Favore.plForumCzas wolny, o turystyce i sporcie

Ładne miejsce na wakacje, strona 11

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Ładne miejsce na wakacje

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • jarzebina 24 lut 2019, 16:04
    Przeglądam oferty i rzeczywiście wybór spory. Aż nie wiem na co sie zdecydować. Co możesz polecić dla rodziny 2+2? Jaka miejscowość nad morzem zapewnia atrakcje dla kilkulatków?
    Cytuj
  • aleksis 25 lut 2019, 11:38
    Myślę, że gdzie nie pojedziesz to będzie fajnie, nam się w Karwi podobało, a w tym roku jedziemy do Ustki i planujemy wyskoczyć też do Trójmiasta, Łeby co się da zwiedzić, oceanarium, zoo w Oliwie, na sun&snow na pewno jakieś ciekawe oferty znajdziesz.
    Cytuj
  • murawskian 5 mar 2019, 13:24
    Mnie zawsze podczas wakacji ciągnie w góry, rok temu rozglądałem się za jakimiś mniej znanymi kurortami i trafiłem na Poprad, na Słowacji - polecam! Pół godziny drogi od Zakopanego a inny świat, mniej ludzi, przestrzenniej, piękne widoki. W Popradzie jest jeszcze jedna atrakcja w postaci parku wodnego AquaCity, więc jeśli jesteście miłośnikami gór a do tego lubicie pływać, polecam mocno to miejsce wielki uśmiech
    Cytuj
  • mike012 9 sie 2020, 15:03
    W tym roku mam ochotę wypocząć w Polsce chociażby na Mazurach czy w Bieszczadach. Wcale nie trzeba jechać zbyt daleko by odpocząć, ważne aby wybrać miejsce bezpieczne i pełne atrakcji. Pamiętaj zabrać odpowiednie wyposażenie na drogę włącznie z ubezpieczeniem turystycznym, które pomoże Ci w razie w trudnych sytuacjach. W Cuk możesz dobrać odpowiednie ubezpieczenie dla siebie.
    Cytuj
  • justynka90 19 paź 2020, 16:06
    Dla mnie najładniejsze miejsce na wakacje to nasze Polskie morze lub góry. Osobiście z moim narzeczonym co roku w wakacje wybieramy się do Mielna lub Kołobrzegu. W ferie jeździmy do Karpacza uśmiech A świetne miejsce za granicą to Chorwacja. wielki uśmiech
    Cytuj
  • edwinka 26 paź 2020, 14:11
    na piękne wakacje polecam Rodos
    Cytuj
  • domkiwgrodku 12 lip 2021, 3:01
    Jako Galicjanin polecić mogę moje rejony, znajdziecie tu i góry i jeziora. Czorsztyńskie piękne, choć nawet w lecie bywa zimne. Jeżeli chcecie popływać i mieć piękne widoki to super miejscem będzie Jezioro Rożnowskie w nowosądeckim. Jest tu kilka znanych letnisk, najbardziej znanym z najlepszą infrastrukturą to Gródek nad Dunajcem. Od tanich pokoi po komfortowe domki letniskowe czy nawet 4 gwiazdkowy hotel
    Cytuj
  • iwwka 29 gru 2023, 22:43
    Polecam Bajkowy Zakątek w Rusinowie, nowoczesna, w pełni wyposażone domki, blisko do plaży, fajne trasy rowerowe i atrakcje dla dzieciaków. Polecam , my tam w następne wakacje na pewno wracamy https://bajkowyzakatekrusinowo.pl/
    Cytuj
Czas wolny, o turystyce i sporcie - dyskusje na forum