Favore.plForumCzas wolny, o turystyce i sporcie

Czy spinning daje dobre efekty?, strona 2

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Czy spinning daje dobre efekty?

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • pyra_p 7 wrz 2010, 18:43
    sylwia_r napisał:A możecie napisać jak to wygląda w praktyce? Jest kilka rowerów na sali i jeden trener, który mówi, co robić? Trzeba jakieś specjalne ubranie, buty?
    U mnie na zajęciach jest koło 15 rowerów na sali, zazwyczaj jest taka stała grupa, czasem się zdarzy ktoś nowy, ale rzadko drugi raz wraca przymrużenie oka
    Do tego jest jedna osoba prowadząca.
    Co do stroju, to klasycznie jak na siłownię czy aerobik. Tylko buty są bardzo ważne. Muszą mieć twardą podeszwę! Inaczej pedał bardzo mocno się wciska w stopę i jest to nieprzyjemne.
    Cytuj
  • jagud 7 wrz 2010, 20:56
    Mi też spinning bardzo przypadł do gustu. Długo szukałam odpowiednich zajęć wysiłkowych. Nie lubię biegać, podczas aerobiku się gubię... Przytłacza mnie ilość ruchów i nie potrafię się skupić na tych różnych figurach, które trzeba powtarzać. Spinning jest super - siadam na rowerze i jadę w rytm muzyki. Wyciskam z siebie ile się da i potem czuję się naprawdę świetnie.
    Chociaż po pierwszych zajęciach zarzekałam się, że więcej tam nie wrócę, miałam zakwasy przez trzy dni! Ale potem przyjaciółka nie namówiła i tak po miesiącu byłam uzależniona. Po pół roku zauważyłam, że schudłam 6 kg!!! I to bez większych wyrzeczeń. Teraz chodzę przynajmniej 2 razy w tygodniu, na początku chodziłam 3 razy w tygodniu. Polecam wszystkim!!!
    Cytuj
  • casinda_ebe 7 wrz 2010, 21:37
    jagud, zazdroszczę samozaparcia przymrużenie oka Ja byłam raz i do dziś jak sobie przypomnę to już czuję się zmęczona przymrużenie oka To nie dla mnie... Ale jak ktoś jest wytrwały to pewnie warto, moja znajoma, z którą byłam pierwszy chodzi do dziś i wygląda naprawdę dobrze...
    Cytuj
  • aniqa33 8 wrz 2010, 1:33
    A można iść tak zupełnie bez przygotowania, czy radzicie na początku choć trochę nabrać kondycji? Słyszałam od znajomej, która chodzi, że lepiej przed pierwszymi zajęciami iść kilka razy na basen albo aerobik... Jak to było u Was?
    Cytuj
  • szparag 8 wrz 2010, 9:23
    Ja poszłam tak z ulicy, bez przygotowania. Początek był ciężki, z tego co pamiętam, to nie dokończyłam treningu, bo nie miałam już sił. Zależy czy potrafisz się mimo wszystko zmobilizować i iść na kolejne zajęcia. Jeśli tak, to zacznij od razu, po co chcesz tracić czas na aerobik przymrużenie oka
    Cytuj
  • jagud 8 wrz 2010, 9:53
    Dla wszystkich, którzy chcą się wybrać po raz pierwszy mam radę - zabierzcie wodę, bardzo się przydaje podczas jazdy przymrużenie oka Ja podczas jednego treningu wypijam przynajmniej jedną 1,5 litrową butelkę wody uśmiech
    Cytuj
  • hydrofor 8 wrz 2010, 13:53
    hej, a słyszał ktoś z was o aqua spinningu??
    Cytuj
  • jagud 8 wrz 2010, 14:29
    hydrofor napisał:hej, a słyszał ktoś z was o aqua spinningu??
    ooo, nic nie słyszałam o czymś takim... aqua aerobik to do mnie doszedł, słyszałam, że daje bardzo dobre efekty odchudzające to pewnie aqua spinning też musi dawać jakiś większy wycisk przymrużenie oka
    Cytuj
  • szparag 8 wrz 2010, 17:23
    Ja trochę o tym czytałam. Ale nie spotkałam się jeszcze z takimi zajęciami w Polsce, potrzebny jest do tego specjalny basen z rowerami. Z tego, co czytałam to całkiem fajna sprawa, bo dzięki wodzie stawy są odciążone, a ruch wody podobno zwiększa krążenie, dzięki czemu jest jeszcze lepsze działanie antycellulitowe. No ale tak jak mówię, tylko o tym czytałam, nie znam nikogo, kto by tego próbował.
    Cytuj
  • betunia 8 wrz 2010, 20:06
    Ja też chodzę na spinning :0 O wodnym nie słyszałam, ale co do cellulitu to mi tradycyjny spinning wystarcza wielki uśmiech Chodzę już od roku i nóżki mam idealnie gładkie. Świetna sprawa, tylko potwierdzam - trzeba na początku wytrwać.
    Cytuj
Czas wolny, o turystyce i sporcie - dyskusje na forum