Favore.plForumCzas wolny, o turystyce i sporcie

Kiedy można nauczyć dziecko jeździć na nartach?, strona 2

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Kiedy można nauczyć dziecko jeździć na nartach?

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • Ronjaa 17 sty 2011, 20:07
    Myślę, że spokojnie znajdziesz. A już za granicą to na pewno.
    Cytuj
  • franusia 17 sty 2011, 21:26
    Witajcie mam pytanko. Czy ciężko jest o takiego instruktora dla malucha? Brat z bratową też planują się wybrać z dziećmi na narty, ich młodszy syn jeszcze nigdy nie był, a ma 5 lat. Trzeba o takiego instruktora jakos wczesniej się dowiadywać? Czy wystarczy pojechać i na miejscu znajdzie sie ktoś taki...
    Cytuj
  • Ronjaa 18 sty 2011, 0:37
    Raczej wszędzie tam gdzie jest profesjonalny stok z wyciągiem to jest szkółka narciarska. Pewnie że może być tak, że będzie więcej chętnych niż wolnych instruktorów, ale pewnie mozna się z nimi umówić jakoś na konkretne godzinyuśmiech
    Cytuj
  • yellowphone 18 sty 2011, 6:02
    Ronjaa napisał:Myślę, że spokojnie znajdziesz. A już za granicą to na pewno.
    Za granicą to pewnie lepsze warunki, ale z instruktorem może być gorzej dla małego dzieckauśmiech No chyba, że ktoś ma dzieci w wieku przedszkolnym mówiące po angielsku czy niemiecku...
    Cytuj
  • nouv88 18 sty 2011, 10:32
    No racja... nie pomyślałabym o tymuśmiech
    Cytuj
  • Bandito 18 sty 2011, 12:22
    a ja zaczełem jeździć zanim skończyłem 3 latkauśmiech Ale nie miałem wyjścia. Moi rodzice nie mogli wytrzymać bez nartprzymrużenie oka
    Cytuj
  • Eli2010 18 sty 2011, 12:38
    No mój mąż też zaczął bardzo wcześnie i śmiga jak szatan. A ja zaczęłam jako dorosła i szczerze mówiąc kiepsko mi idzieskrzywienie Może i można w każdym wieku, ale im wcześniej tym lepiej!
    Cytuj
  • Ronjaa 18 sty 2011, 16:37
    Moze nie idzie Ci źle tylko się porównujesz z mężem, który jeździ od dzieckauśmiech Ale na pewno warto dzieci nauczyc, bo to świetny sport!
    Cytuj
  • nouv88 18 sty 2011, 17:47
    No ja mówiłam, że można sie nauczyć żeby pojeździć, nie że od razu będzie z Ciebie Justyna kowalczykprzymrużenie oka
    Cytuj
  • Bancroft 18 sty 2011, 19:06
    Z naszego doświadczenia też odradzam kupowanie od razu nart. Plastikowe są nic nie warte i w dodatku niebezpieczne, a porządne są drogie i nie wiadomo czy się dziekcu spodoba jazda. w dodatku w przypadku tak małego dzieciaczka to co sezon pewnie będą potrzebne większe...
    Cytuj
Czas wolny, o turystyce i sporcie - dyskusje na forum