Favore.plForumCzas wolny, o turystyce i sporcie

Co robicie w weekendy ?, strona 7

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Co robicie w weekendy ?

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • Rush 4 wrz 2014, 10:18
    Unity Line? to jakieś biuro podróży?
    Cytuj
  • albani 5 wrz 2014, 12:31
    Staramy się aktywnie spedzać czas i jak tylko jest możliwość wyjechać gdzieś na wycieczkę, pozwiedzać, odpocząć. Nie zawsze sie udaje ale zawsze można jechać na ryby, grzyby, wycieczkę rowerową, motorową. Ugotować coś wspólnie fajnego.
    Cytuj
  • OrationeMeam 9 wrz 2014, 14:43
    Spotykam się z dziewczyną, kiedyś trenowałem Krav Maga, ale teraz - z powodu kontuzji - zastąpiłem to kettlebells. Myślę też o czymś jak [url=http://www.bikesalon.pl/skimboardy]skimboard[/url] - świetne podobno, ale jescze nie miałęm okazji skorzystać.
    Cytuj
  • Moloo 13 wrz 2014, 18:05
    To ja uwielbiam podróżować. czasami wypady , nawet takie weekendowe moga przynieść dużo radości. Osobiście bardzo podoba mi sie taki hotel i mam nadzieje ze w najbliższym czasie uda mi się wybrać się tam. Chciałbym spędzić tam chodziaż weekend.
    Cytuj
  • albani 19 wrz 2014, 11:53
    Staram się dużo czasu spedzać na świeżym powietrzu i uprawiać dużo sportu. Razem z cała rodziną oczywiście.
    Cytuj
  • jarek7 19 wrz 2014, 20:17
    Jutro mam w planach leniuchować przez cały dzień a wieczorem wyskoczyć ze znajomymi i sobie sznapsnąć przymrużenie oka
    Cytuj
  • AstaLawista 21 wrz 2014, 18:11
    Zależy uśmiech czasem leniuchuję, a czasem spędzam czas aktywnie. Zależy wszystko od humoru, pogody oraz ogólnego nastroju język Na wiosnę kupiliśmy [url=http://] zestaw do badmintona [/url] w którego staramy się często grywać, w każdej wolnej chwili, zarówno po pracy jak i w weekendy przymrużenie oka a gdy nie ma pogody - uwielbiam czytać książki lub oglądać filmy język
    Cytuj
  • szarlottka 10 kwi 2015, 10:08
    Ja robię różne rzeczy. Ostatnio byłam na wycieczce w sąsiednim mieście, jeszcze wcześniej w kinie. Teraz chcę pójść do teatru bo znalazłam aplikację na telefon przez którą można zamówić bilety. Jak uda mi się namówić męża na wspólne wyjście to na pewno pójdziemy na jakiś ciekawy spektakl. Jak się nie zgodzi to znajdę inny sposób na spędzenie weekendu uśmiech
    Cytuj
  • 10 kwi 2015, 11:26
    Ja w ten weekend mam zaplanowaną wycieczkę niespodziankęuśmiech
    Cytuj
  • betina22 10 kwi 2015, 21:03
    Najczęściej jeżdżę do Krakowa - kocham to miasto, ludzi, klimat. Uwielbiam restaurację Mekong na Wadowickiej gdzie się zawsze relaksuję i ładuję baterie. Co weekend mogłabym tam być uśmiech
    Cytuj
Czas wolny, o turystyce i sporcie - dyskusje na forum
Poprzednia: Urlop na mazurach
Następna: czas wolny