favore.pl
Favore.plUsługiUsługi rozrywka, imprezy i sztuka Rzeszów

Usługi gastronomiczne, Rzeszów

Organizujesz bankiet firmowy lub rodzinną imprezę? Szukasz miejsca, gdzie można dobrze zjeść? Chcesz zatrudnić specjalistę od zdrowego żywienia? Tu zgromadziliśmy szeroką gamę ofert związanych z gastronomią. Skomponuj idealne menu lub zaufaj fachowcom, którzy zaspokoją każdy gust. Zobacz dostępne oferty w miejscowości Rzeszów i wybierz najlepszą dla siebie! rozwiń
ZAMIAST SZUKAĆ, NAPISZ CO POTRZEBUJESZ, A FIRMY WYŚLĄ CI SWOJE OFERTY, BYŚ MÓGŁ WYBRAĆ NAJLEPSZĄ

Interesują Cię usługi cateringowe lub dostawy żywności? Szukasz klimatycznych kawiarni, lodziarni i cukierni lub restauracji o dobrych opiniach? A może prowadzisz lokal gastronomiczny i szukasz kucharzy, kelnerów oraz barmanów?

Wyszukaj interesujące Cię usługi i oferty kierując się kategoriami lub opisz dokładnie, czego szukasz, w jakim zakresie, terminie itd.

Przykładowe zapytanie
Pan Grzegorz chce położyć kafle na schodach...
Witam,

zlecę wyrównanie i położenie glazury na schodach zewnętrznych.
Powierzchnia schodów do ułożenia ok. 10m2. Termin wykonania: 14 dni.
Proszę o kontakt i wycenę robocizny, materiały są już zakupione.

Pozdrawiam
Grzegorz Kowalski
Wysłanie zapytania jest bezpłatne i do niczego Cię nie zobowiązuje
 [rozwiń]
Oświadczam, że znam i akceptuję Regulamin Favore.pl i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu korzystania z Serwisu favore.pl oraz dla wypełnienia prawnie usprawiedliwionych celów realizowanych przez Favore.pl Sp. z o.o. albo odbiorców danych zgodnie z Polityką Prywatności. Administratorem danych osobowych jest Favore.pl Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Wawrzyszewska 11 lok. 6.
Twoje dane osobowe będą przetwarzane w szczególności w celu wykonania Umowy zawartej z Tobą na podstawie Regulaminu, w tym do umożliwienia świadczenia usługi drogą elektroniczną oraz pełnego korzystania z serwisu favore.pl, w tym dodawania i publikowania zapytań/zleceń do Dostawców interesujących Cię usług i produktów oraz kontaktowania Cię z nimi. Gwarantujemy spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych. [zwiń]

1 2   z 2  

W Polsce coraz bardziej popularne zaczyna być organizowanie przyjęć. Istnieje wiele powodów do ich organizacji. Począwszy od rocznic, przez urodziny, aż po różne firmowe eventy, bankiety i przyjęcia , które mają za cel uczcić czyjś indywidualny sukces. W celu organizacji przyjęcia często wynajmuje się salę lub na przykład pomieszczenie hotelowe. Organizacja przyjęcia często łączy się z poczęstunkiem, stąd znaczną rolę odgrywają tutaj usługi gastronomiczne. W celu skorzystania z nich, często wynajmuje się restaurację, która oferuje tego typu usługi. Wtedy gwarantuje nam dowóz jedzenia, rozmieszczenie, podgrzanie , a także całonocną obsługę kelnerską oraz barmańską. Z reguły na przyjęciach spotykamy się z bufetem. Goście sami decydują co zjedzą, wybierając spośród potraw rozmieszczonych na wielu stołach. Wokół ludzi przemieszczają się kelnerzy trzymający porządek oraz uzupełniają brakujące potrawy lub sprzątają ze stołów, w moemencie gdy dany posiłek zostanie zjedzony. Na imprezach, tak jak i weselach, często osobo stoi bar. W nim barmani zawsze chętnie podadzą nam to na co mamy ochotę. Jest szeroki wybór napojów, w tym alkoholowych. Barmani otwierają nam wina, nalewają whiskey, ale też robią kawę czy herbatę. Kursy barmańskie do pracy w tego typu miejscach nie są konieczne, jednak zwykle większe zainteresowanie wzbudza barman z umiejętnością niesamowitego robienia drinków.

Wybierz kategorię usług

Wybierz lokalizację