Favore.plForumCzas wolny, o turystyce i sporcie

Kiedy można nauczyć dziecko jeździć na nartach?

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Kiedy można nauczyć dziecko jeździć na nartach?

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • nouv88 17 sty 2011, 1:05
    Zastanawiamy się z mężem czy mozemy już w tym roku wziąć naszego synka na narty? Ma 4,5 roku. chodzi o to żeby mały połknął w końcu bakcylaprzymrużenie oka Tylko co, kupić mu od razu narty? czy taki mały dzieciaczek może sie już nauczyć jeździć? Bo jak ma się cały czas trzymać mojej nogi to wolę sobie od razu odpuścić, bo ani ja nie pojeżdże, ani mały. Ale myslę, że w tym wieku to już coś skorzysta prawda?
    Cytuj
  • Ronjaa 17 sty 2011, 7:04
    Nasze dzieci zaczynały w wieku 4 lat. Córka to nawet nie miala czterech, ale dla niej to byla bardziej zabawa na śniegu tyle, że w butkach narciarskichuśmiech Za to w tym roku już wszyscy będą szusowaćuśmiech Ale warto wynająć dobrego instruktora. Pozdrawiam.
    Cytuj
  • yellowphone 17 sty 2011, 9:48
    Ja czytałam, że od trzech lat można z dzieckiem próbować, wczesniej to nie ma sensu. A i z trzylatkiem to będzie raczej oswajanie z tym sportem niż prawdziawa jazda, ale się maluch oswaja.
    Cytuj
  • D3niCle0 17 sty 2011, 11:02
    To dla nas za wcześnie... a zresztą sami sie musimy najpierw nauczyć porządnie jeździćuśmiech Ale jedno co mogę poradzić, to słyszałam, że trzeba wziąć instruktora. Jak się trzyma dziecko między nogami to ono się przyzwyczaja, że zawsze ma oparcie inie uczy się samo łapać równowagi. Powodzenia, my spróbujemy chyba w przyszłym sezonieuśmiech
    Cytuj
  • wee3 17 sty 2011, 11:41
    Moja siostrzenica jeździła w wieku 3 lat z instruktorką. Cała rodzina była w szokuuśmiech I jeździła, nie skakała po śniegu tylko naprawdę nartki miała na nóżkach, słuchała poleceń i smigała. Widziałam na filmikach, bo bym nie uwierzyła. Nasza mała teraz ma 3 latka, ale my nie jeździmy więc zostają nam sanki póki co jeśli chodzi i sporty zimoweprzymrużenie oka
    Cytuj
  • nouv88 17 sty 2011, 14:12
    Nie przejmuj się, jak byś chciała to akurat tego sportu można się nauczyć w każdym wiekuuśmiech
    Cytuj
  • wee3 17 sty 2011, 14:59
    Też tak słyszałam! więc chyba wszystko jeszcze przede mnąprzymrużenie oka Myslę, że trzeba się będzie zmobilizować. Chciałabym żeby moja mała umiała jeździć na nartach.
    Cytuj
  • Ronjaa 17 sty 2011, 16:22
    Aha a sprzętu raczej nie radzę od razu kupować, lepiej wypożyczyć i sprawdzić czy w ogóle maluchowi się spodoba. Ewentualnie buty kupic i dać się oswoić w chodzeniu w takich sztywnych butach. Nart zupełnie nie ma sensu.
    Cytuj
  • yellowphone 17 sty 2011, 17:57
    No jasne, lepiej sprawdzić czy w ogóle mały będzie chcial próbować. Dlatego lepiej chyba nie wyjeżdżać od razu za granicę na tydzień tylko zrobić maly wypad na próbę, zobaczyć czy zaskoczy. To nie jest maly wydatek, a wiesz jak to jest z dzieckiem, jak się uprze, że nie, to na siłę nie da rady.
    Cytuj
  • nouv88 17 sty 2011, 19:18
    A orientujecie się czy w takich ośrodkach narciarskich mozna bez problemu taki mały sprzęcik wypożyczyć? Rozmiar chyba 28 (zakladam, że troche większe, bo gruba skarpetka)
    Cytuj
1 2 3 z 3  
Czas wolny, o turystyce i sporcie - dyskusje na forum