favore.pl
KATEGORIE
ZAMIAST SZUKAĆ, NAPISZ CO POTRZEBUJESZ, A FIRMY WYŚLĄ CI SWOJE OFERTY, BYŚ MÓGŁ WYBRAĆ NAJLEPSZĄ

Chcesz skorzystać z myjni ręcznej? A może wolisz wygodną myjnię automatyczną? W Twoim samochodzie przydałoby się wyprać tapicerkę? Zgromadzone w naszej bazie myjnie samochodowe zaproponują Ci najlepsze stawki i profesjonalny sprzęt.

Opisz dokładnie, jakie myjnie Cię interesują, usługi, termin itd.

Przykładowe zapytanie
Pan Grzegorz chce położyć kafle na schodach...
Witam,

zlecę wyrównanie i położenie glazury na schodach zewnętrznych.
Powierzchnia schodów do ułożenia ok. 10m2. Termin wykonania: 14 dni.
Proszę o kontakt i wycenę robocizny, materiały są już zakupione.

Pozdrawiam
Grzegorz Kowalski
Wysłanie zapytania jest bezpłatne i do niczego Cię nie zobowiązuje
 [rozwiń]
Oświadczam, że znam i akceptuję Regulamin Favore.pl i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu korzystania z Serwisu favore.pl oraz dla wypełnienia prawnie usprawiedliwionych celów realizowanych przez Favore.pl Sp. z o.o. albo odbiorców danych zgodnie z Polityką Prywatności. Administratorem danych osobowych jest Favore.pl Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Postępu 14A.
Twoje dane osobowe będą przetwarzane w szczególności w celu wykonania Umowy zawartej z Tobą na podstawie Regulaminu, w tym do umożliwienia świadczenia usługi drogą elektroniczną oraz pełnego korzystania z serwisu favore.pl, w tym dodawania i publikowania zapytań/zleceń do Dostawców interesujących Cię usług i produktów oraz kontaktowania Cię z nimi. Gwarantujemy spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych. [zwiń]

1 2 3 4 5 6   z 26  

Zapewne wiele osób przy kupnie używanego auta natknęło się na problem zapachu papierosów w jego wnętrzu. Jest on do tego stopnia uciążliwy, że czasami nawet postanawiamy zrezygnować z kupna takiego samochodu. Lecz czy naprawdę musi on być powodem aż tak stanowczego działania? Jest przecież wiele sposobów na skuteczne bądz też doraźne wyplenienie nieprzyjemnych zapachów z auta. Na rynku dostepnych jest mnóstwo odswieżaczy powietrza, które z powodzeniem maskują zapach wydzielający się wewnątrz auta. Niestety, ich trwałość jest niska i z tego też powodu należy co jakiś czas pamiętać o ich wymianie. Jest to dość męczące w szczególności dla osób, które spędzają sporą część dnia w aucie. Komisy samochodowe, decydujące się na sprzedaż samochodu z nieprzyjemnym odorem wewnątrz muszą się liczyć z obniżeniem ceny z tego właśnie powodu. Dlatego nierzadko właściciele komisów decydują się na pranie tapicerek w samochodach wystawionych na ich podwórkach. Pranie tapicerki to najskuteczniejszy ale jednocześnie najdroższy i najbardziej czasochłonny sposób pozbycia się nieporządanych zapachów z auta. W internecie reklamuje się wiele zakładów zajmujących sie właśnie takimi usługami. Samodzielne podejmowanie się tego, przeważnie kończy się bez efektów. Powodem tego jest brak wymaganego sprzętu oraz zastosowania środków, które skutecznie zadziałają na nasz rodzaj tapicerki. Nieprzyjemne zapachy wewnątrz samochodu nie muszą towarzyszyć nam do końca świata. Na szczęście istnieje sporo sposobów na pozbycie się ich. Oczywiście najskuteczniejszym sposobem jest niepalenie papierosów wewnątrz naszego auta, jednak jeżeli ktoś nie jest w stanie się od tego wstrzymać, a zapach mu przeszkadza musi ponieść tego konsekwencje. Pozbycie się nieprzyjemnych zapachów wewnątrz naszego samochodu nie jest wcale takie trudne. Sporo kierowców, którzy postanowili kupić używane auto ma problem z niechcianym zapachem papierosów zostawionym przez poprzedniego właściciela.

Wybierz kategorię usług

Wybierz lokalizację