favore.pl
Favore.plUsługiUsługi motoryzacja i transport Kraków

Handel pojazdami, Kraków

KATEGORIE
ZLECENIA - KRAKÓW
INNE MIASTA
ZAMIAST SZUKAĆ, NAPISZ CO POTRZEBUJESZ, A FIRMY WYŚLĄ CI SWOJE OFERTY, BYŚ MÓGŁ WYBRAĆ NAJLEPSZĄ

Chcesz kupić samochód nowy lub używany? Szukasz części do swojego pojazdu? Chcesz wziąć kredyt na auto lub wziąć je w leasing? Zobacz, co proponują firmy zebrane w naszej bazie.

Wyszukaj oferty według kategorii lub opisz dokładnie, czego potrzebujesz, w jakim zakresie, terminie itd.

Przykładowe zapytanie
Pan Grzegorz chce położyć kafle na schodach...
Witam,

zlecę wyrównanie i położenie glazury na schodach zewnętrznych.
Powierzchnia schodów do ułożenia ok. 10m2. Termin wykonania: 14 dni.
Proszę o kontakt i wycenę robocizny, materiały są już zakupione.

Pozdrawiam
Grzegorz Kowalski
Wysłanie zapytania jest bezpłatne i do niczego Cię nie zobowiązuje
 [rozwiń]
Oświadczam, że znam i akceptuję Regulamin Favore.pl i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu korzystania z Serwisu favore.pl oraz dla wypełnienia prawnie usprawiedliwionych celów realizowanych przez Favore.pl Sp. z o.o. albo odbiorców danych zgodnie z Polityką Prywatności. Administratorem danych osobowych jest Favore.pl Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Wawrzyszewska 11 lok. 6.
Twoje dane osobowe będą przetwarzane w szczególności w celu wykonania Umowy zawartej z Tobą na podstawie Regulaminu, w tym do umożliwienia świadczenia usługi drogą elektroniczną oraz pełnego korzystania z serwisu favore.pl, w tym dodawania i publikowania zapytań/zleceń do Dostawców interesujących Cię usług i produktów oraz kontaktowania Cię z nimi. Gwarantujemy spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych. [zwiń]

1 2 3 4 5 6   z 6  

W dzisiejszych czasach samochód stał się dobrem pierwszej potrzeby. Niemal każdy dorosły człowiek ma swój samochód. Zakup samochodu to decyzja bardzo ważna, jednakże nie wiążąca na całe życie. Tak jak na przykład na ubrania, tak i na samochody moda odchodzi. Jest to związane z rozwojem technologicznym. Wprowadzane są coraz to nowsze rozwiązania, samochody są bardziej ekonomiczne, ładniejsze, szybsze, kierowcy chcą je kupować. W tym momencie pojawia się problem, co zrobić ze starym modelem. Bardzo dobrym wyjściem jest skup aut. Na rynku są przedsiębiorstwa, który zajmują się skupowaniem starych modeli samochodów. Są to zazwyczaj komisy, które później odsprzedają je innym kierowcom po okazyjnej cenie. Jest to najlepsze rozwiązanie dla ludzi, którzy chcą zmienić auto, ale na stare na przykład nie mają kupca, ani nie potrzebują dwóch. Cechą specyficzną komisów jest to, że wykupują prawie każde auto, bez względu na realne zapotrzebowanie. Jednak sprzedawca musi liczyć się z tym, że będzie musiał sprzedać auto w bardzo niskiej cenie. Nieliczne firmy skupują auta z zamiarem sprzedaży ich nie tylko na rynku krajowym, ale i zagranicznym. Są także przedsiębiorstwa, które zajmują się skupem samochodów nie w celu ich dalszej sprzedaży. Skupują stare modele, by odzyskać z nich niezniszczone części i poddać dalszej obróbce, czyli najczęściej wykorzystać do naprawy innych aut. Sprzedając samochód na części należy liczyć się z tym, że nie dostaniemy za niego dużej sumy. Dla kupującego wartość mają tak naprawdę tylko poszczególne części, których on potrzebuje.

Wybierz kategorię usług

Wybierz lokalizację