Favore.plForumCzas wolny, o turystyce i sporcie

Bieganie, strona 4

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Bieganie

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • Lord10 11 lip 2016, 13:30
    A ciuchy do biegania mają jakieś większe znaczenie czy tylko chodzi tutaj o wygodę i komfort biegania? biegam o kilku tygodni, ale od kilku dni dopiero w takich profesjonalnych ciuchach do biegania, bo stwierdziłem, że będzie wygodniej w termoaktywnym stroju i może da to lepszy efekt to kupiłem ze sporti cały strój. Tylko powiedzcie mi czy strój jakkolwiek wpływa na efekt ?
    Cytuj
  • hasanna 12 lip 2016, 8:40
    Z pewnością odpowiedni strój wpływa na komfort, a jak jest nam wygodniej, to i lepiej się nam biega, a to chyba przekłada się też na efekt.
    Cytuj
  • hazi 15 lip 2016, 10:01
    ja tam biegam w normalnych rzeczach. Nie są ciężkie więc może dlatego wygodne
    Cytuj
  • mojojojo 22 sie 2016, 14:37
    Kiedyś biegałem trochę, potem przez problemy zdrowotne przestałem na rok i teraz znów nie mogę się zebrać, by zacząć. smutny zero motywacji
    Cytuj
  • pio_33 29 sie 2016, 17:23
    Czasem idę pobiegać wieczorem, jak mam np. zły dzień. Nie robię tego regularnie, traktuje to raczej jako sposób na pozbycie się złych emocji wielki uśmiech
    Cytuj
  • Lord10 6 wrz 2016, 12:05
    Wczoraj dotarły do mnie zamówione spodnie ze sporti, marki brubeck. Zobaczymy jak się będzie biegać, dużo pozytywnych opinii o nich czytałem, więc mam duże oczekiwania. Na jesień myślę, że się nadadzą.
    Cytuj
  • Lonka222 9 sty 2017, 15:01
    Ja chcę wrócić do biegania, chyba nie długo zacznę uśmiech
    Cytuj
  • mieloneq 22 maj 2017, 9:09
    hasanna napisał:Z pewnością odpowiedni strój wpływa na komfort, a jak jest nam wygodniej, to i lepiej się nam biega, a to chyba przekłada się też na efekt.
    Masz całkowitą rację. Szkoda, że mnóstwo osób tego nie rozumie.
    Cytuj
  • bartekspan 1 gru 2017, 8:20
    Bieganie po prostu oczyszcza głowę z niepotrzebnych myśli.
    Cytuj
  • michalkom 4 gru 2017, 12:19
    Ważne żeby były chęci na początek ubranie nie jest najważniejsze w pierwszym etapie.
    Cytuj
Czas wolny, o turystyce i sporcie - dyskusje na forum
Poprzednia: Majówka
Następna: Rolki