favore.pl
Favore.plUsługiUsługi itUsługi specjalistyczne

Konsulting IT, doradztwo w zakresie systemów informatycznych

Potrzebujesz wsparcia ekspertów z branży IT? Tutaj znajdziesz fachowców, którzy przeprowadzą dla Ciebie nawet najbardziej zaawansowane i szczegółowe analizy systemów informatycznych, pomogą wybrać najlepsze rozwiązania sprzętowe i software'owe. Zobacz dostępne oferty i wybierz najlepszą dla siebie! rozwiń
KATEGORIE
ZAMIAST SZUKAĆ, NAPISZ CO POTRZEBUJESZ, A FIRMY WYŚLĄ CI SWOJE OFERTY, BYŚ MÓGŁ WYBRAĆ NAJLEPSZĄ

Brakuje Ci specjalistycznej wiedzy w IT? Potrzebujesz skonsultować się z kimś, kto zna się na systemach informatycznych? Nasi eksperci doradzą Ci najlepiej jak potrafią – dobiorą najlepszy system i sprzęt dla Ciebie!

Opisz dokładnie, w jakim zakresie potrzebujesz wsparcia i pomocy ekspertów, termin itd.

Przykładowe zapytanie
Pan Grzegorz chce położyć kafle na schodach...
Witam,

zlecę wyrównanie i położenie glazury na schodach zewnętrznych.
Powierzchnia schodów do ułożenia ok. 10m2. Termin wykonania: 14 dni.
Proszę o kontakt i wycenę robocizny, materiały są już zakupione.

Pozdrawiam
Grzegorz Kowalski
Wysłanie zapytania jest bezpłatne i do niczego Cię nie zobowiązuje
 [rozwiń]
Oświadczam, że znam i akceptuję Regulamin Favore.pl i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu korzystania z Serwisu favore.pl oraz dla wypełnienia prawnie usprawiedliwionych celów realizowanych przez Favore.pl Sp. z o.o. albo odbiorców danych zgodnie z Polityką Prywatności. Administratorem danych osobowych jest Favore.pl Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Postępu 14A.
Twoje dane osobowe będą przetwarzane w szczególności w celu wykonania Umowy zawartej z Tobą na podstawie Regulaminu, w tym do umożliwienia świadczenia usługi drogą elektroniczną oraz pełnego korzystania z serwisu favore.pl, w tym dodawania i publikowania zapytań/zleceń do Dostawców interesujących Cię usług i produktów oraz kontaktowania Cię z nimi. Gwarantujemy spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych. [zwiń]

1 2 3 4 5 6   z 9  

Od paru lat mamy do czynienia z niewiarygodnym wzrostem działań marketingowych w internecie. Przedsiębiorstwa wydają duże pieniądze aby tworzyć marketing IT , głównie na portalach społecznościowych. Tworzenie pozytywnego wizerunku marki na facebook'u stało się jednym ze skuteczniejszych zabiegów z obszaru PR. Fani zebrani wokół firmowego fanpage'a uczestniczą w konkursach, głosują w sondach, a także mają akces do zniżek i zajawek najnowszych produktów. Facbookowicze chętnie dzielą się swoimi uwagami na temat danej firmy czują, że ich opinia jest ważna. Opinie pod notkami firmowymi są na wysokim poziomie kultury osobistej, na co ma wpływ pokazywanie imienia i nazwiska autora. Kolejnym znakiem poszerzenia akcji marketingowych w sieci, jest współpraca firm ze znanymi blogerami, którzy sporządzająopinie o produktach w łatwo dostępny sposób. Zwiększa to wiarygodność marki w oczach czytelników, na co znaczny wpływ ma zaufanie do blogera. Marketing IT wszedł także na popularny portal youtube, gdzie użytkownicy dzielą się swoimi filmami. Na najpopularniejsze z nich wstawiane są płatne, kilkusekundowe filmy promocyjne, które trzeba zobaczyć przed rozpoczęciem oglądania. Bardzo szybko rozwija się też marketing szeptany, uprawiany przez pracowników marki. Ich celem jest potajemne reklamowanie produktów marki na forach dyskusyjnych w taki sposób, aby było to wiarygodne i nikt nie skojarzył podstępu. Technologie informacyjne wkraczają w coraz to nowe obszary funkcjonowania przedsiębiorstwa, cyfryzacji podlegają coraz to nowe działy. Marketing It czy konsulting IT to tylko niektóre z przykładów.

Wybierz kategorię usług

Wybierz lokalizację