Favore.plForumCzas wolny, o turystyce i sporcie

Co robicie w weekendy ?, strona 17

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Co robicie w weekendy ?

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • Tarja 11 lip 2017, 11:02
    W długie weekendy jak jest oczywiście odpowiednia pogoda, jeżdżę w Bieszczady, a w zwykłe weekendy różnie, spotykam się ze znajomymi, chodzę do kina albo po prostu leżę w domu z ksiażką w ręku uśmiech
    Cytuj
  • 12 lip 2017, 14:46
    Wsiadam na rower i pedałuję wielki uśmiech
    Cytuj
  • Ecia 31 sie 2017, 22:28
    Zależy od weekendu. Czasem nadganiam zaległości w domu a czasem gdzieś jedziemy.
    W ten np nadganiamy to co w domu do zrobienia, a za tydzień wesele
    Cytuj
  • otojestkasia 8 wrz 2017, 21:59
    Ja lubię jeździć na strzelnicę sportową uśmiech Skupianie się na tym, by trafić do celu, pomaga mi oderwac myśli od codziennych problemów. Moją ulubioną strzelnicą jest Progun we Wrocławiu.
    Cytuj
  • jarek7 3 paź 2017, 14:51
    lubię coś tam pooglądać w tv, teraz czekam na drunk history z Kołaczkowską
    Cytuj
  • Ecia 30 paź 2017, 19:26
    Nadganiam zaległośc w domu i z mężem...
    Cytuj
  • weronikamars 24 sty 2018, 7:22
    W ten weekend zamierzam wziąć się za odmianę mojego życia. Porządki i nowe umiejętności, zobaczymy co z tego wyjdzie.
    Cytuj
  • Sylviaa_900 12 mar 2018, 14:19
    Ja już dawno nigdzie nie wyjeżdżałam , ale teraz myślimy jakimś wyjeździe typu off road. Macie jakieś doświadczenia??? ja mysle, że chyba najlepsze na taki wyjazd beda gory sowie
    Cytuj
  • elabarbara 22 paź 2018, 10:02
    A my właśnie planujemy wycieczkę do Warszawy, chcemy trochę pozwiedzać, a później wybrać się na jakiś pyszny obiad z kawą i deserem, słyszałam, że restauracja Bubbles jest doskonałym miejscem na obiad. Ich kuchnia jest świeża i smaczna a w menu każdy znajdzie coś dla siebie. I ponoc trwa obecnie Happy Hours na bąbelkowe szaleństwo.Czy wy również polecacie tę restaurację?
    Cytuj
  • Miroslaw_76 13 mar 2019, 14:24
    Zawsze z żoną staramy się jakoś aktywnie spędzać czas w weekendy. Dlatego jeździmy do różnych miast albo chodzimy do kina lub teatru.
    Cytuj
Czas wolny, o turystyce i sporcie - dyskusje na forum
Poprzednia: Urlop na mazurach
Następna: czas wolny