Favore.plForumCzas wolny, o turystyce i sporcie

Czy l - karnityna działa?

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Czy l - karnityna działa?

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • Zoe87 27 gru 2010, 14:09
    Witajcie, mam pytanie odnośnie l-karnityny. Swego czasu chodziłam na silownie i tam się dowiedziałam o tym, a na wiosnę planuje intensywną pracę nad odzyskaniem formy no i tak myśle czy by sie czyms takim nie wspomóc. W związku z tym pytanie czy ktoś z Was używał i może potwierdzić, że to naprawdę pomaga w ćwiczeniach?
    Cytuj
  • Bandito 27 gru 2010, 17:52
    L-karnityna pomaga spalać tłuszcz, ale dziala tylko w połączeniu z intensywnym treningiem. Więc zależy co masz na myśli pytając czy to działa. Nic sie samo nie zrobi,ale jak chcesz efektywniej spalać tkankę tłuszczową to pomożeuśmiech
    Cytuj
  • Iolla007 27 gru 2010, 21:36
    Ja też chętnie poznam opinie, bo zastanawiam sie właśnie nad jakimś suplementem... Kiedyś byłam przeciwna suplementom, ale ćwiczę od dwóch lat 3 razy w tygodniu (aeroby i basen) po 1,5-2h i kondycja ok, ale z pewnych miejsc nie mogę się pozbyć tłuszcykuskrzywienie Może to by mi pomogło.
    Cytuj
  • Ferdynand 28 gru 2010, 0:50
    L-karnityna działa, ale te odżywki z karnityną sa przereklamowane. Każdy zdrowy człowiek ma w organiźmie l-karnitynę, nie musi sie wspomagać żeby chudnąć jeżeli wprowadzi odpowiednia dietę i ćwiczy. Szkoda kasy.
    Cytuj
  • nafnafff 28 gru 2010, 7:04
    Swego czasu interesowałam się tematem (też szukałam suplementów, które pmogą mi spalić tłuszcz) i doweidzialam sie, że po pierwsze l-karnityna jest w normalnym jedzeniu, głównie mięsie, orzechach, nabiale, a po drugie ta w pożywieniu jest o wiele lepiej przyswajalna niż z tabletek czy proszku. Tak więc nie widzę sensu żeby wydawać pieniądze na coś takiego. Lepiej chyba zmodyfikować trochę dietęuśmiech
    Cytuj
  • Manolito 28 gru 2010, 7:46
    Jak dla mnie to totalna ściema. Zresztą popatrzcie na tych klientów sklepów z "odżywkami" to jest totalna antyreklama tych całych suplementów.
    Cytuj
  • Barbra67 28 gru 2010, 8:56
    Jak chodziłam na silownię to kupiłam sobie swego czasu taki preparat, ale szybszego chudnięcia nie zauważyłam. Zaczęłam się tylko bardziej pocić, co było raczej dyskomfortowe więc szybko przestałam łykać te kapsułki.
    Cytuj
  • panchita 28 gru 2010, 12:38
    A ja przez 3 miesiace piłam Aquaslim, który zawiera l-karnitynę i byłam bardzo zadowolona z efektów. Chudłam 1kg lub troszke więcej na tydzień, czyli dwa razy szybciej niż bez tego.
    Cytuj
  • caipirinha 28 gru 2010, 16:01
    Jedno jest pewne, l-karnityna moze zadziałać tylko w połączeniu z ruchem! Kiedyś jeden facet na siłowni mnie namawiał żebym sobie to kupiła, mówił, że jego żona po urodzeniu dwójki dzieci bardzo ładnie po tym schudła. A tą żone widziałam, nie wyglądała jakby urodziła jakiekolwiek dziecko! Laska jak nie wiem.
    Cytuj
  • Iolla007 28 gru 2010, 18:32
    I co nie skusiłaś się?uśmiech
    Cytuj
1 2 3 4 z 4  
Czas wolny, o turystyce i sporcie - dyskusje na forum