Favore.plForumCzas wolny, o turystyce i sporcie

Ładne miejsce na wakacje, strona 7

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Ładne miejsce na wakacje

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • martinus22 1 sie 2015, 13:22
    Mnie się podobało rok temu nad morzem w Jarosławcu. Nie wiem też w jakim celu chcesz jechać, ale my całymi dniami wylegiwaliśmy się na plaży. Spaliśmy w hotelu Albatros. Zobacz galerię na stronie http://www.albatros-jaroslawiec.pl nie narzekaliśmy, wszystko było dobrze. Mogę polecić.
    Cytuj
  • RegentSielpia 4 sie 2015, 12:33
    Latem to może nad jezioro [url=http://www.sielpiadomki.pl]Sielpia[/url] w świętokrzyskim. Atrakcje wodne (plażowanie, kąpiele, rowerki wodne i kajaki), park linowy, quady, szkółki jazdy konnej, szlaki turystyczne (piesze i rowerowe). uśmiech



    Cytuj
  • agatanos 11 sie 2015, 0:05
    rodos w grecji
    Cytuj
  • Glinka 13 sie 2015, 17:37
    Grecja jest świetnym miejscem na wakacje. W tym roku wybraliśmy się tam samochodem. Dowiedzieliśmy się jakie obowiązują tam przepisy drogowe i pojechaliśmy na wycieczkę. To był świetny wybór!
    Cytuj
  • pistacja 14 sie 2015, 10:35
    Wiele osób jeździ teraz do Grecji.
    Cytuj
  • june45 17 sie 2015, 19:31
    Bo pięknie tam jest.
    Cytuj
  • otojestkasia 21 sie 2015, 12:20
    A ja ostatnio byłam w Rzeszowie, fajne miejsce uśmiech jeszcze trafilismy do takiego hotelu Ferdynand. Musze przyznac, ze mielismy szczescie ze tak trafilismy uśmiech
    Cytuj
  • elfka 25 sie 2015, 20:03
    we wrześniu polecałabym Grecję albo Hiszpanię . Ceny już są w miarę atrakcyjne a i temperatura powietrza staje się znośna. Mozna leżeć na plaży lub wynająć auto i zwiedzać.
    Cytuj
  • Jarzebina100 26 sie 2015, 18:45
    A czy przełom września/ październik w Grecji to również czas na opalanie czy już bardziej na zwiedzanie. Przeglądam sobie oferty itaki w tym kierunku na last minute, ale pod kątem relaksu i leżakowania. Opalenizna byłaby mile widziana. przymrużenie oka
    Cytuj
  • GenerationX 28 sie 2015, 13:08
    Hel i kite = rewelacyjne miejsce, rewelacyjna dyscyplina! uśmiech Idealne połączenie na weekend, urlop, życie. przymrużenie oka
    Cytuj
Czas wolny, o turystyce i sporcie - dyskusje na forum