Favore.plForumCzas wolny, o turystyce i sporcie

Fajne gry planszowe :), strona 5

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Fajne gry planszowe :)

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • rex90 22 gru 2010, 23:59
    My jak mamy czas w święta to gramy w Magie i mieczuśmiech Nawet moja mama czasem się skusi.
    Cytuj
  • Aquarella 3 sty 2011, 15:47
    Ja ze znajomymi gram w nieśmiertelny stary "Eurobusiness" i w "Osadników z Catanu" uśmiech
    Cytuj
  • magnieszka 3 sty 2011, 17:09
    A ja ostatnio grałam w świetną grę - TIK TAK BUM. Pomysł bardzo prosty bo należy układać słowa z podanymi literami, które się losuje. Dodatkowo jest w zestawie plastikowa bomba, która odlicza czas, w którym gracze muszą zdążyć. Kto nie podaa słowa przed wybuchem, ten traci punkt. Bardzo wciąga - polecam uśmiech
    Cytuj
  • mariken 3 sty 2011, 17:24
    magnieszka napisał:A ja ostatnio grałam w świetną grę - TIK TAK BUM. Pomysł bardzo prosty bo należy układać słowa z podanymi literami, które się losuje. Dodatkowo jest w zestawie plastikowa bomba, która odlicza czas, w którym gracze muszą zdążyć. Kto nie podaa słowa przed wybuchem, ten traci punkt. Bardzo wciąga - polecam uśmiech
    hehe, znam tą grę potwierdzam, że jest ŚWIETNA!!! Zwłaszcza, jak się gra w więcej osób uśmiech
    Cytuj
  • Beetlejuice85 30 sty 2011, 21:21
    Wiecie za ile można kupić jakąś fajną grę rodzinną żeby mogły grać dzieci od 6 lat? Nie zależy mi na szczególnie dorgiejprzymrużenie oka
    Cytuj
  • Aga231 1 lut 2011, 9:19
    Buziaki Śmieszaki kosztują około 30 złoty zależnie od sklepu uśmiech W ogóle produkty Adamigo są tanie i fajne dość uśmiech
    Cytuj
  • Aquarella 3 mar 2011, 15:54
    Uwielbiam "Osadników z Catanu". A teraz przymierzam się do "Wikongów" uśmiech
    Cytuj
  • alna 7 kwi 2011, 13:33
    beetlejuice to tez zalezy co dzieciaki lubia, zwierzaki, samochody, postaci z bajek wiesz przymrużenie oka
    moja corcia to mloda modystka. uwielbia stroic lalki i ogolnie "projektowac" ubranka, kupilam jej "Top modelki" i bardzo jej sie podobaja, i ja tez lubie sobie ulozyc kreacje przymrużenie oka
    Cytuj
  • Marta30S 2 lis 2012, 10:03
    Tych małych modystek to coraz więcejuśmiech
    Tutaj mają fajne rzeczy pod takim kątem, np:
    Cytuj
  • dzubili 2 lis 2012, 15:02
    Teraz będzie ciężko zaciekawić dzieciaki jakąś fajną grą planszową, głównie przez pojawienie się komputerów w naszych domach. Ja mimo wszystko będę się starać ich zaciekawić takimi grami jak monopoly.
    Cytuj
Czas wolny, o turystyce i sporcie - dyskusje na forum