Favore.plUsługiUsługi rozrywka, imprezy i sztuka RzeszówUsługi gastronomiczne Rzeszów

Najlepsze restauracje, bary, pizzerie oraz fast-food, Rzeszów

Chcesz zjeść smaczny posiłek poza domem? Zamówić stolik w restauracji? Szukasz lokalu serwującego specjały regionalnych kuchni? A może sam prowadzisz lokal gastronomiczny i szukasz sprzętu lub dostawców? Na pewno znajdziesz coś dla siebie wśród ofert, jakie zgromadziliśmy. Zobacz dostępne oferty w miejscowości Rzeszów i wybierz najlepszą dla siebie! rozwiń
KATEGORIE
ZLECENIA - RZESZÓW
INNE MIASTA
ZAMIAST SZUKAĆ, NAPISZ CO POTRZEBUJESZ, A FIRMY WYŚLĄ CI SWOJE OFERTY, BYŚ MÓGŁ WYBRAĆ NAJLEPSZĄ
Przykładowe zapytanie
Pan Grzegorz chce położyć kafle na schodach...
Witam,

zlecę wyrównanie i położenie glazury na schodach zewnętrznych.
Powierzchnia schodów do ułożenia ok. 10m2. Termin wykonania: 14 dni.
Proszę o kontakt i wycenę robocizny, materiały są już zakupione.

Pozdrawiam
Grzegorz Kowalski
Prowadzisz pizzerię i potrzebujesz specjalistycznego sprzętu? A może szukasz miejsca, w którym warto zorganizować sylwestra? Wszelkim zaopatrzeniem restauracji zajmą się nasi specjaliści. Zapewnią również lokal na imprezę!

Opisz dokładnie, jakiego sprzętu do restauracji potrzebujesz, jaki lokal chcesz wynająć, na ile osób itd.
Wysłanie zapytania jest bezpłatne i do niczego Cię nie zobowiązuje
 [rozwiń]
Wyślij zapytanie
Oświadczam, że znam i akceptuję Regulamin Favore.pl i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu korzystania z Serwisu favore.pl oraz dla wypełnienia prawnie usprawiedliwionych celów realizowanych przez Favore.pl Sp. z o.o. albo odbiorców danych zgodnie z Polityką Prywatności. Administratorem danych osobowych jest Favore.pl Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Wawrzyszewska 11 lok. 6.
Twoje dane osobowe będą przetwarzane w szczególności w celu wykonania Umowy zawartej z Tobą na podstawie Regulaminu, w tym do umożliwienia świadczenia usługi drogą elektroniczną oraz pełnego korzystania z serwisu favore.pl, w tym dodawania i publikowania zapytań/zleceń do Dostawców interesujących Cię usług i produktów oraz kontaktowania Cię z nimi. Gwarantujemy spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych. [zwiń]

1 2   z 2  

W dzisiejszych czasach coraz większa liczba ludzi stołuje się w mieście. Zamawiają kolacje oraz obiady w różnych lokalach. Lokale gastronomiczne są znanym miejscem wśród osób, które nie mają czasu gotować w domu. Ale to nie jedyny powód. Także stale rośnie popularność wypadów na małą czarną. Ogólnie przyjęte jest, że zaproszenie na kawę to zaproszenie po prostu do rozmowy. kawiarnie przeżywają oblężenie. Trend na kawę na wynos dociera do Polski z zachodu. Na ulicach można spotkać coraz więcej osób z kubkami na wynos , którzy spacerują wolnym krokiem wzdłuż rzeki, bądź zmierzającymi do auta lub pospiesznie idących do biura. Również jedzenie na wynos nierzadko konsumowane w aucie jest coraz bardziej powszechne. Lokale posiadają specjalne pudełka i dopasowują swoją ofertę do potrzeb klientów. Tak, aby byli z niej zadowoleni. Coraz częściej lokale oferują również dowóz do domu. W dobie internetu dostępne jest też zamówienie jedzenia przez internet. Niektóre portale internetowe posiadają opcję licznika czasu, stąd jest jasne ile trzeba czekać na jedzenie. Najczęściej zamawianym jedzeniem przez Polaków do domu jest pizza. Niekiedy zamawiane są także sałatki. Popularne to te z kurczakiem oraz grecka.