KATEGORIE
ZLECENIA - KATOWICE
INNE MIASTA
ZAMIAST SZUKAĆ, NAPISZ CO POTRZEBUJESZ, A FIRMY WYŚLĄ CI SWOJE OFERTY, BYŚ MÓGŁ WYBRAĆ NAJLEPSZĄ
Przykładowe zapytanie
Pan Grzegorz chce położyć kafle na schodach...
Witam,

zlecę wyrównanie i położenie glazury na schodach zewnętrznych.
Powierzchnia schodów do ułożenia ok. 10m2. Termin wykonania: 14 dni.
Proszę o kontakt i wycenę robocizny, materiały są już zakupione.

Pozdrawiam
Grzegorz Kowalski
Masz mało czasu na wynajem autokaru dla kilkunastu osób i obawiasz się, że nie znajdziesz kierowcy na czas? Poszukujesz komfortowych przewozów autokarowych? Sam autokar, czy może razem z kierowcą – wszelki transport autokarowy zapewnią nasi specjaliści!

Opisz dokładnie, na jaki okres potrzebujesz autokaru, z kierowcą czy bez, ile osób itd.
Wysłanie zapytania jest bezpłatne i do niczego Cię nie zobowiązuje
 [rozwiń]
Wyślij zapytanie
Oświadczam, że znam i akceptuję Regulamin Favore.pl i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu korzystania z Serwisu favore.pl oraz dla wypełnienia prawnie usprawiedliwionych celów realizowanych przez Favore.pl Sp. z o.o. albo odbiorców danych zgodnie z Polityką Prywatności. Administratorem danych osobowych jest Favore.pl Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Wawrzyszewska 11 lok. 6.
Twoje dane osobowe będą przetwarzane w szczególności w celu wykonania Umowy zawartej z Tobą na podstawie Regulaminu, w tym do umożliwienia świadczenia usługi drogą elektroniczną oraz pełnego korzystania z serwisu favore.pl, w tym dodawania i publikowania zapytań/zleceń do Dostawców interesujących Cię usług i produktów oraz kontaktowania Cię z nimi. Gwarantujemy spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych. [zwiń]

1 2 3   z 3  

Transport autokarowy - Rozwój turystyki w naszym kraju, jak również pokusa podjęcia pracy za granicą powodują zwiększenia zapotrzebowania na transport osób. W odpowiedzi powstaje coraz więcej firm przewozowych, które oferują podobne usługi. Transport drogowy jest na polskim rynku najważniejszą gałęzią transportu. Autobusy to najpopularniejsza droga, zarówno na międzynarodowych odległościach, jak i przez pasażerów podróżujących po kraju. Zgodnie z danymi statystycznymi, autobusy obsługują dwukrotnie więcej osób niż koleje, a kilkukrotnie więcej niż transport powietrzny. Przyczynia się do tego wiele cech. Po pierwsze bezpieczeństwo. Rokrocznie jakość floty autobusowej pnie się w górę. Kontrole oraz mnożąca się konkurencja sprawiają, że autokary nie realizujące norm bezpieczeństwa wychodzą z użytku. Ponadto trzeba zwrócić uwagę na wygodę podróżowania autokarem. Duża część tych pojazdów wyposażona jest w klimatyzację, schludne toalety oraz dodatkowe funkcje, jak np. telewizja. Korzyścią płynącą z rozwoju oferty firm transportowych jest możliwość dotarcia w niemal każde wybrane przez nas miejsce. Eliminuje to obawę, czy zdołamy punktualnie znaleźć się na lotnisku lub znaleźć miejsce w pełnym pociągu. Liczna konkurencja pociągnęła za sobą atrakcyjne ceny w zamian za usługi wysokiej jakości. Pośród wszystkich form lokomocji cena przejazdu autokarem w stosunku do wygody podróżowania jest najbardziej adekwatną. Z wypożyczania autokarów korzystają bardzo chętnie biura podróży, a także szkoły oraz firmy, transportujące swoich uczniów lub pracowników. Pragnąć dorównać wymaganiom swoich klientów, przewoźnicy muszą wciąż poprawiać jakość swoich usług. Nie ulega wątpliwości, że autokary to najbardziej ekonomiczny środek lokomocji, cieszący się dużym powodzeniem wśród pasażerów.