Favore.plForumCzas wolny, o turystyce i sporcie

Bieganie, strona 5

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Bieganie

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • beata122 4 gru 2017, 13:44
    Powinnaś dobra odpowiednie obuwie. bez tego można sobie zrobić krzywdę.
    Staram się biegać chociaż te 5 km tygodniowo.
    Cytuj
  • alicjana1 5 gru 2017, 9:17
    To fakt dobór odpowiedniego obuwia to podstawa tak aby z biegiem czasu się nie zniechęcić. Polecam tylko i wyłącznie obuwie specjalistyczne i warto zainwestować większe pieniądze w obuwie.
    Cytuj
  • ynos89 7 gru 2017, 14:02
    Ja staram się tak rozdysponować swój czas aby biegać codziennie. Reakreacyjne bieganie dla zdrowia dostarcza organizmowi wielu korzyści. Docenili je już dawno Amerykanie - w samym Nowym Jorku biega więcej ludzi niż w całej Polsce, dzięki temu w USA odnotowano wyraźny spadek liczby zawałów i chorób niedokrwiennych serca. Biegając, możesz zapobiegać osteoporozie, cukrzycy, chorobom serca, nowotworom, nerwicom, depresji i wielu innym cywilizacyjnym zmorom.
    Cytuj
  • weronikamars 24 sty 2018, 7:10
    Zaczynam od jutra. Macie dla mnie jakieś porady na początek?
    Cytuj
  • aleksis 15 kwi 2019, 14:14
    Biegając nie trudno się na razić na kontuzje, mój maż to zapalony biegacz, nawet w maratonach brał udział kilka razy, niestety z czasem widać że opócz plusów ten sport ma tez dużo minusów, często bolą go nogi, na to znalazł rozwiązanie w postaci smarowania bolacych miejsc kremem dip rilif, to najszybciej działa, od razu zmniejsza ból i na długo jest spokój.
    Cytuj
  • jeff22 18 kwi 2019, 22:25
    Bieganie może nie wydaje się kontuzyjnym sportem ale to tylko pozory. A na maratonach to lepiej mieć coś do schłodzenia i od bólu pod ręką, szybko na ból działa gardan, przy mniejszym bólu można wziąć pół tabletki, bo dają się łatwo łamać. Dla mnie najlepzy lek na ból
    Cytuj
  • centrum-dietetyki 10 mar 2020, 14:39
    No raczej początkujący na maratony się nie porwie. A jeśli już to nie chcę być w skórze takiego początkującego na drugi dzień:-) Bieganie to super sprawa tylko trzeba to robić z głową. Jak wszystko zresztą.
    Cytuj
  • biurwa 7 lip 2020, 10:13
    Ja staram się raz, dwa razy w tygodniu przebiec, choć krótką (min. 5km) trasę uśmiech
    Cytuj
  • Garcia 3 maj 2021, 17:14
    Jak szukacie dobrych słuchawek do biegania polecam Audictus Adrenaline, na prawde konkretne słuchawki. Nie wypadaja z uszu, dobra jakośc dzwieku. polecam
    Cytuj
  • lolena 25 lip 2021, 20:39
    Sam zastanawiam się nad startem w maratonie.
    Cytuj
Czas wolny, o turystyce i sporcie - dyskusje na forum
Poprzednia: Majówka
Następna: Rolki