Favore.plForumCzas wolny, o turystyce i sporcie

Jak sprawdzić biuro podróży?, strona 3

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Jak sprawdzić biuro podróży?

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • andriusza 29 wrz 2010, 20:04
    Dokładnie, gdyby ludzie trochę poczytali i sprawdzili w jakiej kondycji jest Orbis Travel, to na pewno nie kupili by tam wycieczki. Ale wiadomo jakie jest myślenie - jak biuro ma renomę, to rzadko się sprawdza, bo przecież organizuje wycieczki od wielu lat. Doświadczenie pokazało, że nawet największy gigant może splajtować, więc trzeba czytać i sprawdzać. Na szczęście mieli ubezpieczenie, więc ludzie powinni dostać zwrot kosztów.
    Cytuj
  • konto_usuniete_198114 27 paź 2010, 12:46
    karjowy rejestr - kazdy moze tam sprawdzic
    Cytuj
  • samuraj 4 lis 2010, 21:57
    Wszystkie wymienione już metody sprawdzenia biura są skuteczne tylko do pewnego stopnia. Ostatnie miesiące pokazały, że nawet największe i najbardziej znane marki mogą zniknąć z dnia na dzień i nie da się tego przewidzieć. Oprócz sprawdzania biura w urzędach i rejestrach warto tez popytać znajomych i poszperać w sieci. Dzięki temu dowiemy się, jakiej jakości są usługi świadczone przez daną firmę. Mój znajomy jest wielkim fanem piłki i często jeździ na mecze swoich ulubionych drużyn. Niedawno znalazł sobie nawet biuro, które organizuje takie wyjazdy. Pojechał z nimi i mówi, że wszystko było świetnie zorganizowane i właściwie nie ma się do czego przyczepić. Trzeba po prostu dobrze trafić.
    Cytuj
  • kominek4 14 sty 2011, 16:55
    Najlepiej oczywiście mieć jakieś polecane biuro podróży, przez znajomych, czy rodzinę. Tak jest chyba najpewniej, jak ktoś, komu ufamy powie nam, że z tym biurem podróży pewnie i z jakim pewnie.
    Cytuj
  • peana 15 maj 2011, 22:54
    Na pewno najlepiej popytać znajomych, czasami też opinie z for internetowych mogą się bardzo przydać. No i na pewno pomocne są serwisy typu allinclusive gdzie w jednym miejscu są zamieszczone wszystkie najciekawsze oferty. Oni mają tylko te sprawdzone i do tego najlepsze oferty. Także dzięki temu można pojechać na urlop i dobrze się bawić, bez obawy że coś może pójść nie tak.
    Cytuj
  • lovvik 14 lut 2012, 15:02
    sprawdz na forach, co pisza inni uzytkownicy, jak dlugo biuro podrozy funkcjonuje na rynku. jesli wycieczka jest duzo tansza od innych oferujacych, to powinno tez zwrocic Twoja uwage, takze to, ze w pakiecie oferuja zlote gory, wyprawe na pustynie polaczone z kursem narciarskim w jeden dzien, juz cos takiego zdarzalo mi sie widziec...
    Cytuj
  • guten 22 cze 2012, 15:57
    Tutaj nieźle opisane pare sposobow:

    Najważniejsze to sprawdzic syt. finansową - można w ministerstwie turystyki, w urzędzie marszałkowskim albo w BIG. Nawet duże biura mogą mieć problemy
    Cytuj
  • kafara 10 gru 2012, 15:56
    Myślę, że dobrą opcją i napewno pewną są opinie osób które podróżują tylko z biurem podroży. ja wiem że jak kiedyś będę wybierała takie biuro to wybiorę Itakę, siostra z rodziną tylko z nimi podróżuje i zawsze są zadowoleni.
    Cytuj
Czas wolny, o turystyce i sporcie - dyskusje na forum