favore.pl
Favore.plUsługiUsługi zdrowie i urodaUsługi kosmetyczne, fryzjerskieUsługi fryzjerskie

Peruki, treski, sztuczne włosy, włosy syntetyczne

Jeśli chcesz sobie sprawić piękną, naturalną perukę na co dzień lub fantazyjny model na bal przebierańców, mamy dla Ciebie wiele ciekawych ofert. Dzięki zgromadzonym tu usługom możesz przyjrzeć się propozycjom producentów peruk, tresek i tupetów z włosów naturalnych i syntetycznych. Zobacz dostępne oferty i wybierz najlepszą dla siebie! rozwiń
KATEGORIE
ZAMIAST SZUKAĆ, NAPISZ CO POTRZEBUJESZ, A FIRMY WYŚLĄ CI SWOJE OFERTY, BYŚ MÓGŁ WYBRAĆ NAJLEPSZĄ

Zbliża się Twoje wesele, a Ty nadal nie znalazłaś fryzjera, który Cię uczesze? Chcesz podciąć końcówki? A może marzysz o radykalnej zmianie wyglądu? Zebrane u nas salony fryzjerskie zaproponują Ci atrakcyjną ofertę, dzięki której Twoje włosy będą wyglądały pięknie i zdrowo.

Opisz dokładnie, na jaką okazję potrzebujesz fryzjera, jaka fryzura Cię interesuje itd.

Przykładowe zapytanie
Pan Grzegorz chce położyć kafle na schodach...
Witam,

zlecę wyrównanie i położenie glazury na schodach zewnętrznych.
Powierzchnia schodów do ułożenia ok. 10m2. Termin wykonania: 14 dni.
Proszę o kontakt i wycenę robocizny, materiały są już zakupione.

Pozdrawiam
Grzegorz Kowalski
Wysłanie zapytania jest bezpłatne i do niczego Cię nie zobowiązuje
 [rozwiń]
udostępnionych przeze mnie danych osobowych w celu korzystania z Serwisu favore.pl oraz w celu realizacji prawnie uzasadnionych celów Współadministratorów danych. Współadministratorami są Favore.pl Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Postępu 14A, We Net Group S.A. z siedzibą w Warszawie przy ul. Postępu 14A oraz We Net Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Postępu 14A. Oświadczam, że są mi znane cele przetwarzania danych osobowych oraz moje uprawnienia. [zwiń]

1 2 3 4 5 6   z 6  

Jak poradzić sobie z utratą włosów?

Utrata włosów to dolegliwość, na którą cierpi duża liczba społeczeństwa. Wypadanie włosów może być spowodowane przez różne czynniki tj. choroba, zła dieta, stres itp. Przyczyna powinna być odpowiednio zdiagnozowana, aby dobrać odpowiednią kurację.

Istnieje dużo sposobów na nadmierne wypadanie włosów. Jednym z nich jest stosowanie odpowiednich preparatów. Warto używać kosmetyków bogatych w witaminy, aminokwasy, kreatynę, czy minerały. Preparaty te powinniśmy starannie wmasowywać w skórę głowy. Aby ułatwić preparatom wchłanianie w skórę głowy, powinniśmy stosować peeling i masować skórę głowy. Następnym sposobem jest dobra dieta. Powinna być ona bogata w witaminy A,E, B i C. Powinniśmy jeść produkty, w których jest dużo cynku, miedzi i żelaza oraz białko. Z naszej diety powinniśmy wyeliminować kawę, cukier biały oraz przetworzoną żywność. Dobrym sposobem na utratę włosów jest odpowiednia pielęgnacja. Wpływ na to mają zbyt częste zabiegi fryzjerskie, suszenie, prostowanie czy farbowanie włosów, które sprawiają że nasze włosy są osłabione i wypadają.

Domowymi sposobami na wypadanie włosów jest olejowanie włosów i skóry głowy. Pomocne mogą być oleje kokosowe, łopianowe, z pokrzywy itp. Dobrym sposobem jest też napar z nasion kozieradki. Można wetrzeć go w skórę głowy i stosować najlepiej raz w tygodniu. Warto jest też stosować siemię lniane. Nakładamy go na głowę w postaci maseczki. Warto tez jest zrobić napar z pokrzywy i skrzypu. Można go pić przez miesiąc codziennie.

Powinniśmy pamiętać o prawidłowej pielęgnacji włosów, gdyż dzięki temu możemy sprawić, że nasze włosy zyskają piękny i zdrowy wygląd.

Wybierz kategorię usług

Wybierz lokalizację