Favore.plForumCzas wolny, o turystyce i sporcie

Czy l - karnityna działa?, strona 2

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Czy l - karnityna działa?

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • Gaik 28 gru 2010, 21:35
    Ja bym postawiła raczej na ruch i mądrze zbilansowana dietę - jeśli ktoś zdrowo się odzywia to w pożywieniu znajdzie wszystko czego mu potrzeba! Lepiej pomysleć o zmianie nawyków niż wydawać pieniądze na kolejne tabletki...
    Cytuj
  • Cloudy 28 gru 2010, 23:16
    A to ciekawe, bo jesli ta karnityna występuje w mięsie i nabiale i pomaga spalać tłuszvz to by się pokrywało z dietą proteinową, czyli wychodzi na to, że jednak jest najskuteczniejsza...
    Cytuj
  • Aubiergine 29 gru 2010, 0:12
    Cóż pewnie na jednych to działa, na innych nie. Jak wszystko. Jakbym miała gwarancję, że mi to pomoże schudnąć, to bym sobie kupiła takie talbetki. Ale jak "może pomoże" to szkoda pieniędzy...
    Cytuj
  • Sissi87 29 gru 2010, 1:27
    A co to właściwie jest? Bo ja sie przyznam szczerze nie zetknęłam, ale nawet w telewizji reklamują te wszystkie środki z karnityną. chyba wszystkie te preparaty na odchudzanie ją zawierają.
    Cytuj
  • Beetlejuice85 29 gru 2010, 1:57
    L-karnityna to jest substancja złożona z aminokwasów, zdrowy organizm sam ja wytwarza. Wg nadań reguluje ona poziom lipidów i jest niezbędna do przemiany kwasów tluszczowych. Jakies nowsze badania ponoć wykazały, że obniża cholesterol. Tyle badania... a teoria, że karnityna jest niezbędna do odchudzania, że im więcej jej dostarczymy tym szybciej zgubimy zbędne kilogramy to już czysty wymysł producentów suplementów... ale wielu ludzi sie na to nabiera.
    Cytuj
  • Gaik 29 gru 2010, 9:28
    Nie ma się co dziwić skoro reklamuje się różne środki na odchudzanie hasłami, że l-karnityna jest niezbędna do utraty nadwagi. To przemawia do osób zdeterminowanych żeby zgubić kilogramy. Na pewno sa podatni na tego typu przekaz i nabierają przekonania, że muszą to zażywać!
    Cytuj
  • Beetlejuice85 29 gru 2010, 11:10
    Tak, to przemawia zwłaszcza do tych najbardziej leniwych, którzy usłysza z tego tyle, że jak bedą zażywać tabletki z l-karnityną to już nie musza ruszyć tyłka i schudną leżąc przed telewizorem.
    Cytuj
  • Labradorka 29 gru 2010, 12:38
    A ja wam powiem, że mi l-karnityna pomogla uporać się ze zbędną tkanką tłuszczową! Chodziłam w tym czasie na aerobik, intensywnie ćwiczyłam i chciałam jakoś cała akcję przyspieszyć. Podziałało i byłam wręcz pod wrażeniem, że to tak bardzo ułatwia spalanie tłuszczu. Trzeba tylko pamiętać, że zażywanie tego nie ma sensu jeśli się nie ćwiczy! Sama l-karnityna nie odchudza.
    Cytuj
  • Beetlejuice85 29 gru 2010, 15:43
    Ale ja nie twierdzę, że to nie dziala tylko mam polewkę z grubasów, którzy ją łykają i opowiadają o tym na silce, a ledwo nogą chce im się ruszyć. Po pierwsze mozna schudnąc nie wspomagając sie suplementami, najwazniejsza jest wola walkiprzymrużenie oka Po drugie warto to brać tylko wtedy jesli sie połączy z dietą i ruchem!
    Cytuj
  • warkoczyk 29 gru 2010, 17:09
    Hejka ja też kiedyś brałam te tabletki i troszkę schudłam ,ale co było fajne to to, że dodawały mi energii i jakoś lepiej się ćwiczyłouśmiech Miałam takiego powerauśmiech
    Cytuj
Czas wolny, o turystyce i sporcie - dyskusje na forum