Favore.plForumCzas wolny, o turystyce i sporcie

Czy spinning daje dobre efekty?, strona 3

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Czy spinning daje dobre efekty?

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • smerfeta 8 wrz 2010, 21:17
    Naczytałam się Waszych wpisów i zachciało mi się też iść na spinning. Możecie napisać, hgdzie na takie zajęcia można chodzić i jakie są koszty?
    Cytuj
  • jagud 8 wrz 2010, 23:20
    Ja chodzę do klubu fitness, spinning mam w cenie karnetu. Najlepiej jak znajdziesz jakiś klub, żebyś miała blisko domu albo po drodze z pracy.
    Cytuj
  • szparag 9 wrz 2010, 7:02
    jagud napisał:Dla wszystkich, którzy chcą się wybrać po raz pierwszy mam radę - zabierzcie wodę, bardzo się przydaje podczas jazdy przymrużenie oka Ja podczas jednego treningu wypijam przynajmniej jedną 1,5 litrową butelkę wody uśmiech
    Ja zawsze piję napój izotoniczny, dodaje trochę energii przymrużenie oka
    Radzę też zabrać ze sobą ręcznik, bo pot leje się strumieniami, no i rękawiczki, żeby ręce się nie ślizgały.
    Cytuj
  • patrycjalb 24 kwi 2013, 13:20
    Tak.Spining i naczej indoor cykling daje doskonałe efekty!!!ja schudłam 12 kg.Ale treningi muszą być systematyczne min. 3 razy w tygodniu. Jeśli chcesz schudnąć musisz chodzić na intensywność umiarkowaną inaczej ENDURANCE lub FAT BURNING.Zajęcia wyglądają w następujący sposób: trwają godzinę, na sali znajduje się przeważnie kilkanaście rowerków.Na samym początku ustawiasz sobie wysokość siodełka ogólnie przystosowujesz rower do swoich wymiarów;-) jeśli nie będziesz umiała powiedz trenerowi że jesteś pierwszy raz to ci wszystko wytłumaczy.Zajęcia są w sali zamknietej przy głośnej muzyce i zgaszonym świetle więc jest jakiś komfort;-)robisz to co trener mówi.Na początku jest lekka rozgrzewka a na samym końcu krótkie rozciąganko.Polecam! naprawdę to jest super forma fitnesu i daje efekty;-)!
    Cytuj
  • patrycjalb 24 kwi 2013, 13:23
    To zależy od klubu.U mnie koszt jednej godziny to 25 zł.Za cały karnet bez ograniczeń zapłaciłam 139 zł ale to karnet otwarty i mogę korzystać z każdego sportu sauny i siłowni.
    Cytuj
  • denotaj 26 kwi 2013, 11:19
    To ciekawe. Chyba się skuszę na ten spinning, żeby powrócić choć trochę do dawnej formy przymrużenie oka
    Cytuj
  • Pankos 29 maj 2013, 12:00
    Spin jest ok, tym bardziej jak masz dobrego trenera. ALE.... meczy, mega meczy, czlowiek zlany potem jest (tu polecam dobra odziez, bo jestes spocony, a po chwili zziebniety, mimo ze w sali nie jest zimno. Jakies koszulki termo by sie nadaly, np Brubecka polowki, albo inne jakies). C do spadku kg to na pewno mozna zauwazyc, o ile pojezdzic systematycznie. NO ALE KONDYCJA...SUPER SIE POPRAWIA!!!
    Cytuj
Czas wolny, o turystyce i sporcie - dyskusje na forum