favore.pl
KATEGORIE
ZLECENIA - KRAKÓW
INNE MIASTA
ZAMIAST SZUKAĆ, NAPISZ CO POTRZEBUJESZ, A FIRMY WYŚLĄ CI SWOJE OFERTY, BYŚ MÓGŁ WYBRAĆ NAJLEPSZĄ

Szukasz komisu samochodowego? Masz do sprzedania stare auto? Szukasz skupu? U nas znajdziesz firmy, które zaoferują Ci dobrą cenę za auto oraz inne usługi.

Opisz dokładnie, jaki samochód chcesz sprzedać, jego stan, marka itd.

Przykładowe zapytanie
Pan Grzegorz chce położyć kafle na schodach...
Witam,

zlecę wyrównanie i położenie glazury na schodach zewnętrznych.
Powierzchnia schodów do ułożenia ok. 10m2. Termin wykonania: 14 dni.
Proszę o kontakt i wycenę robocizny, materiały są już zakupione.

Pozdrawiam
Grzegorz Kowalski
Wysłanie zapytania jest bezpłatne i do niczego Cię nie zobowiązuje
 [rozwiń]
Oświadczam, że znam i akceptuję Regulamin Favore.pl i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu korzystania z Serwisu favore.pl oraz dla wypełnienia prawnie usprawiedliwionych celów realizowanych przez Favore.pl Sp. z o.o. albo odbiorców danych zgodnie z Polityką Prywatności. Administratorem danych osobowych jest Favore.pl Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Wawrzyszewska 11 lok. 6.
Twoje dane osobowe będą przetwarzane w szczególności w celu wykonania Umowy zawartej z Tobą na podstawie Regulaminu, w tym do umożliwienia świadczenia usługi drogą elektroniczną oraz pełnego korzystania z serwisu favore.pl, w tym dodawania i publikowania zapytań/zleceń do Dostawców interesujących Cię usług i produktów oraz kontaktowania Cię z nimi. Gwarantujemy spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych. [zwiń]

1 2 3   z 3  

Mieszkańcy naszego kraju bardzo chętnie kupują używane samochody. Motywy tego typu postanowień są bardzo różne. Rynek aut używanych w naszym kraju jest duży i bardzo szybko się rozwija. Używane pojazdy nabywane są dużo częściej niż samochody nowe. Głównym powodem takiego stanu rzeczy jest fakt, że ceny aut nowych są dla większości rodaków zbyt duże. Pensje w naszym kraju ciągle są na tyle niskie, że wielu Polaków nie ma pieniędzy na zakup nowego auta. W związku z tym, że aut używanych na rynku jest bardzo dużo, powstaje również wiele firm, które oferują skup samochodów. Skup samochodów to firmy, które trudnią się sprzedażą samochodów nabytych od osób prywatnych lub różnych przedsiębiorstw. Z propozycji skupu korzystać ma prawo każdy . Zgłoszenie samochodu do skupu jest jednoznaczne z podaniem jego właściwości i chęcią sprzedania go. W następnej kolejności następuje wycena samochodu dokonana przez fachowca z firmy. Po podpisaniu umowy z firmą, sprzedający dostaje wynagrodzenie za swój oddany pojazd w formie gotówki lub przelewu. Skupy zakupują samochody w dużo niższej cenie niż ta, jaką później za auto oferują. Z ofert skupów samochodów najczęściej korzystają mieszkańcy miast wojewódzkich, którzy nie chcą tracić czasu na samodzielną sprzedaż swoich wysłużonych aut. W związku z tym, to właśnie w dużych miastach rozwija się rynek aut używanych i jest tam najwięcej skupów samochodów. Skupy aut interesują się nie tylko starymi autami. Nabywają także pojazdy zniszczone w wyniku wypadków lub stłuczek, które potem oddają na złom. W praktyce firmy takie potrafią sprzedać auto o wiele drożej niż go zakupiły i w tym dokładnie się specjalizują.

Wybierz kategorię usług

Wybierz lokalizację