favore.pl
Favore.plUsługiUsługi motoryzacja i transportUsługi pozostałe

Wózki widłowe, przemysłowe

KATEGORIE
ZAMIAST SZUKAĆ, NAPISZ CO POTRZEBUJESZ, A FIRMY WYŚLĄ CI SWOJE OFERTY, BYŚ MÓGŁ WYBRAĆ NAJLEPSZĄ

Szukasz wózka widłowego? Potrzebujesz do swojej firmy kilku wózków przemysłowych? A może chcesz je wynająć na pewien czas? Zebrani u nas specjaliści zaoferują Ci najlepsze wózki widłowe oraz przemysłowe!

Opisz dokładnie, jaki wózek Cię interesuje, cena, ilość itd.

Przykładowe zapytanie
Pan Grzegorz chce położyć kafle na schodach...
Witam,

zlecę wyrównanie i położenie glazury na schodach zewnętrznych.
Powierzchnia schodów do ułożenia ok. 10m2. Termin wykonania: 14 dni.
Proszę o kontakt i wycenę robocizny, materiały są już zakupione.

Pozdrawiam
Grzegorz Kowalski
Wysłanie zapytania jest bezpłatne i do niczego Cię nie zobowiązuje
 [rozwiń]
Oświadczam, że znam i akceptuję Regulamin Favore.pl i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu korzystania z Serwisu favore.pl oraz dla wypełnienia prawnie usprawiedliwionych celów realizowanych przez Favore.pl Sp. z o.o. albo odbiorców danych zgodnie z Polityką Prywatności. Administratorem danych osobowych jest Favore.pl Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Postępu 14A.
Twoje dane osobowe będą przetwarzane w szczególności w celu wykonania Umowy zawartej z Tobą na podstawie Regulaminu, w tym do umożliwienia świadczenia usługi drogą elektroniczną oraz pełnego korzystania z serwisu favore.pl, w tym dodawania i publikowania zapytań/zleceń do Dostawców interesujących Cię usług i produktów oraz kontaktowania Cię z nimi. Gwarantujemy spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych. [zwiń]

1 2 3 4 5 6   z 6  

Wózki widłowe w naszym kraju - coraz powszechniej sprzedaje się href="http://www.favore.pl/cat161523_wozki-przemyslowe.html">wózki przemysłowe pochodzące z Azji. Przeważająca część rodzimych firm korzysta z wózków widłowych kupionych dawno temu. Obecnie oferta widlaków w naszym kraju jest już zbliżona do tej, jaką mają klienci w Europie Zachodniej. Głównym wykorzystaniem widlaków jest przeładunek towarów. Bywają niezwykle różne ładunki, które potrzebują określonych przysposobień. Dlatego obecnie widlaki są przystosowanedo przeładunku w różnorodnych okolicznościach. Współcześnie w naszym kraju bardzo popularne są widlaki elektryczne. Wózki widłowe na prąd są mało hałaśliwe oraz przyjazne środowisku. Poza tym są mniej kosztowne w użytkowaniu i mają dłuższą żywotność od wózków z napędem spalinowym. Większość wózków dostępnych teraz ma systemy komputerowe z ogromnymi ekranami, które na bieżącodostarczaja informacji o wielu niezbędnych parametrach. Obecne widlaki są coraz bardziej skomplikowane. Za to ich obsługa jest coraz prostsza. Są na przykład wózki kierowane tylko przy pomocy 2 pedałów- jeden do jeżdżenia do przodu inny do jazdy w tył. Hamowanie jest automatyczne kiedy operator nie używa ani jednego z pedałów. Dostępne są także widlaki z obracaną kabiną, co zdecydowanie powiększa pole obserwacji w czasie poruszania się do tyłu. Niezwykle bogaty jest także rynek wózków z drugiej ręki. Odzwierciedla on zupełnie rynek nowiutkich wózków, gdyż najlepiej sprzedają się te same marki.

Wybierz kategorię usług

Wybierz lokalizację