favore.pl
KATEGORIE
ZAMIAST SZUKAĆ, NAPISZ CO POTRZEBUJESZ, A FIRMY WYŚLĄ CI SWOJE OFERTY, BYŚ MÓGŁ WYBRAĆ NAJLEPSZĄ

Chcesz skorzystać z myjni ręcznej? A może wolisz wygodną myjnię automatyczną? W Twoim samochodzie przydałoby się wyprać tapicerkę? Zgromadzone w naszej bazie myjnie samochodowe zaproponują Ci najlepsze stawki i profesjonalny sprzęt.

Opisz dokładnie, jakie myjnie Cię interesują, usługi, termin itd.

Przykładowe zapytanie
Pan Grzegorz chce położyć kafle na schodach...
Witam,

zlecę wyrównanie i położenie glazury na schodach zewnętrznych.
Powierzchnia schodów do ułożenia ok. 10m2. Termin wykonania: 14 dni.
Proszę o kontakt i wycenę robocizny, materiały są już zakupione.

Pozdrawiam
Grzegorz Kowalski
Wysłanie zapytania jest bezpłatne i do niczego Cię nie zobowiązuje
 [rozwiń]
udostępnionych przeze mnie danych osobowych w celu korzystania z Serwisu favore.pl oraz w celu realizacji prawnie uzasadnionych celów Współadministratorów danych. Współadministratorami są Favore.pl Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Postępu 14A, We Net Group S.A. z siedzibą w Warszawie przy ul. Postępu 14A oraz We Net Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Postępu 14A. Oświadczam, że są mi znane cele przetwarzania danych osobowych oraz moje uprawnienia. [zwiń]

1 2 3 4 5 6   z 34  

Kiedy pragniemy wypucować samochód możemy wykonać to samodzielnie albo pojechać do myjni samochodowej. Jeżeli wybierzemy myjnię samochodową mamy do wyboru: myjnie automatycznelub myjnie ręczne. Myjnie automatyczne są przy większości stacji benzynowych. Umożliwiają one szybkie mycie naszego auta a także bardzo oszczędzają cenny czas. Są 2 główne rodzaje automatycznych myjni: bramowe i tunelowe. Do wyboru mamy również od kilku do nawet parunastu opcji. Właściwy program jest zależny od stopnia zabrudzenia nadwozia. Mycie na myjni automatycznej jest związane także z pewnymi trudnościami. Po pierwsze nie wszystkie pojazdy zmieszczą się w standardowych myjniach, przed wystartowaniem mycia powinniśmy zdemontować takie elementy auta jak na przykład lusterka. Stan naszego samochodu może wykluczyć korzystanie z myjni samochodowej. Myjnie automatyczne są niedokładne oraz nieszczegółowe. Mycie ręczne jest o wiele bardziej dokładne. Najpierw należy spłukać cały kurz i powierzchowną warstwę brudu na przykład za pomocą szlaucha. Rozmiękczy to brud. jeżeli tego nie uczynimy a zaczniemy od razu myć samochód np. szczotką, możemy uszkodzić lakier. Jeśli więc już dostatecznie namoczyliśmy zabrudzenia, kładziemy na karoserię, najkorzystniej gąbką, pianę otrzymaną ze specjalistycznego szamponu. Nie można jednakże nakładać piany na całą karoserię, ponieważ jeśli wyschnie to zostaną nieestetyczne zacieki.

Wybierz kategorię usług

Wybierz lokalizację