favore.pl
Favore.plUsługiUsługi pozostałeUsługi dla zwierząt

Pielęgnacja i zdrowie zwierząt

Dbasz o zdrowie swego psa lub kota jak umiesz najlepiej? Tutaj znajdziesz pełną gamę usług weterynaryjnych, świadczonych przez małe lecznice i duże kliniki dla zwierząt. Kąpielą i czesaniem Twego pupila zajmą się w profesjonalnym salonie urody dla czworonogów. Zobacz dostępne oferty i wybierz najlepszą dla siebie! rozwiń
KATEGORIE
ZAMIAST SZUKAĆ, NAPISZ CO POTRZEBUJESZ, A FIRMY WYŚLĄ CI SWOJE OFERTY, BYŚ MÓGŁ WYBRAĆ NAJLEPSZĄ

Chcesz zabrać swojego pieska do groomera? Szukasz kogoś, kto profesjonalnie wykąpie i uczesze Twojego pupila? A może interesują Cię usługi weterynaryjne? Nasi eksperci od pielęgnacji i zdrowia zwierząt zapewnią Ci kompleksową pomoc!

Opisz dokładnie, jakiego masz zwierzaka, jakie usługi pielęgnacyjne lub zdrowotne Cię interesują itd.

Przykładowe zapytanie
Pan Grzegorz chce położyć kafle na schodach...
Witam,

zlecę wyrównanie i położenie glazury na schodach zewnętrznych.
Powierzchnia schodów do ułożenia ok. 10m2. Termin wykonania: 14 dni.
Proszę o kontakt i wycenę robocizny, materiały są już zakupione.

Pozdrawiam
Grzegorz Kowalski
Wysłanie zapytania jest bezpłatne i do niczego Cię nie zobowiązuje
 [rozwiń]
Oświadczam, że znam i akceptuję Regulamin Favore.pl i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu korzystania z Serwisu favore.pl oraz dla wypełnienia prawnie usprawiedliwionych celów realizowanych przez Favore.pl Sp. z o.o. albo odbiorców danych zgodnie z Polityką Prywatności. Administratorem danych osobowych jest Favore.pl Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Postępu 14A.
Twoje dane osobowe będą przetwarzane w szczególności w celu wykonania Umowy zawartej z Tobą na podstawie Regulaminu, w tym do umożliwienia świadczenia usługi drogą elektroniczną oraz pełnego korzystania z serwisu favore.pl, w tym dodawania i publikowania zapytań/zleceń do Dostawców interesujących Cię usług i produktów oraz kontaktowania Cię z nimi. Gwarantujemy spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych. [zwiń]

1 2 3 4 5 6   z 21  

Jak dbać o zdrowie i pielęgnować swojego pupila?

Pies najlepszym przyjacielem człowieka – ta myśl znajduje swoje odzwierciedlenie w historiach wielu ludzi, którym ich pupil uratował życie. Wielu ludzi bardzo ceni sobie czas spędzony ze swoim psem podczas zabaw na świeżym powietrzy, czy w domy. Nie brakuje również zwolenników kotów, które chociaż często „chodzą swoimi drogami”, to również bez wątpienia posiadają swój urok. Bez znaczenia jednak, czy naszym domowym zwierzęciem jest pies, kot, inne zwierzę futerkowe jak chomik i świnka morska, czy nawet wymagające terrarium wąż albo żółw, zawsze musimy dbać o jego zdrowie i odpowiednią higienę, zależy nam przecież na tym, by nasz pupil był z nami jak najdłużej.

Co powinno nas zaniepokoić?

Zachowania takie jak brak apetytu, większa ilość snu, szybkie męczenie się, biegunka, wymioty, kaszel, jak również zaczerwieniania i wysypki na skórze powinny spotkać się z natychmiastową reakcją właściciela – odpowiednim rozwiązaniem jest udanie się wraz z pupilem do weterynarza , który użyje swojej fachowej wiedzy, by pomóc zwierzęciu.

Aż 1 na 3 koty i 1 na 10 psów dotykają choroby nerek, są one powiązane ze stosowaną dietą, dlatego należy dbać o podawanie odpowiedniego pożywienia.

Lecznicę weterynaryjną zaleca się odwiedzać przynajmniej raz na pół roku, weterynarz może też zalecić częstsze wizyty. Lekarz kompleksowo zbada zwierzę, czasami zdarza się, że choroba nie jest widoczna na pierwszy rzut oka i wczesne wykrycie pozwoli na zatrzymanie rozwoju dolegliwości i zapewnia większą szansę wyleczenia.

Dbaj o higienę swojego pupila!

Aby nasz zwierzak nie chorował i posiadał dobre samopoczucie, musimy dbać by był w jak najlepszym stanie. Obcięte paznokcie i czysta sierść jest bardzo ważna, niekiedy warto zafundować naszemu czworonożnemu przyjacielowi wizytę u groomera, czyli zwierzęcego fryzjera, który nie tylko skraca zbyt długie włosy, ale również czyści uszy i usuwa insekty. Warto również dbać o częste kąpiele zwierzęcia, można zastanowić się nad zaprowadzeniem go do specjalistycznego zakładu, który może być w posiadaniu odpowiednich środków czyszczących i antybakteryjnych.

Należy pamiętać, że jesteśmy odpowiedzialni za naszego czworonoga, a dbałość o jego zdrowie sprawi, że będziemy mogli długo korzystać z jego towarzystwa.

Wybierz kategorię usług

Wybierz lokalizację