Favore.plForumCzas wolny, o turystyce i sporcie

Czy ma ktoś gazelle freestyle?

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Czy ma ktoś gazelle freestyle?

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • kaziu 10 sty 2011, 14:35
    Witam, czy ktoś z Was jest posiadaczem urządzenia o nazwie gazelle freestyle? Moja kobieta się uparla, żeby jej to kupić. Juz pare lat temu to chciała jak taki śmiszny koleś z kucykiem reklamował to w tele zakupach, ale teraz ponoć staniało. Tylko jeśli to jakaś lipa to nie zamierzam nawet tyle wydawać, w końcu to 270zł. Ale może ktos z Was używa i opowie czy warto?
    Cytuj
  • panchita 10 sty 2011, 17:09
    Na allegro można nawet taniej to kupić. sama się zastanawiam. Ćwiczylam kiedyś u kolezanki i bardzo przyjemnie się na tym śmiga, o efektach to ciężko powiedzieć po dwóch razach. Ale boję się, że nie będę się mogla zmobilizować tak sama w domu do ćwiczenia...
    Cytuj
  • casia1980 10 sty 2011, 17:54
    No, wiem coś na ten tematprzymrużenie oka Kupiłam rok temu i na poczatku ćwiczyłam codziennie, bardzo fajnie sie na tym ćwiczy, bo to działa na bardzo dużo partii mięśniowych. Nie sprawdzałam wagi, ale chyba schudłam trochę, a w każdym razie o bowodach mi ubyło. No ale po kilku miesiącach był a to wyjazd, a to chora byłam i gazela coraz bardziej zakurzonaprzymrużenie oka W końcu na dobre utknęła w schowku i tyle. Ale jak ktoś się umie zmusic do ćwiczeń to polecam, ćwiczy się bardzo lekko, a samopoczucie potem super. Podobnie jak po bieganiu, ale tak nie męczy. Ja mam bardzo dobre zdanie o gazelceuśmiech
    Cytuj
  • Orion456 10 sty 2011, 19:58
    Moja żona też chciała, ale jak się okazało to nie jest takie małe jak obiecują, że zmieści się pod łóżkiem. Nie wiem jakie trzeba by było mieć wysokie łóżko żeby to się zmieściło... a troche miejsca zajmuje takie rozłożone.
    Cytuj
  • nouv88 10 sty 2011, 22:58
    Powiem wam, że ja kupiłam sobie gazelle z pięć lat temu i ćwiczę do tej pory! nic się nie zepsuło, oprócz tego, że odpadł taki gumowy nosek, ale poprosiłam meża to mi przykleił. Mozna spokojnie to wykorzystać do odchudzania, ja co prawda te sie nie ważyłam, ale widziałam po ciuchach, że zrobiłam się mniejszauśmiech Juz nie leżę wieczorem na kanapie tylko oglądając film - ćwiczęwielki uśmiech i wychodzi mi to na zdrowieuśmiech
    Cytuj
  • latynowska8 11 sty 2011, 0:25
    Ja kupiłam mamie, bo nie mogła biegać ze względu na stawy. Bardzo dobrze jej się ćwiczy, co prawda te czujniki bardzo szybko przestały działać, ale do czego to komu potrzebne. Sama próbowałam i rzeczywiście dziala praktycznie na całe ciało. Tylko czasem pluje sobie w brodę, że kupiłam zanim staniało ponad dwa razy... ja za to dałam 600zł oczywiście w telemarkecieskrzywienie ale nie żałuję.
    Cytuj
  • kaziu 11 sty 2011, 8:05
    No własnie trochę się też obawiam o jakość, szczerze mówiąc obawiam sie, że to jakiś bubel. Te linki, plastikowe części, to wszystko wygląda mało solidnie.
    Cytuj
  • latynowska8 11 sty 2011, 10:28
    Ale właśnie te konstrukcyjne elementy są mocne i wytrzymałe, gazela mamy nie wygląda nawet na zużytą, chociaż regularnie kilka razy w tygodniu jest używana. Tylko ten wyswietlacz nie działa ale ja wiem, może to bateria, a nam się nawet nie chciało tego sprawdzać. Taki tam dodatkowy bajer, nie wierzę zresztą, że to naprawdę może mierzyc puls. A czas to można na zegarku sprawdzićprzymrużenie oka
    Cytuj
  • kaziu 11 sty 2011, 11:04
    No w sumie najważniejsza jest kontrukcja, ale z drugiej strony jak już placę tyle kasy za coś to chciałbym żeby działało bez zarzutu.
    Cytuj
  • warkoczyk 11 sty 2011, 13:16
    A ja przez internet kupiłam podróbę i jestem bardzo zadowolonauśmiech Mimo, ze była sporo tańsza od otyginału, ale ćwiczy te same partie mięśni i wygląda na porzadnie wykonaną.
    Cytuj
1 2 3 z 3  
Czas wolny, o turystyce i sporcie - dyskusje na forum