Favore.plForumCzas wolny, o turystyce i sporcie

Czy ma ktoś gazelle freestyle?, strona 2

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Czy ma ktoś gazelle freestyle?

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • Blueberry28 11 sty 2011, 16:10
    Ej a orientujecie sie czy można dzięki temu odchudzić sobie nogi? Napiszcie czy komus to pomogło schudnąć plis!
    Cytuj
  • Niania90 11 sty 2011, 17:32
    Ja się zdecydowałam na zakkup tego urządzenia i jak na razie jestem abrdzo zadowolonauśmiech O efektach sie na razie nei wypowiadam ,może za pare tygodni. Ale jedno jest pewne, tak jak na rowerku moglam ćwiczyć ponad godzine, to na tym gazelu ledwo dałam radę 0,5 h i byłam dosłownie wykończona!
    Cytuj
  • 77henry 11 sty 2011, 19:34
    Jak kupiłem żonie gazelę to poćwiczyła z miesiąc, wepchnęła pod łóżko (że niby porządki robiła) i stało. Stoi i stoi, juz sam o tym zapomniałem, kiedyś szukałem kapci pod łózkiem i odkryłem, że ze dwa lata tam to stało! Nietknięte! A wiercila mi dziure w brzuchu ze trzy miesiące żebym jej to kupił. Mnie trochę obrzydzał ten koleś opalony z włosami jak Pamela.
    No ale teraz ćwiczy, i nawet efekty są. Tak ją pogoniłem, że codziennie potrafi na tym lataćwielki uśmiech Z początku mnie trochę wkurzało to szuranie jak oglądałem film, ale mozna się przyzwyczaić.
    Cytuj
  • kaziu 11 sty 2011, 20:54
    Hehe, ja się o moja nie boję, ona jeszcze mnie potrafi zagonić do ćwiczenia. Tylko żeby nie było tak, że starczy na rok, a potem do wyrzucenia. Jeśli to jest solidne urzadzenie no to kupię. A co to tak głośno chodzi?
    Cytuj
  • 77henry 11 sty 2011, 22:22
    Nie aż tak, troche szumi, jak nie jesteś przyzwyczajony to cie to wkurza. Ale na szczęśnie niezbyt głośno, przywyknieszprzymrużenie oka A co dowykonania to nie ma na co narzekać.
    Cytuj
  • casia1980 12 sty 2011, 1:46
    Bluberry, spokojnie możesz na gazeli schudnąć i w dodatku ja bym powiedziała, że ładnie 'rzeźbi' sylwetkę,bo jednocześnie rozciąga mięśnie. Oczywiście jesli nie będziesz sobie tego ćwiczenia rekompensować dodatkowymi slodyczamiprzymrużenie oka
    Cytuj
  • nouv88 12 sty 2011, 6:42
    Potwierdzam! Tak jak pisałam bardzo ładnie się kształtuje figurka, tylko trzeba regularnie ćwiczyć. Niby machasz tylko rekami i nogami, ale ja czuje, że mi pracuja mięśnie brzucha i grzbietu w tym czasie, i widze to po swoim ciele, że tak jest! Tylko trzeba być ststematycznym i sukces zapewnionyuśmiech
    Cytuj
  • Blueberry28 12 sty 2011, 8:42
    No to mnie pocieszyliście, chyba w takim razie też sobie kupię. Tylko z miejscem u mnie słabo... zastanawiam się gdzie to przechowywać kiedy nie będę ćwiczyła. Możecie napisać jakie to ma dokładnie wymiary?
    Cytuj
  • latynowska8 12 sty 2011, 11:52
    Dokładnie to Ci nie powiem, ale jak masz takie większe łóżko (nieskładane) to wejdzie. A u mojej mamy stoi w łazience, oparta o scianę i zastawiona koszem z praniemuśmiech
    Cytuj
  • warkoczyk 12 sty 2011, 13:57
    Jak masz dużą szafę wnękową bez nadmiaru półek i szuflad to powinno się zmieścićuśmiech
    Cytuj
Czas wolny, o turystyce i sporcie - dyskusje na forum