Favore.plForumCzas wolny, o turystyce i sporcie

Ładne miejsce na wakacje, strona 10

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Ładne miejsce na wakacje

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • Architek1 10 sie 2017, 11:36
    Chorwacja jest bardzo piękna i tania uśmiech
    Cytuj
  • Kozacki 14 lis 2017, 14:48
    Dodam jeszcze, że świetnie bawiłem się też w Pobierowie, ale za chiny nie mogę przypomnieć sobie nazwy hotelu... Tak czy siak Pobierowo polecam bo nie jest tak drogie jak Międzyzdroje czy Ustka.
    Cytuj
  • alex10 5 gru 2017, 9:31
    Polecam polskie Roztocze uśmiech Piękne tereny.
    Cytuj
  • Karina33 21 mar 2018, 8:37
    Hiszpania jest piękna. Ja byłam już parę lat temu w Madrycie i Barcelonie, ale chyba bym wróciła tylko na jakąś wyspę.
    Cytuj
  • Agness5 10 kwi 2018, 10:33     (ostatnio zmieniony przez autora 10 kwi 2018, 10:34, w całości zmieniany 1 raz)
    ja kiedyś byłam na Kanarach jesienią i naprawdę polecam.
    Cytuj
  • Lilka589 13 kwi 2018, 12:56
    ja polskie morze bardzo lubię, ale pogoda bywa nieoblicznalna. i dlatego ja nigdy nie rezerwuje sobie urlopu na morzem. wole wyskoczyć w weekend, a na urlop zaplanowac coś za granica. w tym roku np. wybieramy się na Sardynię. nie co roku mozemy sobie pozwolic na takie wakacje, także radość jest ogromna.
    Cytuj
  • volmar 4 maj 2018, 16:01
    my jedziemy do Świnoujścia w tym roku uśmiech
    Jeśli chodzi o zagranicę to mnie zachwyciły wyspy greckie uśmiech
    Cytuj
  • Ecia 26 maj 2018, 14:45
    Jeżeli ktoś lubi spokój i ciszę to Białogóra przymrużenie oka
    Cytuj
  • izack 26 cze 2018, 15:59
    Polecam zwiedzić Sycylię szczególnie na motocyklu. Z żoną byliśmy na takiej wyprawie z ADV Poland, widoki zapierające dech w piersiach. Można też zwiedzić średniowieczne miasteczka i pójść na piękną sycylijską plażę.
    Cytuj
  • ala_alicja 16 lis 2018, 11:20
    zależy czy mówimy o Polsce czy zagranicznych wycieczkach jak o tych drugich to mogę ci powiedzieć że kilka dni temu enterem z Turcji wróciłam. I zakochałam się w tym kraju. Trzeba tam jechać żeby wiedzieć o czym mówię. zapłaciłam prawie 2 tys. za wycieczkę ale nie żałuje warto było. od czasu do czasu można sobie pozwolić na lepsze wakacje
    Cytuj
Czas wolny, o turystyce i sporcie - dyskusje na forum