Favore.plForumCzas wolny, o turystyce i sporcie

Czy l - karnityna działa?, strona 3

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Czy l - karnityna działa?

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • birata 29 gru 2010, 20:14
    Ja tam nie ufam żadnym środkom na odchudzanie. Myśle,że albo to jest placebo, albo jakies straszne świństwo, którym nie warto się truć. Nic nie zastąpi ruchu i niskokalorycznje diety, nie ma cudów.
    Cytuj
  • Gaik 29 gru 2010, 21:39
    No niestety prawda jest okrutnawielki uśmiech
    Cytuj
  • Iolla007 29 gru 2010, 22:14
    Wiadomo, że nie wystarczy łykać suplenenty i nic nie robić, trzeba ciężko pracowac nad formą. Ale to jest taka dodatkowa mobilizacja, ja chyab spróbuję.
    Cytuj
  • Zoe87 30 gru 2010, 6:04
    Ja też sobie kupię, tylko nie wiem w jakiej ilości powinnam to brać? I czy co dzień czy tylko wtedy kiedy ćwiczę? Nie jem zbyt wiele mięsa, więc myślę, że przyda mi się taki wspomagaczuśmiech
    Cytuj
  • Bandito 30 gru 2010, 8:03
    Skuteczna dawka to 900-1200 mg przed każdym treningiem. Żeby działało trzeba zażyć tak ok pół godz wcześniej.
    Cytuj
  • Aubiergine 30 gru 2010, 9:52
    Jeżeli ta substancja jest taka ważna to chyba ludzie którzy nie jedzą mięsa powinni ja przyjmować w innej postaci? Napiszcie, bo to chyba istotna sprawa skoro to jest takie wazne dla poziomu tłuszczów w organiźmie...
    Cytuj
  • Bandito 30 gru 2010, 11:53
    Wegetarianom chyba by sie przydała taka suplementacja.
    Cytuj
  • Aubiergine 30 gru 2010, 15:22
    Nie jestem wegetarianka, ale jem bardzo mało mięsa. Z tego co czytam to ta karnityna jest głównie w mięsie, więc skoro je sporadycznie jadam to za bardzo sobie nie dostarczam... A z tego co zrozumiałam to jej brak może miec jakies konsekwencje tak?
    Cytuj
  • Gaik 30 gru 2010, 15:55
    Były prowadzone jakies badania, które pokazały, ze niedobory prowadzą do chorób serca i otyłości. Moze wiec rzeczywiście warto pomyślec jesli się stosuje wybiórczą dietę...
    Cytuj
  • birata 30 gru 2010, 19:17
    Lepiej miec urozmaiconą dietę i sie nie przejadać, a nie kombinować...
    Cytuj
Czas wolny, o turystyce i sporcie - dyskusje na forum