ, A FIRMY WYŚLĄ CI SWOJE OFERTY, BYŚ MÓGŁ WYBRAĆ NAJLEPSZĄ
Przykładowe zapytanie
Pan Grzegorz chce położyć kafle na schodach...
Witam,

zlecę wyrównanie i położenie glazury na schodach zewnętrznych.
Powierzchnia schodów do ułożenia ok. 10m2. Termin wykonania: 14 dni.
Proszę o kontakt i wycenę robocizny, materiały są już zakupione.

Pozdrawiam
Grzegorz Kowalski
Szukasz optymalnego wariantu ubezpieczenia dla swojej firmy? Chciałbyś, aby ktoś Ci profesjonalnie doradził? W naszej bazie znajdziesz specjalistów w dziedzinie ubezpieczeń OC dla firm – znajdą idealną ofertę dla Twojego przedsiębiorstwa!

Opisz dokładnie, jakie ubezpieczenie Cię interesuje, kwota itd.
Wysłanie zapytania jest bezpłatne i do niczego Cię nie zobowiązuje
 [rozwiń]
Wyślij zapytanie
Oświadczam, że znam i akceptuję Regulamin Favore.pl i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu korzystania z Serwisu favore.pl oraz dla wypełnienia prawnie usprawiedliwionych celów realizowanych przez Favore.pl Sp. z o.o. albo odbiorców danych zgodnie z Polityką Prywatności. Administratorem danych osobowych jest Favore.pl Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Wawrzyszewska 11 lok. 6.
Twoje dane osobowe będą przetwarzane w szczególności w celu wykonania Umowy zawartej z Tobą na podstawie Regulaminu, w tym do umożliwienia świadczenia usługi drogą elektroniczną oraz pełnego korzystania z serwisu favore.pl, w tym dodawania i publikowania zapytań/zleceń do Dostawców interesujących Cię usług i produktów oraz kontaktowania Cię z nimi. Gwarantujemy spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych. [zwiń]

  • Ubezpieczenie AC OC NNW DOM życie zdrowie odszkodowanie doradztwo auto Ubezpieczenia PZU dla osób fizycznych oraz firm każdego dostępnego typu, m.in.: komunikacyjne- AC (autocasco), OC (od odpowiedzialności cywilnej), NN...brak zdjęcia Rzeszów, Łańcut…podkarpackie
  • brak zdjęcia

Kiedy dokładnie i w jakiej sytuacji stykamy się z ubezpieczeniami grupowymi ? W momentach bardzo oczywistych, czyli – przy różnego rodzaju wyprawach, wtedy, kiedy warto wykupić świadczenie zbiorowe na daną eskapadę. Nie trzeba wtedy potrzeby, aby każdy uczestnik eskapady miał konieczność się sam ubezpieczać. Jest to praktyczne, użyteczne i wygodne. Ubezpieczenia grupowe można zakupić nawet przez Internet. Mając jednak na względzie rożne te niebezpieczeństwa, a także za i przeciw umowom internetowym, warto wiedzieć, czy agent ubezpieczeniowy jest w rzeczywistości osobą, za którą się podaje. Zdecydowana większość polskich ubezpieczycieli gwarantuje taką formę ubezpieczeń, jak właśnie ubezpieczenia dla firm, grup. Ubezpieczenie pracowników jest sprawą ważną i nie cierpiącą zwłoki. W firmie nawet źle rozdysponowany asortyment do pierwszej pomocy mogą stać się przyczyną jakiegoś zaniechania, a koszty poniesione w firmie zgłoszone przez pracownika straty moralne, mogą niejednokrotnie doprowadzić firmę do problemów finansowych. Dlatego także sprzęt gaśniczy i oznaczenia do ewakuacji muszą być odpowiednio dobrze rozplanowane – inaczej odpowiedzialność ponosi oczywiście pracodawca, właściciel firmy. Dobrze ubezpieczeni pracownicy powodują znacznie mniej problemów i można dzięki temu uniknąć znacznej ilości nieprzyjemności. Można ich ubezpieczać w różnych aspektach, jak na przykład w sytuacji nieszczęśliwego wypadku. Występują także zdrowotne pakiety, rodzinne i kompleksowe.