favore.pl
Favore.plUsługiUsługi turystyka, sport i rekreacjaUsługi pozostałe

Modelarstwo, makiety, modele RC, modele do sklejania, modele kartonowe, modele zdalnie sterowane

KATEGORIE
ZAMIAST SZUKAĆ, NAPISZ CO POTRZEBUJESZ, A FIRMY WYŚLĄ CI SWOJE OFERTY, BYŚ MÓGŁ WYBRAĆ NAJLEPSZĄ

Interesuje Cię modelarstwo? Szukasz konkretnego modelu do sklejania? A może chcesz zrobić model zdalnie sterowany? Tutaj znajdziesz oferty firm, które przedstawią Ci swoją szeroką ofertę makiet, modeli RC, kartonowych, do sklejania i wielu innych.

Opisz dokładnie, jaki model Cię interesuje, ilość, materiał itd.

Przykładowe zapytanie
Pan Grzegorz chce położyć kafle na schodach...
Witam,

zlecę wyrównanie i położenie glazury na schodach zewnętrznych.
Powierzchnia schodów do ułożenia ok. 10m2. Termin wykonania: 14 dni.
Proszę o kontakt i wycenę robocizny, materiały są już zakupione.

Pozdrawiam
Grzegorz Kowalski
Wysłanie zapytania jest bezpłatne i do niczego Cię nie zobowiązuje
 [rozwiń]
udostępnionych przeze mnie danych osobowych w celu korzystania z Serwisu favore.pl oraz w celu realizacji prawnie uzasadnionych celów Współadministratorów danych. Współadministratorami są Favore.pl Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Postępu 14A, We Net Group S.A. z siedzibą w Warszawie przy ul. Postępu 14A oraz We Net Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Postępu 14A. Oświadczam, że są mi znane cele przetwarzania danych osobowych oraz moje uprawnienia. [zwiń]

1 2 3   z 3  

Czy modelarstwo to hobby dla każdego?

Modelarstwo to polega na odwzorowywaniu rzeczywistych obiektów w postaci pomniejszonych modeli. Najczęściej pojmowane jest jako rozrywka, zabawa, może być również sportem. Przede wszystkim wiązane jest z modelarstwem redukcyjnym, polegającym na możliwie dokładnym odwzorowaniu wyglądu obiektu, z zachowaniem określonej skali, jednakże inne rodzaje modelarstwa skupiają się na odwzorowaniu funkcjonowania oryginału lub łączą odwzorowanie funkcjonowania i wyglądu.

Życie w ciągłym stresie zmusza nas do szukania alternatyw do wyciszenia się. Na to jak sobie radzić ze stresem jest sporo sposobów, dobrze jest, aby zająć ciało i umysł czymś, co nie jest kolejnym intensywnym bodźcem. Musimy mieć czas na potrzebny relaks, a najlepiej wypoczywać w sposób umiarkowanie aktywny robiąc coś, co odciągnie uwagę od problemów dnia codziennego. Świetnym sposobem odreagowania stresu jest właśnie znalezienie sobie hobby. Być może modelarstwo wpisze się w twoje wymagania dotyczące hobby. Jest to na tyle ciekawe, że tworząc modele widzimy efekt finalny naszych starań co może dać nam satysfakcje i dodatkowe podkłady endorfin.

Budowanie modelu jest procesem bardzo elastycznym. Możemy całkowicie dostosować zarówno tempo, jak i czas składania. Przede wszystkim na rynku możemy wybierać pomiędzy modelami o małej lub dużej ilości części oraz złożoności (i nie jest to równoznaczne z jakością ich wykonania). Istnieją modele, które można złożyć w weekend ale również takie nad którymi można siedzieć tygodniami. Rodzaj modelu i ilość części również determinują czas, jaki poświęcasz na malowanie i wykańczanie go. Masz mało czasu w ciągu dnia? To, czy usiądziesz na modelu przez kwadrans, czy cały dzień, zależy od Ciebie. Po prostu możesz to robić codziennie, po pracy lub szkole. Dla tych, którzy nie wiedzą, jak znaleźć czas na hobby, modelarstwo to świetna opcja.

Modelarstwo to również świetne hobby dla dzieci. Uczy cierpliwości, analitycznego myślenia, planowania i jest niezwykle uzależniająca. Studiowanie instrukcji to prawdziwy warsztat rysunku technicznego, który z pewnością przyda się w dorosłym życiu. Ponadto jest to również sposób na to, aby rodzice bez żalu mogli zająć się swoimi sprawami lub zaznać chwili relaksu.

Wybierz kategorię usług

Wybierz lokalizację