Favore.plForumCzas wolny, o turystyce i sporcie

Bieganie, strona 3

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Bieganie

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • Filipek11 27 paź 2015, 13:07
    u mnie jest to samo, chyba największym problemem do przeskoczenia jest motywacja, a raczej jej brak. Jak już się zmuszę to jest super i fajne uczucie po bieganiu. Troche lepiej udawało mi się zbierać do biegania jak kupiłem sobie lepsze buty, kupiłem New Balance 1080 są dużo wygodniejsze i lepiej amortyzują, kiedyś zraziłem się do biegania przed to, że odbijały mi się stopy za bardzo, teraz jest poprawa.
    Cytuj
  • kifonda 16 gru 2015, 1:26     (ostatnio zmieniony przez autora 17 gru 2015, 15:55, w całości zmieniany 1 raz)
    Pamiętaj, że jak kupisz złe buty, to zrazisz się do biegania! Zobacz, co mają na e-sporting.pl a na pewno polubisz bieganie. Właśnie tak było w moim przypadku.
    Cytuj
  • michael36 17 sty 2016, 23:10
    Biegam nawet bardzo często. Uważam, że to jeden z lepszych sportów.
    Cytuj
  • russo 19 sty 2016, 20:38
    Biegam co drugi dzień. Dzięki temu czuję się lepiej, nie tyję, mam lepsze wyniki. Warto do biegania też dołączyć zdrowa dietę (gotowane potrawy np. w parowarze). Dzięki temu samopoczucie jest bardzo dobre na co dzień uśmiech
    Cytuj
  • Nikulin 26 sty 2016, 18:29
    Nie znoszę biegania . Przekładam to na rower dodatkowo zmieniłam sposób gotowania , mianowicie jadam tylko warzywa z pary. Trochę trudny to sposób , bo mi sie wiecznie sitko przesuwa i nie cały obiad mi sie do garnka zmieścić , ale cóż się dla zdrowia nie robi.
    Cytuj
  • aarkan88 21 kwi 2016, 11:19     (ostatnio zmieniony przez autora 21 kwi 2016, 11:20, w całości zmieniany 1 raz)
    Uwielbiam biegać i dużo czasu spędzam na świeżym powietrzu uśmiech kupiłam nawet nike na e-stylowi, fajnie amortyzują. Może też i swojemu chłopakowi sprawie taki prezent żeby go zmobilizować wielki uśmiech
    Cytuj
  • buron87 26 kwi 2016, 11:45
    Uwielbiam biegać po parku albo po lesie, o ile nie ma zimnego wiatru, bo wtedy muszę się ubierać jak na Syberię, co przy późniejszym zgrzaniu się może poskutkować zapaleniem płuc.
    Dlatego na razie siedzę jeszcze na ławce rezerwowych, ale widzę, że moje dotychczasowe ćwiczenia dużo dały, bo biegam znacznie szybciej i już się tak nie męczę, a dla mnie to dużo - jak się uprawia wyczynowe biegi do autobusów/tramwajów.
    Jednak dopóki nie kupiłam porządnego obuwia oraz ciuchów, bywało ciężko momentami, bo niestety z racji kostek muszę mieć bardzo stabilne, sztywne obuwie, a trudno takimi nazwać te modele do biegania. A nie chciałam uszkodzić sobie stawów.
    Cytuj
  • portalka 29 kwi 2016, 14:16
    nie lubiłam tego, wstawałam rano z niechęcią ale tego nie pokazywałam, bo mój facet się odchudza, on bierze suplement therm line man, który mu dodaje energii, a mnie nie ma co, ale przecież jakbym przestała mógłby też stracić zapał, a musi zrzucić, jest też na diecie. Teraz po 4 miesiącach, mogę stwierdzić że to polubiłam!
    Cytuj
  • hasanna 20 cze 2016, 10:26
    U mnie z bieganiem bywa ciężko, najczęściej uprawiam biegi do autobusu uśmiech A tak serio mówiąc, to powinnam wreszcie zacząć regularnie biegać.
    Cytuj
  • ogonik3 4 lip 2016, 12:25
    Pamiętam jak zaczynałem biegać, przez pierwsze pół roku to biegałem w kratkę, były okresy że dzień w dzień, a później 2 tygodnie przerwy, ale zawsze znowu wracałem do biegania, teraz sobie nie wyobrażam, tygodnia bez 3-4 treningów uśmiech
    Cytuj
Czas wolny, o turystyce i sporcie - dyskusje na forum
Poprzednia: Majówka
Następna: Rolki