favore.pl
KATEGORIE
ZAMIAST SZUKAĆ, NAPISZ CO POTRZEBUJESZ, A FIRMY WYŚLĄ CI SWOJE OFERTY, BYŚ MÓGŁ WYBRAĆ NAJLEPSZĄ

Masz mało czasu na wynajem autokaru dla kilkunastu osób i obawiasz się, że nie znajdziesz kierowcy na czas? Poszukujesz komfortowych przewozów autokarowych? Sam autokar, czy może razem z kierowcą – wszelki transport autokarowy zapewnią nasi specjaliści!

Opisz dokładnie, na jaki okres potrzebujesz autokaru, z kierowcą czy bez, ile osób itd.

Przykładowe zapytanie
Pan Grzegorz chce położyć kafle na schodach...
Witam,

zlecę wyrównanie i położenie glazury na schodach zewnętrznych.
Powierzchnia schodów do ułożenia ok. 10m2. Termin wykonania: 14 dni.
Proszę o kontakt i wycenę robocizny, materiały są już zakupione.

Pozdrawiam
Grzegorz Kowalski
Wysłanie zapytania jest bezpłatne i do niczego Cię nie zobowiązuje
 [rozwiń]
Oświadczam, że znam i akceptuję Regulamin Favore.pl i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu korzystania z Serwisu favore.pl oraz dla wypełnienia prawnie usprawiedliwionych celów realizowanych przez Favore.pl Sp. z o.o. albo odbiorców danych zgodnie z Polityką Prywatności. Administratorem danych osobowych jest Favore.pl Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Postępu 14A.
Twoje dane osobowe będą przetwarzane w szczególności w celu wykonania Umowy zawartej z Tobą na podstawie Regulaminu, w tym do umożliwienia świadczenia usługi drogą elektroniczną oraz pełnego korzystania z serwisu favore.pl, w tym dodawania i publikowania zapytań/zleceń do Dostawców interesujących Cię usług i produktów oraz kontaktowania Cię z nimi. Gwarantujemy spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych. [zwiń]

1 2 3 4 5 6   z 50  

Przewozy autokarowe - Ekspansja turystyki w naszym kraju, jak również możliwość rozpoczęcia pracy za granicą przyczyniają się do zwiększenia popytu na transport osób. W odpowiedzi powstaje coraz więcej firm transportowych, które świadczą podobne usługi. Transport drogowy jest na polskim rynku najważniejszą gałęzią transportu. Autobusy to najczęściej wybierana droga, zarówno na dużych dystansach, jak i przez pasażerów podróżujących po kraju. Zgodnie z danymi statystycznymi, autobusy obsługują dwa razy więcej pasażerów niż koleje, a kilkukrotnie więcej niż transport powietrzny. Jest to powodowane przez wiele cech. Po pierwsze bezpieczeństwo. Co roku jakość floty autobusowej rośnie. Kontrole oraz coraz większa konkurencja sprawiają, że pojazdy nie spełniające norm bezpieczeństwa są wycofywane z użycia. Poza tym należy zwrócić uwagę na wygodę podróżowania autokarem. Duża większość tego typu pojazdów wyposażona jest w klimatyzację, czyste toalety oraz dodatkowe funkcje, jak np. telewizja. Zaletą płynącą z rozwoju katalogu ofert firm transportowych jest możliwość dotarcia w prawie każde wskazane przez nas miejsce. Wyklucza to niepokój, czy zdołamy na czas znaleźć się na lotnisku czy znaleźć miejsce w pełnym pociągu. Duża konkurencja pociągnęła za sobą niskie ceny w zamian za usługi wysokiej jakości. Pośród wszystkich form transportu cena przejazdu autobusem w odniesieniu do komfortu podróżowania jest najbardziej adekwatną. Z wypożyczania autokarów korzystają w dużej mierze biura podróży, jak również szkoły i firmy, przewożące swoich uczniów lub pracowników. Chcąc dorównać wymaganiom swoich pasażerów, przewoźnicy muszą wciąż podnosić jakość swoich usług. Zdecydowanie autokary to najbardziej ekonomiczny środek transportu, cieszący się nieustającym zaufaniem wśród podróżnych.

Wybierz kategorię usług

Wybierz lokalizację